Kurs stylizacji

KURS STYLIZACJI MODY – SZKOŁY STYLIZACJI KRAKÓW

Cena:

390 zł – 4 dni

Na kursy stylizacji ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu.

Terminy:

• 6.07 – 9.07.2020 godz. 16:30 – 20:15, ostateczny termin wpłat do 01.07.2020

Miejsce: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, ul. Zamoyskiego 52 Kraków,

profesjonalna pracownia.

Prowadzącą – mgr Magdalena Kęskiewicz – więcej informacji o wykładowcach SAPU – kliknij tutaj

Opis kursu:

Świat wokół nas dynamicznie się zmienia. Zmienia się też bardzo znaczenie mody. To już nie dziedzina dla pasjonatów, ale zjawisko, które dotyczy nas wszystkich. Moda ma swój aspekt psychologiczny, socjologiczny i jest ważny elementem kultury i sztuki.

Tym razem na warsztatach stylizacji przyjrzymy się przede wszystkim temu, jak możemy z mody korzystać na co dzień, jak pracować z ubraniem, na które trendy warto zwrócić uwagę i co jest ponadczasową klasyką. Dlaczego moda kocha indywidualizm i jak możemy go pielęgnować.

Poćwiczymy stylizacje personalne, stylizacje sceniczne, do sesji zdjęciowych oraz porozmawiamy o tym, jak zacząć na poważnie myśleć o pracy stylisty (budowanie portfolio, praca z klientem, konta na portalach społecznościowych itp). Będzie mnóstwo teorii, inspiracji i jeszcze więcej praktyki!

Warsztaty skierowane są do wszystkich – zarówno osób bardzo młodych, zupełnie początkujących jak i do osób, które mają już doświadczenie, ale ciągle poszukują nowej wiedzy.

Kury stylizacji/ zagadnienia kursu:

• Stylizacja i możliwości zawodowe.
  • Pojęcia, które warto znać i rozumieć.
  • Dobór odpowiedniej kolorystyki – analiza kolorystyczna.
  • Dobór właściwych tkanin.
  • Sylwetka – proporcje oraz podstawowe zasady doboru odpowiedniej garderoby.
  • Must-have 2020!
  • Komponowanie garderoby na różne okazje.
  • Obecne trendy w modzie.
  • Ćwiczenia w komponowaniu sylwetki .
  • Podstawowa szafa”.

Zapisy na kurs stylizacji mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

• W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu stylizacji, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

UWAGA!
W przypadku dokonania opłaty i późniejszej rezygnacji z kursu, szkoła stylizacji pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 15% kwoty.  Możliwość zwrotu wpłaty tylko w przypadku rezygnacji zgłoszonej nie później niż tydzień przed rozpoczęciem kursu.

Zapraszamy na profesjonalne kursy stylizacji Kraków – szkoła stylizacji Kraków.

kurs stylizacji dla vm

Call Now ButtonZadzwoń teraz