Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Absolwenci SKF

Powrót do strony Szkoły Kreatywnej Fotografii

Absolwenci Szkoły Kreatywnej Fotografii znajdują zatrudnienie w polskich i zagranicznych magazynach modowych, współpracują z firmami odzieżowymi, agencjami reklamowymi. Pracują jako fotoreporterzy prasowi, producenci sesji zdjęciowych, organizatorzy agencji foto, fotoedytorzy, fotografowie ślubni, produktu czy architektury.

ABSOLWENCI SKF Ewa Bilan stoch ABSOLWENCI SKF Roksana Romańska

ABSOLWENCI SKF Rafal Idczak

ABSOLWENCI SKF Rafal Idczak

ABSOLWENCI SKF Pamela Porwen

ABSOLWENCI SKF Michaela Metesova

ABSOLWENCI SKF Michaela Metesova

ABSOLWENCI SKF Michał Kęskiewicz

ABSOLWENCI SKF Michał Kęskiewicz

ABSOLWENCI SKF Michal Kucharski

ABSOLWENCI SKF Michal Kucharski

ABSOLWENCI SKF ABSOLWENCI SKF

ABSOLWENCI SKF10

ABSOLWENCI SKF11

absolwenci_skf4

Szkoła Kreatywnej Fotografii

absolwenci_skf3

absolwenci_skf2

Szkoła Kreatywnej Fotografii

Szkoła Kreatywnej Fotografii

Szkoła Kreatywnej Fotografii Szkoła Kreatywnej Fotografii

Szkoła Kreatywnej Fotografii

Bastek czernek

Wojciech Szałaj, Dominik Łoziński, Magda Jędrzejko  http://www.picture-workshop.com/
Agata Weber http://agataweber.blogspot.com/
Ewa Kępys https://web.facebook.com/ewakepysphotography
Joanna Gałuszka http://joannagaluszka.blogspot.com/
Michał Wąsik http://michalwasik.pl/
Bartek Zegadło http://www.bartlomiejzegadlo.com/
Adam Cekiera http://adamcekiera.com/
Kinga Świętek http://kingaswietek.com/
Damian Łukasz http://www.damianlukasz.com/
Kuba Sarata i Adam Pliszyło http://photshot.com/
Aleksander Karkoszka – jeden z właścicieli http://lobzowskastudio.pl/pl/#
Bastek Czernek http://www.bastekczernek.com
Izabela Krężel www.izabelakrezel.pl
Wojciech Szałaj & Dominik Łoziński www.picture-workshop.com
Mikołaj Perełkiewicz https://www.facebook.com/mikolajperelkiewiczfoto/,
http://mperelkiewicz.wix.com/artworks
Anna Zborowska www.zborowska-phptography.com
Anna Michalska https://web.facebook.com/annamichalskafoto, www.annamichalska.pl
Joanna Zawiślan www.facebook.com/Joanna-Zawislan-Photography
Ryszard Cabała https://www.facebook.com/CabalaArt/
Klaudia Gajewska www.klaudiagajewska.pl
Dominika Miśkiewicz https://www.facebook.com/dominikamiskiewiczmua/?ref=ts&fref=ts
Maciej Felix https://www.facebook.com/maciejfelikscom/
Edyta Potrząsaj http://www.edytapotrzasaj.com/,www.facebook.com/edytapotrzasaj/
Karina Gorzkowska http://karinagorzkowska.blogspot.com/
Joanna Kowalewska https://www.facebook.com/joannawikakowalewska/
Emil Kołodziej http://www.emilkolodziej.pl/
Rafał Woźniak http://www.picturemaker.pl/
Aleksandra Modrzejewska – www.alexandramodrzejewska.tumblr.com
Emil Kołodziej, Rafał Woźniak – http://www.emilkolodziej.pl/, http://www.picturemaker.pl
Paweł Kamiński – www.pawelkaminski.pl
Jakub Popiel – www.ma-me.pl
Paweł Pomykalski – www.pomykalski.pl
Agata  Wójtowicz – https://www.facebook.com/galeriaszum/
Małgorzata Duśko – www.brzesko.ws/_brzesko/documents/news/2010/02/m_dusko.htm
Karol Fatyga – www.karolfatyga.pl
Maciej Kuroń – www.maciejkuron.pl
Ewa Waszkiewicz – www.ewa-waszkiewicz.pl
Bartłomiej – Jurecki – www.jurecki.com
Kamil Lorenc – www.studionegatyw.za.pl
Andrzej Stachajko – www.andrzejsachajko.com
Karolina Sekuła – www.karolinasekula.blogspot.com
Ryszard Zaleski – www.ryszardzaleskiphotography.tumblr.com
Magdalena Głąbik – https://www.facebook.com/MagdalenaGlabikMierzwaPhotography/
Vira Kosina – www.virakosina.pl
Edyta Potrząsaj – www.edytapotrzasaj.com
Karolina Sztaba – www.karolinasztaba.com
Sylwia Starzec – https://www.facebook.com/MagdalenaGlabikMierzwaPhotography/
Bogumił Strzałka –  www.bogumilstrzalka.com
Rafał Budzowski – http://www.aranstudio.pl/#!home.html
Michał  Książek – http://www.ksiazekmichal.pl

Powrót do strony Szkoły Kreatywnej Fotografii

Call Now ButtonZadzwoń teraz