Stylove warsztaty: odpowiedzialna moda w praktyce

warsztaty No Waste

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem PROJEKTANT MODY

STYLOVE WARSZTATY: ODPOWIEDZIALNA MODA W PRAKTYCE
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

• Masz świadomość społecznych i środowiskowych kosztów mody z sieciówek
    (Fast Fashion), ale nie wiesz, jak zmienić swoje odzieżowe nawyki?
  • Interesujesz się modą, chcesz podkręcić lub zdefiniować swój styl?
  • Twoja szafa pęka w szwach, ale często nie masz co na siebie włożyć?

Zapraszamy na warsztaty, które przywracają ubraniom wartość i udowadniają, że odpowiedzialna moda może być piękna i stylowa. Nie musimy zaprzeczać, że ubrania są dla nas ważne, by zrobić Fashion Revolution w naszych głowach i szafach!

W TRAKCIE KURSU:

• Moda XXI wieku – co nam robi i co jest z nią nie tak

• Zrównoważona moda (sustainable fashion) – o co tyle hałasu

• Osobowość i styl – jak połączyć kropki

• Kody kolorów, typy sylwetek, triki stylistek – dlaczego to działa

• Najpierw gama, potem jazz – zasady dress code’u, które warto znać, żeby je potem łamać

• Szafa w stylu slow fashion – mądre zmiany krok po kroku

PROWADZĄCA: Katarzyna Zajączkowska-Fajto – wykładowca projektowania ubioru w Szkole Projektowania Ubioru.  Projektuje ubrania dla wiodących marek odzieżowych w Polsce takich jak MOHITO, HOUSE, RAVEL, zajmuje się analizą trendów modowych, śledzeniem rynku, fashion marketingiem i trends’ researchingiem. Autorka bloga i podcastu „Odpowiedzialna Moda”. W 2022 roku Katarzyna Zajączkowska wydała książkę pod tytułem „Odpowiedzialna moda”.

TERMINY:

• Zajęcia odbywają się w tygodniu (pn/czw) w miesiącach letnich lub w ferie zimowe w godzinach: 16:15-20:00
  • Dokładne daty wkrótce. Zgłoś chęć wzięcia udziału na adres mailowy kursy@ksa.edu.pl – poinformujemy o terminach.

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52 Kraków, profesjonalna pracownia krawiecka.

CENA: 600 zł
Dla studentów i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oferujemy zniżkę wysokości 10% od ceny kursu.

Kurs organizowany jest przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnej pracowni krawieckiej – zobacz spacer wirtualny. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole – pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe.
Współpraca z Szkołą Kreatywnej Fotografii, która została wymieniona wśród najlepszych szkół fotografii na świecie TOP PHOTOGRAPHY SCHOOLS IN THE WORLD – ranking Shokit.com oraz Photoworkout.com.

ZAPISY na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

• W tytule wiadomości należy podać nazwę kursu i wybraną datę, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.
    Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

WIĘCEJ O SZKOLE ARTYSTYCZNEGO PROJEKTOWANIA UBIORU – KLIKNIJ TUTAJ