Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Zdjęcia Edyty Potrząsaj, absolwentki SKF w iMute Magazine! - KSA

Zdjęcia Edyty Potrząsaj, absolwentki SKF w iMute Magazine!

Zdjęcia absolwentki Szkoły Kreatywnej Fotografii, Edyty Potrząsaj pojawiły się w iMute Magazine.

 

Fotografka współpracowała m.in. z Amelią Bjørn, Anną Dudzińską oraz Anną Pietrowicz, absolwentkami Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Style: Amelia Bjørn
Model: Kalina Szumilas / COMO MODEL MANAGEMENT
Make up: Monika Piwowarczyk
Photo: Edyta Potrząsaj
Designers: Orushka Fshn, Dudzińska, SQUARE by Beata Janiszewska, Olena Ushanova, Magdalena Koziej, Anna Pietrowicz, Isabel Marant

 

 

iMute Magazine: http://imutemagazine.com/facing-the-sun-webitorial-imute-magazine/

 


 

Więcej zdjęć na stronie Edyty: edytapotrzasaj.com

„SEKSY, KOBIECY, PROWOKACYJNY I INTRYGUJĄCY …
WSZYSTKIE TE SŁOWA IDEALNIE OBRAZUJĄ JEJ FOTOGRAFIĘ, ALE TO „CHARAKTER” JEST NAJWAŻNIEJSZY. W JEJ PRACY ODDAJE PRAWDZIWĄ ISTOTĘ OSOBY, UJAWNIAJĄC CZĘSTO ZŁOŻONĄ I NIEKONWENCJONALNĄ NATURĘ, JEDNOCZEŚNIE STARANNIE WŁĄCZAJĄC W TO Z POZORU NIEZAUWAŻALNE SZCZEGÓŁY

Przenosząc te walory artystyczne na pole fotografii, tworzy unikalny styl pozornej ulotności, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. Pod przykrywką eterycznej estetyki, kryją się śmiałe kompozycje i wyraźne przesłania. Zapraszając nas do świata swoich obrazów, zmusza do poszerzenia swoich horyzontów, często odważnie żonglując na pierwszy rzut oka sprzecznymi emocjami.
Fotografuje praktycznie od zawsze, ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Kreatywnej Fotografii w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Rozgłos przyniosła jej głośna wystawa „Postrealna Frida”, po której Edyta stałą się rozpoznawalna w branży.
Wielokrotnie uczestniczyła w grupowych wystawach fotografii, jej publikacje znalazły się w internetowych, jak i tradycyjnych wydaniach Viva Moda, Lounge, czy Hair.

Na prośbę Lidii Popiel zdjęcia Edyty znalazły się w prestiżowym magazynie ‘Fine Life’.

Dużą satysfakcję sprawia jej także praca z klientami prywatnymi, którzy szczególnie doceniają jej oryginalny styl.”

Call Now ButtonZadzwoń teraz