Campaign for the new brand - HERS by Edyta Potrząsaj - KSA

Campaign for the new brand – HERS by Edyta Potrząsaj

Look at new campaign for the brand, HERS by Edyta Potrząsaj, our graduate and lecturer of Photography School.

Campaign for the new brand, HERS by Edyta Potrząsaj Photography, our graduate and lecturer! 📸😊

Model: Anna Sakowicz, Andrea

Make up & hair: Kasia Tarnowiecka

Retouch: Agnieszka Gruba

Style & Design Tetiana Paruzel, Jakub Jucha. 👏

Check more inspiring images on our Instagram’s profile:

Edyta Potrząsaj

„SEKSY, KOBIECY, PROWOKACYJNY I INTRYGUJĄCY …
WSZYSTKIE TE SŁOWA IDEALNIE OBRAZUJĄ JEJ FOTOGRAFIĘ, ALE TO „CHARAKTER” JEST NAJWAŻNIEJSZY. W JEJ PRACY ODDAJE PRAWDZIWĄ ISTOTĘ OSOBY, UJAWNIAJĄC CZĘSTO ZŁOŻONĄ I NIEKONWENCJONALNĄ NATURĘ, JEDNOCZEŚNIE STARANNIE WŁĄCZAJĄC W TO Z POZORU NIEZAUWAŻALNE SZCZEGÓŁY

Przenosząc te walory artystyczne na pole fotografii, tworzy unikalny styl pozornej ulotności, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. Pod przykrywką eterycznej estetyki, kryją się śmiałe kompozycje i wyraźne przesłania. Zapraszając nas do świata swoich obrazów, zmusza do poszerzenia swoich horyzontów, często odważnie żonglując na pierwszy rzut oka sprzecznymi emocjami.
Fotografuje praktycznie od zawsze, ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Rozgłos przyniosła jej głośna wystawa „Postrealna Frida”, po której Edyta stałą się rozpoznawalna w branży.
Wielokrotnie uczestniczyła w grupowych wystawach fotografii, jej publikacje znalazły się w internetowych, jak i tradycyjnych wydaniach Viva Moda, Lounge, czy Hair.

Na prośbę Lidii Popiel zdjęcia Edyty znalazły się w prestiżowym magazynie ‘Fine Life’.

Dużą satysfakcję sprawia jej także praca z klientami prywatnymi, którzy szczególnie doceniają jej oryginalny styl.”

Zdjęcia Edyty Potrząsaj, absolwentki SKF w iMute Magazine!

Współpraca naszej absolwentki z marką RabbitRabbit