Kursy, warsztaty, szkolenia - Fotografia/Photography

27.06-30.06.2022, wpłata do 19.06.2022
5.09-8.09.2022, wpłata do 28.08.2022

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PEŁNI WYPOSAŻONYM STUDIO

PROWADZĄCY: Rafał Idczak – artysta fotografik, fotograf prasowy, grafik komputerowy zajmujący się retuszem, projektowaniem wektorowym, montażem wideo, grafiką 3D, projektowaniem UI/UX, wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF.

Kurs jest przygotowany dla osób które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z fotografią . Na zajęciach poznasz najważniejsze zagadnienia, a także techniki które pomogą Ci w wyrażaniu się poprzez fotografię.

KURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ 1
Certyfikowany Kurs Grafiki Komputerowej dla Początkujących

TERMIN DO WYBORU:
4.07-7.07.2022, wpłata do 26.06.2022
12.09-15.09.2022, wpłata do 4.09.2022

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PEŁNI WYPOSAŻONEJ PRACOWNI KOMPUTEROWEJ

PROWADZĄCY: Rafał Idczak – artysta fotografik, fotograf prasowy, grafik komputerowy zajmujący się retuszem, projektowaniem wektorowym, montażem wideo, grafiką 3D, projektowaniem UI/UX. Wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF.

W trakcie kursu poznasz ogólne zasady grafiki komputerowej. Nauczysz się podstawowej obsługi programu Photoshop oraz Lightroom.

kurs fotografii analogowej
Certyfikowane Warsztaty Fotografii Analogowej dla Początkujących

TERMIN: 12.09-15.09.2022, wpłata do 4.09.2022

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PEŁNI WYPOSAŻONYM STUDIO

PROWADZĄCY: Jerzy Pirecki – fotograf komercyjny wykonujący zdjęcia studyjne, reportażowe, laboratoryjne oraz prace z zakresu fotografii czarno-białej. Specjalista w obszarze fotografii ulicznej, minimalistycznych krajobrazów oraz martwej natury. Wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii

Interesujesz się fotografią, chcesz zgłębić jej tajniki? W ciągu czterech dni warsztatów, będziesz mógł zdobyć wiele informacji dotyczących fotografii analogowej, nawet nie dysponując własnym sprzętem. Będziesz mógł wykonać zdjęcia na filmach, poznać podstawy fotografii portretowej, pracy w studio, panowania nad oświetleniem a także własnoręcznie wywołać filmy i wykonać z nich zdjęcia.

kurs fotografii portretowej
Certyfikowany Kurs Fotografii Portretowej dla Początkujących

Termin: 13-14.08.2022, wpłata do 5.08.2022

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PEŁNI WYPOSAŻONYM STUDIO

PROWADZĄCA: Anna Zborowska –  artysta fotografik, główny fotograf Cracow Fashion Week, fotograf ślubny, fotograf w Agencjii Modelek Reklamex. Ma na swoim koncie realizacje m.in. dla Galerii Krakowskiej i publikacje w magazynie Wysokie Obcasy. Wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Jeśli chcesz poznać tajniki dobrej fotografii portretowej, koniecznie zapisz się na nasze warsztaty!
Podczas zajęć będziesz pracować z profesjonalnym modelem/modelką. Prowadzący kurs pokażą Ci jak stworzyć niesamowite portrety! Nauczysz się jak pracować z osobą portretowaną, jak operować światłem i co w tej dziedzinie fotografii jest ważne. Dobry portret musi być też kreatywny i ten aspekt będziemy rozwijać! Ważną częścią kursu jest również współpraca z modelami przyprowadzonymi przez kursantów.
Z zajęć wyjdziesz z kompletem niepowtarzalnych zdjęć w swoim aparacie.

kurs fotografii mody 1
 Certyfikowany Kurs Fotografii Mody dla Początkujących

TERMIN: 19.09-22.09.2022, wpłata do 11.09.2022

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PEŁNI WYPOSAŻONYM STUDIO

PROWADZĄCA: dr Marzena Kolarz – zdobyła liczne nagrody w międzynarodowych konkursach w kategoriach takich jak: martwa natura, portret, fotografia mody, technika mokrego kolodionu czy fotografia otworkowa. Jej prace były prezentowane na ponad 40 wystawach indywidualnych i zbiorowych. Specjalista od fotografii reklamowej, intermedialnej oraz fotografii mody.
Wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii i Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Jeśli Twoją pasją jest fotografia mody, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Zajęcia te wprowadzą uczestników w tajniki fotografii mody. Nauczysz się pracy z profesjonalną modelką/modelem oraz z wizażystą. Nauczysz się jak operować światłem, a także poznasz podstawy kompozycji zdjęcia. Pomożemy wydobyć Twój własny styl fotografowania, a studio opuścisz z niesamowitymi zdjęciami do portfolio.

kurs fotografii ślubnej
Certyfikowany Kurs Fotografii Ślubnej dla Początkujących

Termin: 6-7.08.2022, wpłata do 29.07.2022

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PEŁNI WYPOSAŻONYM STUDIO

KURS FOTOGRAFII ŚLUBNEJ Pod tymi trzema słowami, kryją się warsztaty fotograficzne skierowane do ludzi którzy pragną zająć się właśnie tym rodzajem fotografii. Czarująca, cudowna, romantyczna – właśnie taka powinna być fotografia ślubna. Urzekające momenty, niezwykła aura Państwa Młodych, emocje oraz wyjątkowe i klimatyczne miejsca, w których odbywają się uroczystości ślubne. Zapraszamy na kurs fotografii ślubnej, podczas którego będziesz mieć możliwość współpracować z parą profesjonalnych modeli, poznasz zagadnienia związane z fot. ślubną, a także nauczysz się pracować z parą młodą. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat.
Więcej informacji –kliknij tutaj

kurs fotografii
Certyfikowany Kurs Fotografii Zwierząt dla Początkujących

Termin: wkrótce

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PEŁNI WYPOSAŻONYM STUDIO

Kochasz psy i marzysz o ich fotografowaniu? Masz psa i chcesz nauczyć się uwieczniać go na zdjęciach?
Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą połączyć miłość do zwierząt i fotografię w jedną pasję.
Więcej informacji – kliknij tutaj

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.plDecyduje kolejność wpłat. W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę. TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE. Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

Call Now ButtonZadzwoń teraz