Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Promocja studentów - KSA

Powrót do strony głównej SAPU

Szkoła w aktywny sposób pomaga słuchaczom i absolwentom w starcie zawodowym.

MIĘDZYNARODOWE TRAGI, KONKURSY,  POKAZY

Absolwenci SAPU prezentowali swoje kolekcje na Targach Pret-a-porter w Paryżu oraz na targach w Berlinie, Lipsku, Frankfurcie i Brnie. Liczne kolekcje zostały zakwalifikowane do udziału w medialnych pokazach mody w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Austrii, Łotwie, Ukrainie, Rosji i Bałorusi.  W międzynarodowych konkursach w Berlinie, Rydze, Londynie, Lipsku, Brnie absolwenci SAPU co roku zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia.

peggy-ryga bridge-of-fashion-2011-2 
Habitus Bltija 2008, Bridge of Fashion 2011

POKAZ DYPLOMOWY CRACOW FASHION AWARDS W RAMACH CRACOW FASHION WEEK

Od lat jestem zaprzyjaźniona z krakowską szkołą SAPU ponieważ właściciele są wyjątkowymi ludźmi. Toteż obserwuję ich dokonania jako tych, którzy wypuszczają przyszłych projektantów mody.
Ewa Minge

zobacz dyplomy SAPU
Co roku prezentujemy  50 do 70 kolekcji absolwentów w przeciwieństwie do innych szkół,gdzie szanse na promocję mają tylko wybrańcy. W związku z pokazem dyplomowym studenci nie ponoszą dodatkowych kosztów.  Na pokaz zapraszani są przedstawiciele licznych firm odzieżowych i mediów ogólnopolskich.

Cracow Fashion Week

POKAZY SEMESTRALNE I WYSTAWY

wystawy sklejanka

zobacz zdjęcia z wystaw
zobacz pokazy SAPU
W trakcie nauki każdy słuchacz ma możliwość nieodpłatnego zaprezentowania swoich projektów na 4 pokazach mody, realizowanych przy tysięcznej publiczności i szeroko promowanych w mediach.

piotrkierat.com-9858 piotrkierat.com-9956 best fashion school in Europe

SAPU W MEDIACH

Informacje o szkole i absolwentach ukazują się w czołowych tytułach polskich i zagranicznych: Elle,Wysokie ObcasyVIVAFashion MagazinTwój StylModa Forum, Collezioni, Newsweek, Art&BusinessZobacz więcej. Promocję najlepszych absolwentów szkoła zapewnia we własnym magazynie – TUBA, na stronach internetowych:  KSA, Cracow Fashion Week i  Facebookach (w jęz. pol. i ang.), Cracow Fashion Week oraz blogu KSAvery.

pat guzik elle14728_259531254173129_968924388_n

Udaje się wam znaleźć świetną młodzież, a nie brać bogate dzieci na przechowanie. Tej szkole bliżej do londyńskiego Albert Hall niż do Sukiennic. Jestem dumny że mogę dorzucić mój koralik do waszego niecepeliowskiego sznura.
Jerzy Antkowiak

Powrót do strony głównej SAPU
Call Now ButtonZadzwoń teraz