Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Krakowskie Szkoły Artystyczne przekazały kolejne maseczki dla szpitala w Krakowie - KSA

Krakowskie Szkoły Artystyczne przekazały kolejne maseczki dla szpitala w Krakowie

Przekazaliśmy kolejną partię maseczek ochronnych dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie! Dziękujemy naszym studentom, absolwentom i wykładowcom za pomoc.

Dzięki temu Szpital Uniwersytecki w Krakowie, gdzie leczeni są chorzy na Covid-19, otrzymał niezbędne maseczki. Mamy jeszcze materiał, z którego można je szyć w ramach akcji charytatywnej. Dlatego nie przestajemy pomagać szpitalowi. Osoby zainteresowane bezpłatną produkcją maseczek prosimy o kontakt ze Szkołą w celu nieodpłatnego pobrania materiałów.

👉 Prosimy, zgłaszajcie się do Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU na Zamoyskiego 52 w Krakowie (poniedziałek-piątek, godz. 10-16), weźcie materiał i szyjcie u siebie w domu lub u krawcowej, mobilizujcie znajomych ⚠️

Maseczki można przynosić do szkoły lub samodzielnie przekazywać na adresy:
👉 Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków – w budynku administracji, na parterze przy stanowisku ochrony
👉 Macieja Jakubowskiego 2, 30-688 Kraków – przy kasie, wejście nr 3, budynek A

Bardzo dziękujemy naszym studentom, absolwentom i przyjaciołom za włączenie się w uruchomioną przez naszą Szkołę akcję szycia maseczek ochronnych dla Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Jak się okazuje, maseczki są niezwykle ważne nie tylko dla lekarzy oraz pielęgniarek, ale także dla całego personelu szpitala oraz osób odwiedzających. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

Akcja dalej trwa!⚠️ Materiał do szycia maseczek jest dostępny w naszej Szkole, dzięki temu możecie go odbierać przy ul. Zamoyskiego 52 w Krakowie!
Szczegóły w poście 👉 https://bit.ly/2WYfObD

Call Now ButtonZadzwoń teraz