Warsztaty projektowania biżuterii w metalu | Jewelry workshop

Kurs organizowany jest przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnym studio – zobacz spacer wirtualny. Zobacz również jakie prace powstają w trakcie dwuletniej nauki w naszej szkole – pracownie – galeria zdjęć. Poznaj prace dyplomowe.

CERTYFIKOWANY KURS PROJEKTOWANIA BIŻUTERII Z METALU
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.

W TRAKCIE KURSU:

• Celem kursu jest umożliwienie uczestnikom wykonania własnoręcznie elementów biżuterii z metalu kolorowego ( miedź, mosiądz, srebro ) jak : pierścionka, broszki, wisiorka, bransoletki, kolczyków itp.
  • Będziemy uczyć podstawowych technik złotniczych : lutowanie, kształtowanie, piłowanie, cięcie, polerowanie, oprawianie kamieni „cabochon” (przyniesione we własnym zakresie, bądź kupione na miejscu ) . Miedź, mosiądz dostępne w ramach kursu (ewentualnie przyniesione przez uczestników kursu , jeśli ktoś taki materiał posiada), jeśli chodzi o srebro istnieje możliwość przetopienia przyniesionego we własnym zakresie złomu srebrnego (zepsutych łańcuszków, kolczyków itp.)

Prowadzący – dr Marek Nieniewski, wykładowca Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

TERMINY:

• 5.07-8.07.2021, godz. 17:30 – 21:00 (wpłata do 30.06.2021)
  • 6.09-9.09.2021, godz. 17:30 – 21:00 (wpłata do 01.09.2021)

CENA:

• 450 zł

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52 Kraków, profesjonalna pracownia biżuterii (sala nr. 12).

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Zapisy na kurs mailowokursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.
W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

warszatty biżuterii

Zamoyskiego 52 pracownia biżuterii 1