Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kursy, warsztaty, szkolenia - Fotografia/Photography

kurs fotografii dla poczatkujących
Certyfikowany Kurs Fotografii dla Początkujących

Kurs jest przygotowany dla osób które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z fotografią . Na zajęciach poznasz najważniejsze zagadnienia, a także techniki które pomogą Ci w wyrażaniu się poprzez fotografię.

Cena: 450 zł
Termin: 14-17.02.2022, wpłata do 7.02.2022

Więcej informacji – kliknij tutaj

KURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ 1
Certyfikowany Kurs Grafiki Komputerowej dla Początkujących

W trakcie kursu poznasz ogólne zasady grafiki komputerowej. Nauczysz się podstawowej obsługi programu Photoshop oraz Lightroom.

Cena: 450 zł
Termin: 7-10.02.2022, wpłata do 31.01.2022

Więcej informacji – kliknij tutaj  

kurs fotografii analogowej
Certyfikowane Warsztaty Fotografii Analogowej

Interesujesz się fotografią, chcesz zgłębić jej tajniki? W ciągu czterech dni warsztatów, będziesz mógł zdobyć wiele informacji dotyczących fotografii analogowej, nawet nie dysponując własnym sprzętem. Będziesz mógł wykonać zdjęcia na filmach, poznać podstawy fotografii portretowej, pracy w studio, panowania nad oświetleniem a także własnoręcznie wywołać filmy i wykonać z nich zdjęcia.

Cena: 450 zł
Termin: wkrótce

Więcej informacji – kliknij tutaj

kurs fotografii portretowej
Certyfikowany Kurs Fotografii Portretowej

Jeśli chcesz poznać tajniki dobrej fotografii portretowej, koniecznie zapisz się na nasze warsztaty!

Podczas zajęć będziesz pracować z profesjonalnym modelem/modelką. Prowadzący kurs pokażą Ci jak stworzyć niesamowite portrety! Nauczysz się jak pracować z osobą portretowaną, jak operować światłem i co w tej dziedzinie fotografii jest ważne. Dobry portret musi być też kreatywny i ten aspekt będziemy rozwijać! Ważną częścią kursu jest również współpraca z modelami przyprowadzonymi przez kursantów.
Z zajęć wyjdziesz z kompletem niepowtarzalnych zdjęć w swoim aparacie.

Cena: 450 zł
Termin: wkrótce

Więcej informacji – kliknij tutaj

kurs fotografii mody 1
 Certyfikowany Kurs Fotografii Mody

Jeśli Twoją pasją jest fotografia mody, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Zajęcia te wprowadzą uczestników w tajniki fotografii mody. Nauczysz się pracy z profesjonalną modelką/modelem oraz z wizażystą. Nauczysz się jak operować światłem, a także poznasz podstawy kompozycji zdjęcia. Pomożemy wydobyć Twój własny styl fotografowania, a studio opuścisz z niesamowitymi zdjęciami do portfolio.

Cena: 550 zł
Termin: wkrótce

Więcej informacji – kliknij tutaj 

kurs fotografii ślubnej
Certyfikowany Kurs Fotografii Ślubnej

KURS FOTOGRAFII ŚLUBNEJ Pod tymi trzema słowami, kryją się warsztaty fotograficzne skierowane do ludzi którzy pragną zająć się właśnie tym rodzajem fotografii. Czarująca, cudowna, romantyczna – właśnie taka powinna być fotografia ślubna. Urzekające momenty, niezwykła aura Państwa Młodych, emocje oraz wyjątkowe i klimatyczne miejsca, w których odbywają się uroczystości ślubne. Zapraszamy na kurs fotografii ślubnej, podczas którego będziesz mieć możliwość współpracować z parą profesjonalnych modeli, poznasz zagadnienia związane z fot. ślubną, a także nauczysz się pracować z parą młodą. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat

Cena: 900 zł
Termin: wkrótce

Więcej informacji – kliknij tutaj 

kurs fotografii
Certyfikowany Kurs Fotografii Zwierząt

Kochasz psy i marzysz o ich fotografowaniu? Masz psa i chcesz nauczyć się uwieczniać go na zdjęciach?
Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą połączyć miłość do zwierząt i fotografię w jedną pasję.

Cena: 450 zł
Termin: wkrótce

Więcej informacji – kliknij tutaj 

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.plDecyduje kolejność wpłat. W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę. TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE. Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz