Obrony dyplomów w Szkole Kreatywnej Fotografii - KSA

Obrony dyplomów w Szkole Kreatywnej Fotografii

W tym roku tegoroczni dyplomanci Szkoły Kreatywnej Fotografii zaskoczyli nas różnorodnością tematów, gatunków i technik. Zobaczcie zdjęcia z obron, które odbyły się 4-5 lipca 2022 r. w Krakowskich Szkołach Artystycznych.

Fotografowie kończący SKF zmierzyli się m.in. z fotografią mody, techniką mokrego kolodionu i gumy chromianowej, fotografią analogową i czarno-białą, cyjanotypią oraz reportażem. Poruszyli współczesne tematy dotykające młodych ludzi, problem tożsamości oraz wizerunku. Przyjrzeli się również tradycji i historii.

Ich zdjęcia dyplomowe były podsumowaniem 2-letniej nauki w Szkole Kreatywnej Fotografii.

Drodzy absolwenci, mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać ten czas. Życzymy wam wielu sukcesów oraz inspiracji. Wracajcie do nas podczas wernisaży, wystaw oraz innych wydarzeń organizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne.

Szkoła Kreatywnej Fotografii (SKF)

• Dwa lata nauki – dzienne lub zaoczne od 2004 roku.
  • Dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK.
  • 95% zajęć w pracowniach od początku nauki.
  • Ponad 90% absolwentów działa w zawodzie fotografa.
  • Bezpłatny dostęp do studia i sal komputerowych, pakiet Adobe poza zajęciami.
  • Praktyki fotograficzne na pokazach mody i sesjach foto.
  • Szkoła funduje stypendium dla najlepszego słuchacza SKF.
  • Zapisz się na bezpłatny przegląd portfolio na Zoomie – portfoliofotografia@ksa.edu.pl
  • Wykładowcami SKF są aktywni zawodowo fotograficy i artyści.
  • Zbudujesz portfolio otwierające wiele możliwości – patrz absolwenci.
  • Roczne czesne w miesięcznych ratach – patrz Rekrutacja.
  • APLIKUJ ONLINE
  • Poznaj nasze sale – spacer wirtualny
  • Kursy i warsztaty fotograficzne –wybierz kurs dla siebie.
  • Ze względu na wysoki poziom nauczania policealna Szkoła Kreatywnej Fotografii wybierana jest również jako szkoła podyplomowa.
  • Ponad 50% słuchaczy podejmuje naukę w SKF na skutek rekomendacji znajomych, absolwentów szkoły i ludzi z branży.
  • W programie wprowadzamy w tematykę metaverse, NFT, artificial intelligence.
  • Szkoła Kreatywnej Fotografii jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Photography School in English

Change photography which you love into business of your life! Make your dreams come true!

SCHOOL HIGHLIGHTS

• Creative and Commercial Photography in English.
  • OnCampus, Two-Year, Full-Time DIPLOMA Program.
  • GET YOUR DIPLOMA  – Fine Art Photographer.
  • No entry exams. Number of places is limited.
  • You can  start classes online while waiting for a Polish visa and then move to the group at school.
  • SCHOLARSHIP for top student and awards for students during  education.
  • No age limit.
  • The School of Creative Photography is approved by the Polish Ministry of Culture, and is listed in the Ministry’s Art School Directory.
  • ENROLL NOW