Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

REŻYSERIA - dzień otwarty online - 17.06.2023 godz.16:00 - KSA

REŻYSERIA – dzień otwarty online – 17.06.2023 godz.16:00

Dla wszystkich zainteresowanych teatrem, filmem oraz przede wszystkim REŻYSERIĄ! Zapraszamy na Dzień Otwarty Online w naszej Szkole Reżyserii – 17 czerwca o godz. 16:00.
Zapisy 👉 opendays@ksa.edu.pl
Spotkanie online z Dyrekcją, wykładowcami oraz aktualnymi studentami Szkoły Reżyserii
Sprawdźcie więcej informacji o Szkole, rekrutacji, programie oraz wykładowcach: www.ksa.edu.pl/szkola-aktorska/szkola-rezyserii

szkola-rezyserii

SZKOŁA REŻYSERII TEATRALNEJ I FILMOWEJ to weekendowy, oparty na praktyce, intensywny, dziewięciomiesięczny program zakończony DYPLOMEM.

Przygotujemy Cię do samodzielnej pracy reżysera oraz do startów na kierunki reżyserskie na AST. Nauczysz się pracy z aktorem, formułowania dla niego zadań, współpracy m.in. z choreografem i scenografem, a przede wszystkim redagowania egzemplarza reżyserskiego i kreowania scenariusza filmowego.

Zajęcia odbywają się m.in. w formie MASTERCLASSES z wybitnymi reżyserami, scenarzystami, scenografami oraz choreografami.

W ramach pracy dyplomowej zmierzysz się z  praktycznym warsztatem reżyserskim  i przygotujesz spektakl współpracując ze studentami i absolwentami Szkoły Aktorskiej SPOT. Zdobędziesz umiejętności, dzięki którym podejmiesz atrakcyjną i pełną perspektyw pracę.

SZKOŁA REŻYSERII TEATRALNEJ I FILMOWEJ

Call Now ButtonZadzwoń teraz