Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kursy, warsztaty, szkolenia - Szkoła mody / Fashion School

Warsztaty projektowania ubioru 2
Certyfikowane Warsztaty Projektowania Mody dla Początkujących

Termin do wyboru:
4.07-7.07.2022, wpłata do 26.06.2022
5.09-8.09.2022, wpłata do 28.08.2022

Jeśli kochasz modę i śledzisz najnowsze trendy, lubisz tworzyć własne projekty i dobierać dodatki do strojów, ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas i naucz się wykonywać profesjonalne projekty sylwetek, oraz pracować z manekinem. Zdobądź umiejętność szycia, a także dowiedz się od zawodowych projektantów jakie obecnie panują trendy w modzie.

Więcej informacji – kliknij tutaj.

 kurs kroju i szycia 2 
Certyfikowany Kurs Kroju i Szycia

Certyfikowany Kurs Kroju i Szycia w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) to też rozwijanie wyobraźni, świadomości tkanin i
kreatywności. Nauczysz się technik krawieckich, pracy na maszynach, a także jak perfekcyjnie skroić dowolną część garderoby. Zajęcia odbywać się będą w pełni wyposażonej pracowni krawieckiej. Poznasz różne możliwości, które otwierają się dzięki znajomości szycia i projektowania. Poznasz zawód, który daje niezależność. Poczujesz się częścią społeczności SAPU. Na kursie zobaczysz piękne projekty naszych studentów. Nasze niestandardowe i indywidualne podejście do uczestnikow spowoduje, że z każdym szwem będziesz bliżej celu.

Poziom podstawowy

Termin do wyboru:
22.08-25.08.2022, wpłata do 14.08.2022
5.09-8.09.2022, wpłata do 28.08.2022

Więcej informacji – kliknij tutaj,
Poziom średnio -zaawansowany
Termin: wkrótce

Więcej informacji – kliknij tutaj 

HAUTE COUTURE21
Certyfikowany Kurs Szycia Haute Couture dla Początkujących

Termin do wyboru:
27.06-30.06.2022, wpłata 19.06.2022
12.09-15.09.2022, wpłata do 4.09.2022

Jeśli interesujesz się modą i lubisz kreatywne zadania, zapraszamy Cię na kurs szycia haute couture. Podczas zajęć dowiesz się jak szyć zarówno na maszynie jak i ręcznie. Projektant prowadzący kurs zapozna Cię z niestandardowymi sposobami wykańczania ubrań, oryginalnymi zdobieniami czy nietypowymi formami wykroju.

Więcej informacji – kliknij tutaj 

kurs stylizacji
Certyfikowany Kurs Stylizacji Mody dla Początkujących

Termin do wyboru:
27.06-30.06.2022, wpłata 19.06.2022
22.08-25.08.2022, wpłata 14.08.2022
5.09-8.09.2022, wpłata do 28.08.2022

Śledzisz trendy w modzie? Chcesz umieć idealnie dobrać ubranie? Dołącz do nas i dowiedz się jak dobierać kolory i odpowiedni materiał, a także jak dopasować je do różnych sylwetek. Podczas kursu dowiesz się jak skomponować garderobę na różne okazje oraz co koniecznie musisz mieć w swojej szafie!

Więcej informacji – kliknij tutaj

kurs projektowania biżuterii z metalu
Certyfikowany Kurs Projektowania Biżuterii z Metalu dla Początkujących

Termin do wyboru:
27.06-30.06.2022, wpłata 19.06.2022
22.08-25.08.2022, wpłata 14.08.2022
5.09-8.09.2022, wpłata do 28.08.2022

Jeśli chcesz własnoręcznie stworzyć unikatowy element biżuterii, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Tworzenie biżuterii inspiruje, daje dużo satysfakcji oraz pozwala na wykorzystanie Twojej kreatywności. Z niewielką pomocą nauczysz się robić wyjątkową biżuterię. Zajęcia prowadzone są w profesjonalnej pracowni biżuteryjnej, w pełni wyposażonej w niezbędne narzędzia oraz materiały.

Więcej informacji – kliknij tutaj 

kurs konstrukcji ubioru
Certyfikowany Kurs Konstrukcji Ubioru dla Początkujących

Jeśli chcesz zostać profesjonalnym konstruktorem ubrań albo po prostu lubisz szyć i tworzyć własne ubrania, ten kurs da Ci możliwość realizowania swoich zainteresowań. Podczas zajęć nauczysz się jak wykroić spódnicę, sukienkę czy żakiet! Zrealizowanie tego kursu umożliwi Ci również kontynuowanie nauki w Szkole Modelowania oraz Konstrukcji Ubioru.

Kurs trwa 3 zjazdy w następujących terminach: wkrótce

Więcej informacji – kliknij tutaj

kurs konstrukcji bielizny
Certyfikowany Kurs Konstrukcji Bielizny Damskiej dla Początkujących

Kochasz koronki i piękną bieliznę i chciałabyś zaprojektować coś własnego? Zapisz się na nasz unikatowy kurs! Podczas zajęć nauczysz się wykrajać biustonosz, figi damskie czy gorset. Prowadzący kurs wprowadzi Cię w tajniki doboru odpowiednich materiałów oraz eleganckich wykończeń. Każdy z kursantów może liczyć na indywidualne konsultacje, a zajęcia opuści z gotowym projektem.

Terminy: wkrótce, całość kursu obejmuje 2 weekendy (po 10h lekcyjnych na dzień, każdego dnia półgodzinna przerwa obiadowa), ilość godzin: 40 (lekcyjne), po 20h lekcyjne na weekend.

Więcej informacji – kliknij tutaj 

KURSY PROMO OGOLNE ilu moda2
Certyfikowany Kurs Ilustracji Mody dla Początkujących

Termin: 12.09-15.09.2022, wpłata do 4.09.2022

Lubisz rysować? Interesujesz się modą? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Podczas zajęć będziesz mieć okazję aby poznać różnorodne techniki plastyczne, nauczyć się rysować charakterystyczną żurnalową sylwetkę i rozwinąć swoją twórczą kreatywność.  Kurs opuścisz z teczką pełną własnych, oryginalnych rysunków!    

Więcej informacji – kliknij tutaj  

kurs projektowania obuwia
Certyfikowany Kurs Projektowania Obuwia dla Początkujących

Termin: wkrótce

Jeśli szalejesz na punkcie butów i chciałbyś zaprojektować swoje wymarzone buty, zapraszamy na nasz kurs projektowania obuwia! Podczas kursu, profesjonalny projektant obuwia wyjaśni Ci z jakich technik projektowania można skorzystać, przedstawi rodzaje obuwia oraz jego montaż, a także wprowadzi w świat konstrukcji obuwia.

Więcej informacji – kliknij tutaj  

kurs malarstwa
Certyfikowany Kurs Malarstwa dla Początkujących

Termin do wyboru:
4.07-7.07.2022, wpłata do 26.06.2022
12.09-15.09.2022, wpłata do 4.09.2022

Chcesz nauczyć malować się lub rozwinąć swoje umiejętności? Jeśli tak, to są top warsztaty dla Ciebie. Podczas kursu między innymi nauczysz się malowania akwarelami i akrylami, poznasz technikę lawowania, nauczysz się posługiwać światłocieniem, nauczysz się tworzyć szybkie szkice farbami akrylowymi.

Więcej informacji – kliknij tutaj  

warsztaty tkackie, szkoła mody
Certyfikowane Warsztaty Tkackie dla Początkujących

Termin: wkrótce

Warsztaty z podstaw tkactwa artystycznego, podczas których powrócimy do tradycyjnej formy rękodzielnictwa jako inspiracji dla artystycznego projektowania tkanin.

Więcej informacji – kliknij tutaj  

warsztaty artystycznego przerabiania ubrań
Certyfikowane Warsztaty Artystycznego Przerabiania Ubrań dla Początkujących

Termin: wkrótce

Jesteś fanem niekonwencjonalnych rozwiązań? Zapraszamy na warsztaty wpisujące się w coraz popularniejszy na świecie nurt mody pro-ekologicznej. Kreatywne przerabianie, zmienianie funkcji, tworzenie z materiałów recyklingowych to tylko niektóre z trików, które poznasz podczas zajęć. Uczestnicy zapoznają się z najnowszymi trendami w projektowaniu mody. Przynieś ze sobą ubrania i dodatki, a warsztaty zakończysz z niesamowitą kreacją, którą weźmiesz ze sobą do domu.

Więcej informacji – kliknij tutaj

TWORZENIE AKCESORIÓW
Certyfikowane Warsztaty Tworzenia Akcesoriów dla Początkujących

Termin: wkrótce

W dobie coraz bardziej świadomego projektowania i dbania o środowisko, zapraszam na warsztaty projektowania akcesoriów, ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania materiałów z odzysku.

Więcej informacji –kliknij tutaj 

KURSY PROMO OGOLNE60
Certyfikowany Kurs Projektowania Nakryć Głowy dla Początkujących

Termin: wkrótce

Kapelusz z filcu według własnego projektu, wykonany własnoręcznie? Albo modna nerka czy kapelusz typu „bucket” lub czapka „beanie”?
Te modne akcesoria możesz wykonać na naszym wrześniowym kursie.

Więcej informacji – kliknij tutaj

moda ekologiczna, warsztaty no waste
Certyfikowany Kurs Szycia Haute Couture z Elementami NO WASTE dla Początkujących

Termin: wkrótce

Nauczysz się podstaw szycia oraz sposobów kreatywnego wykorzystywania tej umiejętności.Zapoznasz się z wykrajaniem materiału oraz jego wykańczaniem, dowiesz się wszystkich istotnych informacji dotyczących rodzajów materiałów, rodzajów szwów, dopasowywania podszewki, a także dodatków krawieckich.

Więcej informacji – kliknij tutaj  

KURSY PROMO OGOLNE58
Certyfikowane Stylove Warsztaty: Odpowiedzialna Moda w Praktyce dla Początkujących

Termin: wkrótce

Masz świadomość społecznych i środowiskowych kosztów mody z sieciówek (Fast Fashion), ale nie wiesz, jak zmienić swoje odzieżowe nawyki? Interesujesz się modą, chcesz podkręcić lub zdefiniować swój styl? Twoja szafa pęka w szwach, ale często nie masz co na siebie włożyć? Zapraszam na warsztaty, które przywracają ubraniom wartość i udowadniają, że odpowiedzialna moda może być piękna i stylowa.

Więcej informacjikliknij tutaj

Zapisy na kursy mailowo: kursy@ksa.edu.plDecyduje kolejność wpłat. W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę. TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE. Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

Call Now ButtonZadzwoń teraz