Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Współpraca naszej absolwentki z marką RabbitRabbit - KSA

Współpraca naszej absolwentki z marką RabbitRabbit

Edyta Potrząsaj, absolwentka Szkoły Kreatywnej Fotografii jest autorką najnowszych sesji zdjęciowych stworzonych dla marki RabbitRabbit.

Wykonała ona sesję wizerunkową kolekcji Spring-Summer 2017 – „Fem”. Odpowiadała za materiał zdjęciowy od samego początku do końca promocji kolekcji.
Mua i Style: Joanna Wolff
Assistent: Dobrochna Konik
Model: Karolina Figarska/ COMO MODEL MANAGEMENT
Photo: Edyta Potrząsaj
Place: Sababa

O najnowszej kolekcji tej polsko-duńskiej marki w magazynie GRAZIA.pl
http://www.grazia.pl/moda/news-ubrania-maja-dawac-radosc,nId,2356711

 

Więcej zdjęć na stronie Edyty: edytapotrzasaj.com

„SEKSY, KOBIECY, PROWOKACYJNY I INTRYGUJĄCY …
WSZYSTKIE TE SŁOWA IDEALNIE OBRAZUJĄ JEJ FOTOGRAFIĘ, ALE TO „CHARAKTER” JEST NAJWAŻNIEJSZY. W JEJ PRACY ODDAJE PRAWDZIWĄ ISTOTĘ OSOBY, UJAWNIAJĄC CZĘSTO ZŁOŻONĄ I NIEKONWENCJONALNĄ NATURĘ, JEDNOCZEŚNIE STARANNIE WŁĄCZAJĄC W TO Z POZORU NIEZAUWAŻALNE SZCZEGÓŁY

Przenosząc te walory artystyczne na pole fotografii, tworzy unikalny styl pozornej ulotności, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. Pod przykrywką eterycznej estetyki, kryją się śmiałe kompozycje i wyraźne przesłania. Zapraszając nas do świata swoich obrazów, zmusza do poszerzenia swoich horyzontów, często odważnie żonglując na pierwszy rzut oka sprzecznymi emocjami.
Fotografuje praktycznie od zawsze, ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Rozgłos przyniosła jej głośna wystawa „Postrealna Frida”, po której Edyta stałą się rozpoznawalna w branży.
Wielokrotnie uczestniczyła w grupowych wystawach fotografii, jej publikacje znalazły się w internetowych, jak i tradycyjnych wydaniach Viva Moda, Lounge, czy Hair.

Na prośbę Lidii Popiel zdjęcia Edyty znalazły się w prestiżowym magazynie ‘Fine Life’.

Dużą satysfakcję sprawia jej także praca z klientami prywatnymi, którzy szczególnie doceniają jej oryginalny styl.”

Call Now ButtonZadzwoń teraz