Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Absolwenci SAPU

Projektanci mody z SAPU

Projektanci mody z SAPU

Rozpoczynamy serię prezentacji poświęconych absolwentom KSA. Zobaczcie co robią, jak radzą sobie po skończeniu Krakowskich Szkół Artystycznych, jakie osiągają sukcesy!

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU

 

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU

 

dziewit

tokarzewska

tronowska  organisciak  kusnierz  lesniak  syczynska  pietrowicz

piech2

CIEROCKA 2

rutkowska

ptaszek

roth

bohoboco 2

kosmal

gosha

tokarska

jakowienko

pirowska

wójciak

malgrau

bola

dudzinska

łuszczek

pat guzik

walicka anka

malisepiałkuplofado

stachowiczwojtalazielinska

kowalska   jaworska

Absolwenci Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru aktywnie działają w branży modowej m.in. prowadząc swoje własne firmy, projektując dla największych marek modowych w Polsce, stylizując sesje zdjęciowe, przygotowując kostiumy na planach filmowych. Absolwenci SAPU mają na koncie ogromna liczbę sukcesów. Sprawdź, jakie nagrody zdobywali na przestrzeni lat. Zachęcamy do zapoznania się ze stronami niektórych z nich:

Beata Koniakowska – www.facebook.com/KoniakowskyUnderwear/
Maciej Redo  – www.facebook.com/MACIEJ-REDO
Justyna Janik  – www.beksashop.pl
Anna Pietrowicz – https://www.facebook.com/annapietrowiczfashiondesigner/
Magdalena Orzeł – www.facebook.com/sisterhoodofwolves/
Pat Guzik – www.facebook.com/Pat-Guzik-113009035507882
Anka Walicka – www.facebook.com/ANKA-LETYCJA-WALICKA-287232891446020/
Anna Ziemniak – www.facebook.com/ANNA-ZIEMNIAK-603226319727336/
Anna Kasieczka – www.facebook.com/METR64/, http://www.metr64.com/
Monika Jaworska – http://www.jaworska.com.pl/
Monika Wierzchowska – www.monikawierzchowska.com
Joanna Organiściak – Płachta – www.facebook.com/Joanna-Organiściak-1632095890359475 www.joannaorganisciak.com  
Anna Tronowska – www.facebook.com/zorkasstudio, http://annatronowska.com/
Michał Wójciak – www.facebook.com/wojciakmichal/, https://www.mybaze.com/michalwojciak,  michalwojciak
Anna Kara – http://www.annakara.com/
Anna Pirowska – http://dressap.pl/
Anna Pochopień – http://www.annapochopien.com/
Slow Fashion Cafe – http://slowfashioncafe.pl/pl/
Piotr Czachor – www.facebook.com/piotrczachor/
Waleria Tokarzewska – http://www.tokarzewska.com/
Pracownia.faron  – https://www.facebook.com/pracownia.faron/?fref=ts
Łucja Wojtala – lucja.com
Monika Ptaszek – PtaszekForMen
Anna Pochopień – annapochopien.com
Anna Turaj – annaturaj.com
Małgorzata Grzywnowicz, Małgorzata Węgiel – liberman.pl
Łukasz Stachowicz – suitcaseofideas.com
Anna Kasieczka – Metr64
Aleksandra Błasiak – www.bosquefashion.com
Anna Ziemniak – annaziemniak.pl
Aneta Zielińska – anetazielinska.com
Ola Bajer – bola
Anna Kara – annakara.eu
Anna Dudzińska – www.dud-zin-ska.com
Maria Mrowca – mrovca.com
Karolina Pięch – karolinapiech.com
Natasza Dziewit – kissthefrog
Ewa Ziach – cone workshop
ElenaCiuprina – elenaciuprina
Jakub Ziemirski – jakubziemirski.pl
Bartek Witek – bartekwitek.com
Ela Krzemińska-Owczarz – eliska.pl
Małgorzata Salamon – malgorzatasalamon.com
Małgorzata Fejkiel – fejkiel.com
Monika Harłacz – mhshowroom.com.pl
Waldemar Witowski – lovkafashion.com
Monika Zontek – monikazontek.com
CADO – cado.pl
Ewelina Kosmal – ewelinakosmal.com
Tomasz Jakowienko – litfashion.pl
Małgorzata Kusper – goshafashion.com
Monika Przywara-Strzałka – przywarastrzalka.com
Agnieszka Tokarska – NuByTokarska
Paulina Żądło – paulinazadlo.com
Lena Fantazja – mulhollandlife.com
Paulina Palian – paulinapalian.com
Anna Palka-Nowak – annapalkanowak.com
Martyna Czerwińska – mysikrólik.com
Kamila Gronner – www.kamilagronner.com
Iza Ziółkowska – IzaZiólkowskaFashion
Aneta Horążak – http://www.anviro.com.pl
Małgorzata Czuchraj – malgorzataczuchraj.com
Marta Mazur-Sokołowska – www.manufaktura-mms.blogspot.com
Aneta Barszczowska – www.barska.art.pl
Anna Kara i Małgorzata Michalska – michalskakara.pl
Monika Dudek – venika.pl
Iwona Kutnik – iwonakutnik.pl
Elwira Rutkowska – Elwira Rutkowska – Stylizacje
Iga Szuchiewicz – malgrau.com –
IMA MAD
Gilbert Lach – bohoboco.com.pl
Sara Barna – blueshadow.pl

SAPU wykształciła znakomitych absolwentów m.in. Karolina Pięch – obecnie projektantka w zespole Balenciaga w Paryżu, Monika Ptaszek, Łucja Wojtala, IMA MAD (absolwentka w składzie grupy), Filip Roth, Pat Guzik, Aneta Zielińska, Anna Pirowska, Agata Zemełka, Anna Dudzińska, Gilbert Lach – BOHOBOCO, Mysikrólik, Monika Błotnicka, Agnieszka Tokarska, Michał Wójciak, Anka Letycja Walicka, Natasza Dziewit – KissTheFrog i wielu innych – patrz również blog.

Więcej o absolwentach SAPU – kliknij tutaj

Oto niektóre osiągnięcia absolwentów SAPU:

Hongkong Fashion Week – EcoChic Design Awards
Pat Guzik – I miejsce

Miedzynarodowy konkurs na projekt kostiumu do filmu Luca Bessona „Valerian i Miasto Tysiąca Planet
Karolina Luisoni – finalistka

Międzynarodowy konkurs World of Wereable Art (Nowa Zelandia)
Ewelina Kosmal – wyróżnienie

FashionPhilosophy Fashion Week Poland
Waleria Tokarzewska- Karaszewicz – I miejsce w konkursie SEAT

Międzynarodowy konkurs dla projektantów mody Złota Nitka
Joanna Organiściak – Grand Prix
Martyna Sobczak – wyróżnienie
Magdalena Orzeł – wyróżnienie, nagroda Lviv Fashion Week
Anna Tronowska – wyróżnienie

Art&Fashion Forum
Elena Ciuprina – I miejce w kategorii Fashion Illustration

Międzynarodowe Targi Poznańskie – Srebrna Pętelka
Joanna Organiściak – I miejsce

European Fashion Union
Joanna Organiściak – wyróżnienie
Anna Pietrowicz – wyróżnienie
Silesia Fashion Day
Patrycja Siwiec – Grand Prix
Joanna Organiściak – wyróżnienie

Habitus Baltija 2015
Anna Tronowska – 3 miejsce

XV OFF FASHION KIELCE 2014

  • Aneta Zielińska – III miejsce, Statuetka Talent od Firmy Hexeline oraz  udział w prestiżowym pokazie mody Alta Moda Roma w Rzymie wiosna/lato 2014 w dniu 16 lipca 2014
  • Maria Fedro – Indeks w Wyższej Szkole Designu i Biznesu Teko w Danii i opracowanie strategii marki i udział w Warsaw Street Fashion od Doroty Wróblewskiej
  • Łukasz Stachowicz – udział w prestiżowym pokazie mody Alta Moda Roma w Rzymie wiosna/lato 2014 w dniu 16 lipca 2014
  • KULPO (Karolina Kuczer-Płoszaj)  – ekskluzywne kosmetyki o wartości 4 000,00 zł od Firmy Sephora

sapu na off fashion kielce 2014 (15)sapu na off fashion kielce 2014 (10)sapu na off fashion kielce 2014 (14)

Fashion Designer Awards 2014

  • Martyna Sobczak – I miejsce w duecie z Martą Goś
  • Monika Sypuła – udział w finale
  • Michał Wójciak – udział w finale

fashion designer awards martyna sobczak sapufashion designer awards michał wójciak sapu

Habitus Baltija 2014

  • Dominika Losko – I miejsce w konkursie Amber Avant-Garde

P1090882

Cracow Fashion Awards – konkurs i pokaz dyplomowy SAPU

  • Kolekcja Roku CFA 2013 – Karolina Kuczer-Płoszaj
  • Kolekcja Mediów CFA 2013 – Karolina Kuczer-Płoszaj oraz Maria Fedro
  • wyróżnienie za kreatywność i wizjonerstwo CFA 2013 – Sebastian Gąsienica-Łuszczek, Anita Gil-Korynek, Michał Kozłowski

Cracow Fashion Week

Berlin Fashion Week 2014

  • Agnieszka Tokarska (Nu by Tokarska) – pokaz kolekcji w ramach Poland Selected

tokarska sapu berlin fashion week tokarska sapu berlin fashion week (1)

Hush Warsaw

  • DUD.ZIN.SKA – nagroda Znak Jakości Hush

duzinska hush

Lenovo DO’ers

  • Anna Widlarz, Anna Pałka-Nowak, Kasia Ciejek, Maria Kacperska, Michał Wójciak laureatami konkursu

Russian Silhouette 2013

  • Michał Wójciak – staż w atelier mistrza krawiectwa  Claude`a Bonucci`ego w Cannes we Francji

michal wojciak moskwa (5) michal wojciak moskwa (1)

Fashion Week Poland SS14

  • IMA MAD – statuetka magazynu K MAG podczas Fashion Week Poland SS14

Cracow Fashion Week ls_20131019_713.jpg ls_20131019_741.jpg

Fashion Clash 2013 – międzynarodowy pokaz mody w Maastricht, Holandia

  • pokaz w finale: DUD.ZIN.SKA, IMA MAD

sapu fashionclash

OFF Fashion 2013 – Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody

  • I miejsce – IMA MAD
  • III miejsce – Aneta Zielińska
  • wyróżnienia: Michał Wójciak, Anna Obodyńska

Ima Mad sapu off fashion aneta zielisnka sapu off fashion

Fashion Culture 2013 – międzynarodowy konkurs dla projektantów mody w Londynie

  • I miejsce w międzynarodowym konkursie – Anka Letycja Walicka
    Drugie i trzecie miejsce zajęli absolwenci Central Saint Martins College of Art and Design: James Castle i Aimee Matthew-John

YR5A5651-200x300 YR5A5656-200x300 YR5A6034-300x200

Cracow Fashion Awards 2013 – konkurs i pokazy dyplomowy SAPU

  • Kolekcja Roku CFA 2013 – Michał Wójciak
  • Kolekcja Mediów CFA 2013 – Maria Mrowca
  • wyróżnienie za kreatywność i wizjonerstwo CFA 2013 – Aneta Szydło, Maria Mrowca, Iga Szuchiewicz,  Katarzyna Ciejek

best fashion school in Europemrowca 2013 fot.

Staże zagraniczne 2013

  • Karolina Pięch – staż w domu mody Alexander McQueen

Habitus Baltija 2012 – międzynarodowy konkurs dla projektantów mody w Rydze, Łotwa

  • Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru po raz drugi otrzymała tytuł The Best School
  • Anka Letycja Walicka – stypendium w New Academy of Fine Arts of Milan

best fashion school in Polandhabitus baltija the best school

Złota Nitka 2012 – Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów Ubioru w Łodzi

  • wyróżnienie Jury Kreatorów w kategorii pret-a-poter – Anka Letycja Walicka
  • I miejsce Jury Mediów w kategorii pret-a-porter – Anka Letycja Walicka
  • wyróżnienie Jury Mediów w kategorii Premiere Vision – Małgorzata Wasik

DLOLO DLOLO

Art&Fashion Festival 2012 – warsztaty i konkurs dla projektantów

  • Anna Ziemniak i Anka Letycja Walicka – wygrana na warsztatach – stypendia z St Martin’s College of Art
  • Anka Letycja Walicka pojawiła się na blogu The Sartorialist

539419_10152181639390571_522670394_n253095_429116243814683_73621502_n anka letycja walicka sartorialist

 Targi Premium w Berlinie 2012

Vienna Fashion Week 2012

  • Łucja Wojtala, studio 3B – pokaz kolekcji

vienna fashion week (1) vienna fashion week (3) vienna fashion week

Warsaw Fashion Street 2012

  • New Look Design 2012 – Danuta i Anna Dąbrowskie otrzymują główna nagrodę

dabrowskie nagroda dabrowskie

  • prezentacja kolekcji – Anka Walicka, Weronika Szynczewska, Anna Wiszniewska, Anna Kraszewska, Agnieszka Piekarczyk, Alicja Wala

 Premium Young Designers Award Berlin 2012/2013

  •  najlepsza kolekcja męska – Łukasz Stachowicz

luki stachowicz premium berlin 323389_342473892437917_570157997_o

 Miss Open Hair Festival 2012

  • pokaz kolekcji – Agnieszka Piekarczyk, Katarzyna Kwiecień-Oleksak, Karolina Kowarczyk, Natalia Kołodziej, Magdalena Mól,  Sylwia Płonka

Young Fashion Day 2012

  • pokaz kolekcji – Marta Galik, Sylwia Płonka, Marta Galik, Barbara Koczur, Adam Bakun

 Cracow Fashion Awards 2012

  • Kolekcja Roku  i Kolekcja Mediów  – Anka Letycja Walicka
  • wyróżnienie za kreatywność i wizjonerstwo – Anna Wiszniewska, Weronika Szynczewska, Xymena Maciuk, Adam Bakun

Cracow Fashion Weekpiotrkierat.com-6523piotrkierat.com-6527

 Staże zagraniczne 2012

  • Anka Letycja Walicka u Joanny Błażejowksiej (Paryż)
  • Karolina Pięch  – dom mody Balenciaga (Paryż)
  • Monika Jaworska – Dawid Tomaszewski

anka-walicka-i-aska-blazejowska anka-walicka-i-karolina-piech-w-paryzu

 OFF Fashion 2012

  • Anka Walicka – II miejsce w konkursie – edycja wiosenna
  • Aneta Zielińska – Nagroda Blogerów oraz wyróżnienie od Doroty Wróblewskiej – edycja zimowa

aneta zielinska off fashion walicka off fashion
Habitus Baltija 2011

  • Grand Prix Habitus Baltija 2011 – Agnieszka Kowalska
  • nagroda Industrial pret-a-porter Habitus Baltija 2011 – Karolina Gronicka
  • nagroda Officiel Habitus Baltija 2011 – Monika Jaworska

img_7350-fot-piotr-kierat img_7299-fot-piotr-kierat

 Złota Nitka 2011 – obydwie Złote Nitki dla absolwentek SAPU

  • Złota Nitka 2011 w kategorii Pret-a-porter  – Monika Jaworska
  • Złota Nitka 2011 w kategorii Premiere Vision – Agnieszka Kowalska
  • wyróżnienie Jury Kreatorów w kategorii pret-a-porter Złota Nitka 2011 – Sabina Koryl

z9556153X,Zlota-Nitka-2011--zwycieska-kolekcja-Agnieszki-Kowalskiej ania pilarz sapu

 Cracow Fashion Awards 2011

  • Kolekcja Roku i Kolekcja Mediów – Łukasz Stachowicz
  • wyróżnienie za kreatywność i wizjonerstwo – Monika Szumińska-Nemeth, Agnieszka Kowalska, Karolina Gronicka, Anna Kapica, Monika Haba

Cracow Fashion Week Cracow Fashion Week

Bridge of Fashion 2011

  • Agnieszka Kowalska, Karolina Gronicka, Monika Jaworska, Łukasz Stachowicz – pokaz kolekcji

bridge of fashion 2011 (1) bridge of fashion 2011

 Warsaw Fashion Street 2011

  • prezentacja kolekcji – Łukasz Stachowicz, Karolina Gronicka, Justyna Gamoń, Justyna Żółtek, Eryk Ulman

Lexus Fashion Awards 2011

  • Monika Błotnicka w finale konkursu

monika_bc582otnicka monika-blotnicka

 Art & Fashion Festival 2011

  • udział Pat Guzik i Monika Czesak

OFF Fashion 2011

  • II miejsce i wyróżnienie – Ewelina Kosmal

kosmal off kosmal off 2

 Staże zagraniczne 2011

  • Łukasz Stachowicz i Monika Szumińska Nemeth u Aśki Błażejowskiej (spotkanie z Karlem Lagerfeldem)
  • Karolina Pięch – Jean-Pierre Braganza

luki karl

Święto Cykliczne 2011

  • prezentacja kolekcji – Łukasz Stachowicz, Justyna Gamoń, Edyta Kurdas, Aneta Horążak

Targi Jubinale 2011

  • pokaz kolekcji – Marta Ekiert, Paulina Niemczyk

Berlin Fashion Week 2011

  • pokaz kolekcji  – Aga Paul

paul berlin paul berlin 2

 Międzynarodowe Targi Mody CPD SIGNATURES w Düsseldorfie

  • pokaz kolekcji LiT fashion

dusseldorf

 Fashion Designer Awards 2011

  • II miejsce w konkursie  Aleksandra Bajer

bajer 2 bajer

Konkurs na ubiór rokokowy – Rekonstrukcje i inspiracje 2011

  • Karolina Roga – I miejsce

roga 2 roga

 Joy nr 3/2011

  • Małgorzata Salamon – stylizacja głównej sesji

salamon 3 salamon 2    salamon

 

Złota Nitka 2010

  • Honorowa Złota Nitka 2010 dla SAPU – prestiżowe wyróżnienie dla osób i instytucji zasłużonych dla polskiej mody
  • I nagroda Jury Mediów – Aneta Zielińska
  • wyróżnienie Jury Kreatorów w kategorii pret-a-porter  – Aneta Zielińska
  • wyróżnienie Jury Mediów – Anna Ziemniak

najlepsza szkola artystyczna

szkoła projektowania ubioru ziemniak nitka 2010

Cracow Fashion Awards 2010

  • Kolekcja Roku i Kolekcja Mediów Aneta Zielińska
  • wyróżnienie za kreatywność i wizjonerstwo – Anastazja Kwietniowska, Olga Kowalunas, Anna Ziemniak, Ewa Kowalczyk, Anna Palka-Nowak, Krzysztof Piwnik
  • wyróżnienie i nagroda Rady Mediów podczas Cracow Fashion Awards 2010 – Aleksandra Błasiak, Marzena Podolska, Danuta Dąbrowska

Cracow Fashion Week Cracow Fashion Week

Habitus Baltija 2010

  • pokaz kolekcji – Aneta Zielińska, Anna Ziemniak, Pat Guzik

zielinska habitus guzik habitus

Warsaw Fashion Street 2010

  • II miejsce New Look 2010- Aneta Zielińska
  • pokaz finałowy New Look 2010- Anna Wendeker
  • wygrana w konkursie Perwolla na projekt białej sukni dla Moniki Szulim – Monika Zontek
  • pokaz Doroty Piertuszki Lancia Fashion Show
  • wygrana w konkursie na projekt koszulki dla Orsay – Anna Korszewska

zielinska warsaw pietruszka lancia zontek warsaworsay

Staże 2010

  • półroczny staż w Academy of Design and Haute Couture w Walencji- Małgorzata Grzywnowicz i Małgorzata Węgiel, Anna Parkitna, Bartosz Wcisło, Magdalena Wielgosz, Danuta Dąbrowska, Pat Guzik, Partycja Łach, Dorota Pietruszka, Anna Wendeker
  • staż w Americanos – Anastazja Kwietniowska, Kaja Harańczyk
  • staż u Izabeli Łapińskiej – Agnieszka Tokarska
  • półtoraroczny staż w atelier Jenny O (Osterhoudt) – Małgorzata Fejkiel

aaadanuta dorota szkola

Baltic Fashion Awards 2010

  •  udział w pokazie Bridge of Fashion – Aneta Zielińska, Agnieszka Tokarska

baltic zielinska 20

 Gryf Fashion 2010

  • I miejsce – Agnieszka Tokarska

gryf tokarska

 Konkurs Timex „Czas inspiracji”

  • wyróżnienie oraz specjalne wyróżnienie Newsweeka – Magda Śmielak

timex

Nektarina Vissual Essay

  • I miejsce – Mariola Wróblewska

naktarina

Konkurs na projekt biżuterii Elle i Kate&Kate

  • I miejsce – Aleksandra Wanatowicz

wanatwoicz elle 2 wanatwoicz elle

Złota Nitka 2009 – obydwie Złote Nitki dla naszych absolwentek

  • Złota Nitka w kategorii Pret-a-Porter – Małgorzata Grzywnowicz i Małgorzata Węgiel
  • Złota Nitka w kategorii Premiere Vision – Magda Śmielak
  • wyróżnienie Jury Kreatorów i Jury Mediów  – Dąbrówka Szopa
  • wyróżnienie Jury Mediów- Grażyna Łoboda
  • wyróżnienie Jury Kreatorów – Marta Mandla, Szymon Rychlik

nitka smielak  nitka grzywn wegiel nitka grzynwnowicz wegiel Z³ota Nitka 2009
Habitus Baltija 2009

  • statuetkę Grand Prix konkursu Habitus Baltija 2009 – Peggy Pawłowski
  • I miejsce w kategorii „Avant-garde fashion of high artistic value” – Magda Śmielak
  • pierwsze miejsce w kategorii „Artistic pret-a-porter” w konkursie Habitus Baltija 2009 – Peggy Pawłowski

peggy ryga smielak ryga

Cracow Fashion Awards 2009

  • Kolekcja Roku – Grazyna Łoboda
  • Kolekcja Mediów – Magdalena Wielgosz
  • nagroda Galerii Kazimierz – Grażyna Łoboda
  • nagroda Prezesa Zarządu LPP S.A. – Monika Czesak

szkoła mody loboda cfa 2 łoboda gk

Talent Warsaw Fashion Street 2009

  • I miejsce – Grażyna Łoboda

łoboda warsaw łoboda warsaw 2

Off Fashion 2009

  • 3 miejsce w konkursie OFF Fashion 2009 – Grażyna Łoboda
  • roczne stypendium w Międzynarodowej Akademii Wielkiej Mody i Sztuki Krawieckiej „Koefia” w Rzymie – Magda Śmielak

VI Bal Dziennikarzy w Centrum Manggha

  • pokaz kolekcji – Magdalena Wielgosz

konkurs „Lady Bonarka”

  • I miejsce oraz kontrakt na sumę 5 tys. zł – Małgorzata Czuchraj

staże

  • miesięczny staż w atelier Joanny Błażejowskiej w Paryżu – Agnieszka Dydo

Złota Nitka 2008

  • I miejsce w kategorii pret-a-porter  – Peggy Pawłowski
  • kolekcja Jury Mediów – Peggy Pawłowski
  • nagrody czasopism Spectrum, Rynek Mody, Fashion Magazine oraz Moda.com.pl – Peggy Pawłowski
  • wyróżnienie Jury Kreatorów w kategorii pret-aporter – Ewa Walkowiak
  • wyróżnienie Jury Mediów – Elżbieta Trusiewicz
  • nagroda Young Polish Designers Foundation – Jakub Ziemirski
  • nagroda studio White Light – Klaudyna Chlipała

peggy nitka 2 2008 chlipala nitka 2008

nitka peggy peggy nitka 2008

Off Fashion 2008

  • I miejsce – Ewa Walkowiak
  • III miejsce – Marta Mandla, Szymon Rychlik
  • wyróżnienie jury – Tomasz Jakowienko, Ligia Dzik

walkowiak off fashion 2008

Cracow Fashion Awards 2008

  • Kolekcja Roku – Peggy Pawłowski

peggy cfa 2008 peggy cfa 2008 2

Oskary Fashion 2008

  • I miejsce w kategorii projektant – Peggy Pawłowski

oskary fashion pegy 2 Oskary Fashion 2008

konkurs UPS Fashion Design „Czekoladowe Glamour”

  • I miejce – Jakub Ziemirski i Krzysztof Piwnik, Anna Pochopień
  • finał konkursu UPS – Ewa Walkowiak, Beata Piskorz

glamour pochopien 2008

ogólnopolski konkurs Dolina Kreatywna

  • I miejsce – Elżbieta Trusiewicz

konkurs Loreal Color Trophy 2008

  • I miejsce – Anna Nowacka, Dominika Wolnicka

Createurope 2008 Fashion Academy Award

  • udział w finale – Bogna Hamryszczak, Monika Skóbel

konkurs BLISSLIVING HOME GLOBAL DESIGN COMPETITION

  • I nagroda – Małgorzata Czuchraj

Złota Nitka 2007

  • nagroda Jury Mediów – Elwira Horosz
  • wyróżnienie Jury Kreatorów w kategorii pret-a-porter – Łucja Wojtala, Elwira Horosz
  • wyróżnienie Jury Kratorów w kategorii premier vision – Aleksandra Wiącek

nitka horosz 2007 nitka horosz nitka 2007 wojtala

10 lat Fashion TV

horosz 10lat fashion tv

Off Fashion 2007

  • I nagroda – Aleksandra Wiącek
  • III nagroda – Bogusława Hamryszczak

hamryszczak off fashion 2007

konkurs „Grażka” 2007

  • III – nagroda w wysokości 2000zł, nagroda firmy STRIMA – Marta Mandla
  • wyróżnienie – Dąbrówka Szopa, Bogusława Hamryszczak

konkurs  Design Doliny Kreatywnej

  • I nagroda (4500 zł) – Bogusława Hamryszczak

konkurs Kanon Twórców Fashion Contest

  • I nagroda – Bogusława Hamryszczak

Gala Dyplomowa Barbary Hanuszkiewicz

  • prezentacja kolekcji w Łódzkim Muzeum Włókiennictwa – Elwira Horosz

Złota Nitka 2006

  • wyróżnienie Jury Kreatorów w kategorii premier vision – Bogusława Hamryszczak, Agnieszka Rosiek

hamryszczak nitka 2006

Międzynarodowe Targi w Rydze

  • II miejsce – Małgorzata Sikora

staże zagraniczne 2005

  • staż w atelier John GalianoParyż – Łucja Wojtala
  • staż w firmie „Aśka” Paryż – Sylwia Lisok
  • staż w atelier Veronique Rouge Francja – Małgorzata Sikora

Srebrna Pętelka 2005 – Międzynarodowe Targi Mody Poznań

  • I miejsce – Łucja Wojtala
  • Ikona „A4” za debiut roku – Łucja Wojtala
  • wyróżnienie – Małgorzata Sikora

wojtala 2005

Złota Nitka 2005

  • wyróżnienia w kategorii pret-a-porter – Łucja Wojtala
  • wyróżnienie – Izabela Krzysiek

OSKARY MODY NEW LOOK 2005

  • III miejsce – Anna Morawiec

Międzynarodowe Targach w Rydze

  • III miejsce – Monika Dudek

konkurs ECCO SHOES POLAND

  • wyróżnienie – Katarzyna Mojżesz

konkurs „Lingerie 2005” na Targach Bielizny w Warszawie

  • wyróżnienie – Joanna Misztela

Srebrna Pętelka 2004 – Międzynarodowe Targi Mody Poznań

  • I miejsce – Kinga Urban
  • wyróżnienie oraz nagroda mediów – Agata Makowska
  • wyróżnienie – Karolina Porwisz, Agata Laszczak

Międzynarodowych Targach „Intertextil” – Ryga 2004

  • udział w finale – Elżbieta Krzemińska-Owczarz, Olga Oberska

Międzynarodowe Targi Bielizny i Pończosznictwa Lingerie 2004

  • I wyróżnienie – Dominika Knapik
  • II wyróżnienie – Beata Jaremek

Międzynarodowy Konkurs Dla Projektantów w Limerick w Irlandii 3004

  • udział w finale – Katarzyna Ryś

Międzynarodowy Konkurs Dla Projektantów „Pecherski Kasthany” Kijów 2004

  • III miejsce- Izabela Weiner

Złota Nitka 2003

  • nagroda mediów – Magdalena Tatar

Srebrna Pętelka 2003 – Międzynarodowe Targi Mody Poznań

  • wyróżnienie i nagroda mediów – Magdalena Tatar

Habitus Baltija 2003

  • wyróżnienie – Aleksandra Jakubczak

OSKARY MODY 2003

  • finał konkursu – Monika Ptaszek, Grzegorz Kobiałka, Edyta Szot
  • I miejsce – Dominika Dybek

międzynarodowy konkurs dla projektantów w Limerick w Irlandii 2003

  • reprezentacja Polski – Grzegorz Kobiałka

staże 2003

  • staż w Paryżu w atelier Joanny Błażejowskiej – Aneta Czaplicka

Złota Nitka 2002

  • I miejsce – Adam Karski
  • wyróżnienie – Małgorzata Czuchraj

Srebrna Pętelka 2002 – Międzynarodowe Targi Mody Poznań

  • I miejsce – Adam Karski
  • nagroda mediów – Aleksandra Jakubczak
  • wyróżnienie – Marta Drewniak, Ewa Kryza, Katarzyna Rajczewska

Międzynarodowe Targi w Rydze

  • wyróżnienie – Agnieszka Wozowicz, M. Prokopiak

Międzynarodowe Targi w Brnie

  • udział – Adam Karski, Aleksandra Jakubczak, Małgorzata Czuchraj, Estera Hapka, Magdalena Jurkowska, Renata Samojedna

staże 2002

  • staż w LPP S.A – Katarzyna Mojżesz

Srebrna Pętelka 2001 – Międzynarodowe Targi Mody Poznań

  • I miejsce – Renata Samojedna, Monika Wójcik
  • wyróżnienie – Małgorzata Trojanowska, Klaudia Rzadkosz, Iwona Jankowska
  • nagroda miesięcznika PANI – Agnieszka Brzostek, Agata Makowska

staże 2001

  • miesięczny staż w firmie u Arkadiusa w Londynie – Agnieszka Gajdzińska, Małgorzata Trojanowska

Międzynarodowe Targi w Lipsku 2001

  • wyróżnienie za mistrzowskie rękodzieło – Marzena Gajek

Złota Nitka 2000

  • wyróżnienie Wysokich Obcasów – Monika Wójcik

Smirnoff Fashion Awards Warszawa 2000

  • finalistka- Aneta Korszewska

Srebrna Pętelka 2000 – Międzynarodowe Targi Mody Poznań

  • wyróżnienie – Zofia Czarnik

Srebrna Pętelka 1999 – Międzynarodowe Targi Mody Poznań

  • wyróżnienie – Agnieszka Gajdzińska

Złoty Wieszak – Lublin 1999

  • I miejsce – Wioletta Jędryczkowska
  • wyróżnienie – Dorota Dyląg

Międzynarodowe Targi Mody Łódź 1999

  • wyróżnienie – Małgorzata Czuchraj

Festiwal Sztuki i Mody Kielce 1998

  • Statuetka Zasłużony dla Sztuki – Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru
  • Statuetka Zasłużony dla Sztuki – Anna Pochopień

Srebrna Pętelka 1998 – Międzynarodowe Targi Mody Poznań

  • I miejsce – Małgorzata Czuchraj
  • wyróżnienie Gazety Poznańskiej – Anna Stachurska, Natasza Podwyszyńska

„Smirnoff Fashion Awards” Warszawa 1998

  • II miejsce – Agnieszka Biżuta
  • III miejsce – Magdalena Danko

„Amarantowa Kokarda”- Katowice 1998

  • II miejsce – Miłka Stępień
  • III miejsce – Agnieszka Gajdzińska

Targi Kosmetyków i Mody Uroda i Elegancja Kielce 1997

  • złoty medal  -Miłka Stepień

Srebrna Pętelka 1996 – Międzynarodowe Targi Mody Poznań

  • wyróżnienie – Anna Szewczyk
Call Now ButtonZadzwoń teraz