THE SECRET GARDEN - Klaudia Klimas i Maciej Grzymek - KSA

THE SECRET GARDEN – Klaudia Klimas i Maciej Grzymek

„The secret garden”. Niezwykła sesja fotograficzna wykonana przez Macieja Grzymka, absolwenta Szkoły Kreatywnej Fotografii z udziałem projektów Klaudii Klimas ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

„The secret garden”

Photo: Maciej Grzymek (@maciejgrzymek)
Clothes: Klaudia Klimas (@klaudiaklimas.official)
Model: Anna Niczyporuk (@anna_niczyporuk)
Make-up: Magdalena Król (@mua_beautiful)
Hair: Salon Babicz (@salon_babicz)
Assistant: Klaudia Bętkowska (@sensibilite.photogtaphy)

Klaudia Klimas – kolekcja ARYSTON

Kompozycja inspirowana rosyjską pozytywką. Symbioza koloru, detali, euforycznych dźwięków i emocji.

Nasi absolwenci na European Fashion Union / Milan Fashion Week!

„Daylight beauty” Maciek Grzymek

Daylight beauty Daylight beauty jest serią zdjęć portretowych wykonanych w mieszkaniu autora, na tle jedynej białej ściany jego pokoju. Miejsce to jest dla niego szczególnie ważne, tam powstaje wiele jego prac. Tytuł odnosi się do dwóch kwestii. Po pierwsze, naturalne światło uważa on za najlepsze, przy jego pomocy najbardziej lubi pracować i powstałe przy jego udziale analogowe portrety uważa za najprawdziwsze i najpiękniejsze. Po drugie, tytuł odnosi się także do tematyki prac – serii portretów pięknych kobiet, w której autor pokazuje swoje spojrzenie na każdą z nich, a także na postrzeganie kobiecości w sensie ogólnym.

Wystawy „Indywidualne 2016” SKF [ZDJĘCIA]