Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

KSAvery blog - KSA

Kolekcja dyplomowa Klaudyny Seniów – „r E C O very”

Marzec 5, 2021 |

Projekty Klaudyny Seniów to ekologiczna i wyważona kolekcja biodegradowalna, zawierająca się jedynie w naturalnych i kompostowalnych materiałach oraz dodatkach pasmanteryjnych, takich jak ręcznie robione i farbowane, drewniane guziki i jedwab przywieziony z Chin.

Read More

Barbara Stopyra – kolekcja dyplomowa „Impromptu”

Marzec 5, 2021 |

Kolekcja Barbary Stopyry jest inspirowana głównie czarno-białymi fotografiami kwiatów Roberta Mapplethorpe’a. Wzbogacona autorską biżuterią.

Read More

Kolekcja dyplomowa Aleksandry Trojnar – „Anihilacja”

Marzec 2, 2021 |

Inspiracją do stworzenia kolekcji Aleksandry Trojnar były jedne z największych katastrof w historii ludzkości – wybuchy reaktorów jądrowych w Fukushimie oraz Czarnobylu. Kolekcja zawiera autorskie obuwie.

Read More

Anastasiya Khimich – kolekcja dyplomowa „Więzienie”

Marzec 2, 2021 |

Kolekcja Anastasiyi Khimich została zainspirowana serialem „Prison Break”, zwraca uwagę na niesprawiedliwość na świecie. Własnoręczne rysunki na tkaninie.

Read More

Federica Costato – kolekcja dyplomowa „Sacred Heart”

Marzec 2, 2021 |

Kolekcja Federiki Costato „Sacred Heart” została zainspirowana klimatem Sycylii, kolorystyką spalonej słońcem ziemi, bielą kamieni Syrakuz, żółto-miodową barwą barokowych budynków w Noto, aż po czerń lawy majestatycznej Etny.

Read More

Victor Fournier – kolekcja „From 20 to 20 Experience”

Marzec 2, 2021 |

Celem kolekcji Victora Fournier’a było połączenie ubrań przeznaczonych do codziennego użytku i mody lat dwudziestych XX wieku.

Read More

Zapraszamy na bezpłatny przegląd portfolio ONLINE

Marzec 1, 2021 |

Twoją pasją jest robienie zdjęć? Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF zaprasza na bezpłatny przegląd portfolio (online)!

Read More

Kolekcja dyplomowa Mateusza Gurgula – „NEXPRESSIBLE”

Marzec 1, 2021 |

Kolekcja „Nexpressible” Mateusza Gurgula została zainspirowana dziełami Zdzisława Beksińskiego oraz klimatem lasu o zmroku. To niekonwencjonalne połączenie materiałów, ręczne wykończenia oraz autorskie akcesoria.

Read More

Kolekcja dyplomowa Magdaleny Kulczak – „Free Fly”

Marzec 1, 2021 |

Kolekcja Magdaleny Kulczak została zainspirowana spadochronami, ich formą oraz materiałem, z którego są produkowane. Materiałem dominującym w kolekcji jest rip-stop, czyli nylon o strukturze regularnej kratki.

Read More

Kolekcja dyplomowa Agaty Chojeckiej – „Zwariowany świat”

Marzec 1, 2021 |

Kolekcja Agaty Chojeckiej została zainspirowana filmem „Alicja w krainie czarów” w reżyserii Tima Burtona. To przekaz do dzisiejszego świata, że warto być szalonym, bez względu na opinie innych.

Read More

Call Now ButtonZadzwoń teraz