Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Spektakle teatralne

Słuchacze co roku przygotowują trzy różne spektakle dyplomowe (dramat, taniec, piosenka), zawsze wystawiane na krakowskich scenach oraz szeroko promowane w mediach.

Zobacz dyplomy SPOT

Oprócz dyplomów w  trakcie nauki studenci Szkoły Aktorskiej SPOT sprawdzają się w konfrontacji  z publicznością podczas licznych spektakli i wydarzeń artystycznych, w których mają okazję uczestniczyć.

umarli ze spoon river_net
Trzydziestu aktorów i trzy razy mniejsza widownia. Owiane tajemnicą pomieszczenia, które przeniosą nas w okolice słynnej z tomików poezji Edgara Lee Mastersa rzeki Spoon. Spacer po cmentarzu pełnym strasznych historii działających na wyobraźnię: samobójstwa, gwałty, tragiczne miłości to tylko niektóre z nich. O czym mowa? O spektaklu „Umarli ze Spoon River” realizowanym przez Szkołę Aktorską SPOT pod kierunkiem Jana Korwin-Kochanowskiego. W pomieszczeniach siedziby szkoły przy ulicy Dekerta 10 w Krakowie, głosami umarłych przemawia aż 30 studentów szkoły. Ponieważ ten niezwykły spektakl ma elitarny charakter, ilość miejsc na widowni jest ograniczona. Zapisów na poszczególne terminy można dokonywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Szkoły Aktorskiej SPOT. Uwaga: następne terminy będą się sukcesywnie pojawiać na stronie internetowej. Wstęp bezpłatny. Nie przegap okazji do przeżycia czegoś interesującego, tym bardziej, że organizatorzy nie zdradzili jeszcze wszystkich tajemnic…
Zobacz zdjecia
Zobacz video

Zobacz jak wygląda pokaz szermierki artystycznej. Nasi absolwenci są laureatami Mistrzostw Świata w szermierce artystycznej. Przeczytaj więcej na ten temat.
Zobacz pokaz szermierki na sali

Spektakl taneczny Królewna Śnieżka – kliknij, by zobaczyć galerię

śnieżka

Aktorzy ze SPOTu wystąpili charytatywnie dla dzieci z  Zespołu Szkół Specjalnych nr 4.
Zobacz więcej zdjęć

spot i dzieci

Wykładowca SPOT choreograf Tomasz Gołębiowski obchodził 20-lecie swojej pracy scenicznej. Z tej okazji w kinoteatrze Wrzos odbył się jego benefis. Zobacz zdjęcia z benefisu.

tomasz golebiowski benefis szkola aktorska spot tomasz golebiowski benefis szkola aktorska spot 2

Call Now ButtonZadzwoń teraz