Fuksówka 2022 w Szkole Aktorskiej SPOT | RELACJA - KSA

Fuksówka 2022 w Szkole Aktorskiej SPOT | RELACJA

29 października 2022 r. w naszej Szkole Aktorskiej SPOT odbyła się tradycyjna fuksówka! Na scenie Dekerta 10 zobaczyliśmy słuchaczy pierwszego roku, którzy przygotowali krótkie etiudy teatralne. Przedstawiamy relację z wydarzenia.

Zadaniem naszych młodych aktorów było przygotowanie etiud na podstawie haseł filmowych, które otrzymali od studentów II roku:

„Jest zimno, bo jest zima i musi być zimno”

„Tyle? Tyle to mi starczy na waciki”

Dziękujemy naszym wspaniałym studentom za ten niesamowity wieczór!

Zdjęcia: Mateusz Przewrocki

Wśród występujących znaleźli się m.i.n. : Wojciech Żyła, Magdalena Siekacz, Matylda Otrębska, Łukasz Pączek, Adrianna Mruk, Kuba Kras, Nadia Kowalik, Klaudia Maćkowiak, Ewelina Woźniak, Ola Sułowicz

Szkoła Aktorska SPOT oraz Szkoła Reżyserii/ School of Drama

Szkoła Wokalno – Aktorska SPOT w Krakowie od 1992 r.

• Dwuletnia Szkoła Aktorska SPOT w Krakowie– dzienne lub zaoczne w języku polskim. Brak egzaminów wstępnych. Ilość miejsc ograniczona.
  • Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem AKTOR ORAZ AKTOR SCEN MUZYCZNYCH.
  • Ponad 70% absolwentów Szkoły Aktorskiej SPOT pracuje w zawodzie aktora w teatrach państwowych i prywatnych, w filmach, serialach, prowadzi własne teatry aktorskie, ma własne audycje w rozgłośniach radiowych lub jest prezenterami w programach telewizyjnych w kraju i za granicą.
  • SPOT to najlepsza szkoła aktorska jeżeli chcesz szybko podjąć pracę w zawodzie i podjąć współpracę z agencjami aktorskimi.
  • Zapraszamy również do Szkoły Reżyserii – intensywny stacjonarny zaoczny program.
  • Państwowa Komisja Egzaminacyjna Związku Artystów Scen Polskich zaliczyła 2 lata nauki  SPOT do stażu aktorskiego, dopuszczającego do Państwowego Egzaminu Aktorskiego.
  • Pierwszy rok nauki przygotowuje do egzaminu wstępnego na PWST i AST.
  • Wykładowcami są aktywni zawodowo aktorzy oraz reżyserzy m.in. ze Starego Teatru, wyśmienici artyści i pedagodzy, w tym wielu posiadających tytuły naukowe.
  • Szkoła Aktorska SPOT jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
  • Zajęcia odbywają się w sali teatralnej, studio nagrań, sali baletowej.
  • Dyplom SPOT jest przepustką do pracy w teatrach, filmie, telewizji oraz współpracy z agencjami aktorskimi w kraju i za granicą.
  • Roczne czesne dla wygody studentów zostało podzielone na miesięczne raty – Rekrutacja.
  • APLIKUJ ONLINE
  • Słuchacze biorą udział w 3 różnych spektaklach dyplomowych (dramat, taniec, piosenka).
  • Dla słuchaczy organizujemy  sesję zdjęciową do portfolio.