Kurs kroju i szycia - poziom średnio-zaawansowany - KSA Kurs kroju i szycia - poziom średnio-zaawansowany - KSA

Kurs kroju i szycia - poziom średnio-zaawansowany - KSA

kurs-kroju-i-szycia

KURS KROJU I SZYCIA – poziom średnio-zaawansowany

Cena:

390 zł – 4 dni

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia kursu.

Terminy:

• 8-11 lipca 2019, godz. 16:30-20:15, wpłata do 02.07.2019
  • 26-29 sierpnia 2019, godz. 16:30-20:15, wpłata do 19.08.2019

Miejsce: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, ul. Zamoyskiego 52 Kraków,

profesjonalna pracownia krawiecka.

Dla osób spoza Krakowa jest możliwość zakwaterowania (50 zł za dobę, dodatkowo płatne).

Możesz przyjechać w niedzielę po godz. 17.00 i zakwaterować się w hostelu (wtedy płacisz za 4 noclegi) lub w poniedziałek rano przyjechać prosto na zajęcia (wtedy płacisz za 3 noclegi)

W trakcie kursu:

• Rozwiniesz swoją umiejętność szycia na maszynie wieloczynnościowej.
  • Zapoznasz się ze sposobami modelowania szablonów sukienki wykończonej podszewką z rękawem i kołnierzykiem, opcjonalnie z kieszeniami oraz dopasowanie jej do własnej sylwetki.
  • Zostaną omówione układy kroju dla różnego rodzaju tkanin.
  • Nauczysz się profesjonalnie wszywać rękaw, kołnierz, zamek, a także dowiesz się w jaki sposób całość wykończyć podszewką.
  • Rozwiązywać będziesz wspólnie z prowadzącym zajęcia problemy, które stwarzały wcześniejsze projekty -służymy fachową poradą.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

• W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

UWAGA!
W przypadku dokonania opłaty i późniejszej rezygnacji z kursu, szkoła pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 15% kwoty.

kurs szycia