Kurs projektowania nakryć głowy

kurs projektowania nakryc głowy

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem PROJEKTANT MODY

KURS PROJEKTOWANIA NAKRYĆ GŁOWY
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

PROGRAM KURSU:
Kapelusz z filcu według własnego projektu, wykonany własnoręcznie? Albo modna nerka czy kapelusz typu „bucket” lub czapka „beanie”?
Te modne akcesoria możesz wykonać na naszym wrześniowym kursie.
Szkoła zapewnia maszyny, narzędzia oraz filc na kapelusz.

Na pierwszym spotkaniu dowiesz się jakie dodatki będą Ci potrzebne do wykończenie twoich realizacji:

• taśma rypsowa szerokości 3-4 cm.(1 m.);
  • zamek kostkowy (długości 25 cm.);
  • pasek do nerki szerokości 4cm., długość 1-1,5 m.);
  • klamra do nerki;
  • opcjonalnie: tkanina na nerkę oraz kapelusz typu „bucket”

PROWADZĄCA: mgr sztuki Marta Dubanowicz – wykładowczyni Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU i Internation School of Fashion Design. Specjalizuje się w projektowaniu odzieży damskiej. Od ponad 20 lat nieprzerwanie pracuje dla firm odzieżowych projektując kompleksowo kolekcje, druki na tkaniny oraz akcesoria. Entuzjastka technik komputerowych w projektowaniu mody oraz komputeryzacji w przemyśle odzieżowym. Zajmuje się również konstrukcją, modelowaniem i stopniowaniem odzieży. Pracowała dla takich marek jak TUTTO, SU, ROYAL COLLECTION, METAFORA, FENOMENALE, POTIS AND VERSO, CLICK FASHION, DZIEDIC, LAMERS, EMMA. Tworzy również kolekcje autorskie.

TERMIN:

• Zajęcia odbywają się w tygodniu (pn/czw) w miesiącach letnich lub w ferie zimowe w godzinach: 16:15-20:00
  • Dokładne daty wkrótce. Zgłoś chęć wzięcia udziału na adres mailowy kursy@ksa.edu.pl – poinformujemy o terminach.

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52 Kraków, profesjonalne pracownie krawiecka nr 2, 3.

CENA:

• 600 zł
    Dla studentów i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oferujemy zniżkę wysokości 10% od ceny kursu.

Kurs organizowany jest przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnej pracowni– zobacz spacer wirtualny. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole –pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe. Współpraca z Szkołą Kreatywnej Fotografii, która została wymieniona wśród najlepszych szkół fotografii na świecie TOP PHOTOGRAPHY SCHOOLS IN THE WORLD – ranking Shokit.com oraz Photoworkout.com.

ZAPISY na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

• W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.
  • Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

WIĘCEJ O SZKOLE ARTYSTYCZNEGO PROJEKTOWANIA UBIORU – KLIKNIJ TUTAJ