New editorial by Klaudia Klimas and Klaudia Wasserman - KSA

New editorial by Klaudia Klimas and Klaudia Wasserman

Beautiful session with projects by Klaudia Klimas and Klaudia Wasserman, our graduates of Fashion School.

It is another successful project of our graduates, Klaudia Klimas and Klaudia Wasserman.

Team:

Fashion Victim Industry

Photography: Marek Kowalski Photography

Make-up: Wero Wysoczyńska

Assistant: Magdalena Nowak

Włosy: Anna Świerczyńska

Model: Weronika Śnieżek i Ola

Designers: klaudiaklimas.official Dominika Pitala Wiktoria Pitala Klaudia Wasserman

Klaudia Klimas

Jestem Klaudia i od 2019 roku stawiam swoje pierwsze kroki w świecie mody. Moja marka powstała na poczet Was- kobiet i mimo zmieniających się trendów wiedzie w niej jeden niezmienny prym – dziewczęcy urok! Zakochana jestem w sukienkach i na swój sposób specjalnie dla Was udoskonalam każdą z nich ! Stawiam na wyselekcjonowane tkaniny łączone z ręcznie wykonywanymi detalami.

Uwielbiam zabawę kolorem, fakturą oraz kontrastowym printem. Staram się tworzyć wiele fasonów aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie. Moje projekty są silnie związane ze mną i własnymi potrzebami, dlatego kupując sukienkę dostajesz dużą część mnie

Poza kolekcją, którą można nosić na co dzień tworzę też dla Was linie premium, którą oglądacie na pokazach, a później unikatowe modele mogą również trafić w Wasze ręce.

THE SECRET GARDEN – Klaudia Klimas i Maciej Grzymek

Klaudia Wasserman

Założycielką  marki jest projektantka Klaudia Wasserman, absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.

Jej biżuteria to delikatne i kobiece formy z nutką vintage. Projektantka w swojej pracy przywiązuje dużą wagę do detali oraz jakości i sposobu wykańczania każdego modelu, dlatego cała biżuteria wykonywana jest ręcznie w Polsce, za pomocą tradycyjnych metod złotniczych, jak i nowoczesnych technologii.

Niezwykła biżuteria naszej absolwentki, Klaudii Wasserman!