noscript image
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dyplomy SPOT

Szkoła aktorska SPOT spektale

Spektakle dyplomowe Szkoły Aktorskiej SPOT 2016

e-teatr.pl pisze o spektaklu „Biedermann i podpalacze”. Gratulujemy wszystkim, którzy zrealizowali tę niezwykłą sztukę. Link do artykułu – kliknij tutaj.
We wrześniu – wznowienie spektakli. Zapraszamy.

Słuchacze Szkoły Aktorskiej SPOT wspólnie z absolwentami SPOTu przygotowali w tym roku kilkanaście różnych spektakli na dyplom.
Każdy miał okazję zagrać w kilku z nich a wszystko po to aby zaprezentować swoje umiejętności na scenie.  W SPOCIE naprawdę można nauczyć się zawodu i obycia z publicznością. Niezwykle różnorodny repertuar spektakli dyplomowych daje możliwość wykazania się każdemu. Spektakle reżyserowali Jan Korwin Kochanowski oraz Maciej Luśnia.

biedermann

SPOT wystawił w tym roku następujące spektakle:

Reżyser – Maciej Luśnia

  1. Aleksander Fredro „Gwałtu, co się dzieje”
  2. Aleksander Fredro „Damy i huzary”, video: część 1, część 2, część 3, część 4, część 5, część 6, część 7, część 8.
  3. Woody Allen „Bóg”, video – kliknij tutaj
  4. William Szekspir „Sen nocy letniej”

Reżyser Jan Korwin – Kochanowski

  1. Max Frisch „Biedermann i podpalacze” – zagrają też absolwenci  -szczególnie polecany spektakl, VIDEOkliknij tutaj
  2. Gerald Sibleyras  „Napis” – polecany spektakl
  3. Gelman „Ławeczka”, video – kliknij tutaj
  4. Mrożek „Wdowy”, video – kliknij  tutaj
  5. Degórska „Szczurołapka”
  6. Burzyńska „Survival”
  7. Szekspir & Fredro – wybrane sceny i monologi
  8. Mrożek „Emigranci”, video – kliknij tutaj
  9. Mrożek „Tercet”
  10. Mrożek „Czarowna noc”
  11. Bajon „Engagement”
  12. Topor „ Leonardo da Vinci miał rację”
  13. Brzechwa „Kosztowny romans”  (2 obsady)
  14. Brzechwa „Pąsowa suknia” (4 obsady), video – kliknij tutaj
  15. E.E. Schmitt „Małe zbrodnie małżeńskie”
  16. Burzyńska „Survival”
  17. Marscha Norman „Branoc mamo”
  18. György Spiró „Prah”

Informacji o datach i godzinach spektakli na Facebooku Szkoły Aktorskiej SPOT  – kliknij tutaj 

 

Szkoła aktorska SPOT spektale Szkoła aktorska SPOT spektale Szkoła aktorska SPOT spektale Szkoła aktorska SPOT spektale

 

 

 

szkoła Aktorska SPOT
SPEKTAKLE DYPLOMOWE 2015

Szkoła Aktorska SPOT – Dyplomy 2015

Dzieje się! Dwanaście spektakli dyplomowych na Scenie DEKERTA 10 !
Słuchacze Szkoły Aktorskiej SPOT przygotowali w tym roku 12 różnych spektakli na dyplom, każdy miał okazję zagrać w kilku z nich. Tu naprawdę można nauczyć się zawodu i obycia z publicznością. Niezwykle różnorodny repertuar spektakli dyplomowych daje możliwość wykazania się każdemu. Spektakle reżyserowali Jan Korwin Kochanowski oraz Maciej Luśnia.

Jeszcze do niedzieli 21 czerwca można oglądać tegorocznych absolwentów SPOT w siedzibie szkoły na ul Dekerta 10 w Krakowie. 

Godziny spektakli – kliknij tutaj.

Pasja i zaangażowanie studentów oraz wykładowców zaowocowały obrazami, które ogląda się z zapartym tchem. W niektórych spektaklach uczestniczą również absolwenci z lat poprzednich , grających już na deskach polskich teatrów, którzy co roku odwiedzają swoją ulubioną szkołę. Dziękujemy!

„Kartotekę” grano w ostatni weekend tylko po to, aby jeden z kolegów zdał państwowy egzamin ZASP-pozostali aktorzy zjechali z Warszawy i z nad morza aby pomoc koledze. Przedstawicielka ZASP była pod wrażeniem całego spektaklu i powiedziała, że wszyscy bez problemu zdaliby ten egzamin. 

Ale to nie wszystko -przez cały rok studenci i absolwenci grali w licznych spektaklach na profesjonalnych scenach oraz w licznych reklamach. To efekt niesamowitej atmosfery i wspierania się przez całą społeczność, przekazywania sobie informacji o możliwościach. To też efekt zaangażowania wykładowców -czynnych zawodowo aktorów ,którzy wielokrotnie zapraszają do współpracy w granych przez siebie spektaklach studentów i absolwentów.

Nie bez znaczenia są zajęcia przygotowujące do udziału w castingach, które dają naszym słuchaczom obeznanie z kamerą i pewność siebie. Prowadzi je nasz absolwent Radosław Cabała.

Kilka świetnych spektakli przygotowuje też szkoła Choreografii będąca kierunkiem na SPOCIE. Tu pod okiem wyśmienitego polskiego choreografa Tomasza Gołębiowkiego i innych oddanych wykładowców wylęgają się prawdziwe talenty choreograficzne.

A oto lista wszystkich przygotowanych przez SPOT i Szkołę Choreografii  spektakli. Terminów i godzin szukajcie na facebooku SPOT i nastronie Szkoły Choreografii .Zapraszamy!

Spektakle w reżyserii Macieja Luśni:

1. Reginald Rose ” 12 gniewnych ludzi”,
2. Janusz Głowacki ” Obciach”
3. Antoni Czechow „Trzy siostry”
4. Molier – Mix (fragmenty sztuk Moliera – „Szkoła żon”, „Chory z urojenia”, „Don Juan”, „Świętoszek”),

Spektakle w reżyserii Jana Korwina – Kochanowskiego

1.Federico Garcia Lorca „Dom Bernardy Alba”
2.Eugene Ionasco „Łysa Śpiewaczka”
3. Yasmina Reza „Bóg mordu”
4Marcin Szczygielski „Wydmuszka”
5 Werner Schwab „Prezydentki”
6.Robert Thomas „8 kobiet”P1120350 P1120365 szkoła aktorska P1120380 P1120386 P1120393
7.Aleksander Fredro „Nikt mnie nie zna”
8. „Pół zemsty Cześnika” – wybrane sceny z „Zemsty” A. Fredry, + sceny ze sztuk A. Fr.: „Mąż i żona”, „Pan Jowialski”:

Występują:

Absolwenci: M. Baka, A. Bialkowska, E.Bielińska, J.Bożek, K.Brodacka, M.Cielęcy, J.Denisova, K.Donda, P.Flisowski, E.Goławska, K.Goławska, A.Hamera, M.Jabczanik, K. Jamro, G.Kmiecik, W.Koprucha, P.Kowalska, M. Krawczyk, P. Królak, K.Krzystanek, U.Machnik, K. Mąka, A. Mikuła, I. Mordasiewicz, A. Nieciąg, P. Olearczyk, J. Olma, A. Olszewski, P. Orzoł, A. Pala, M. Pawłowska, A. Pielach, N. Pietrasz, A. Pulcer, J. Reizer, A. Rzepiela, E. Sorbian, M. Sowa, W. Staszkiewicz, M. Styrski, K. Szaflarska, A. Szeliga, K. Waga. G. Wywrocka, K. Ziemianin

studenci: I. Cender, A. Gola, K. Strauss

Serdecznie zapraszamy na spektakle dyplomowe Szkoły Aktorskiej SPOT, które gramy do 21 czerwca 2015 r.  Na wszystkie wstęp wolny!


 

Pensjonat
Spektakl dyplomowy 2015
Obsada:
Eliza Bielińska, Jesica Bożek, Mateusz Jabczanik, Katarzyna Jamro, Paulina Kowalska, Ilona Mordasiewicz, Jarosław Olma, Paulina Orzoł, Anna Pala, Agata Pielach, Anna Rzepa, Wiktoria Staszkiewicz, Andżelika Szeliga, Gabriela Wywrocka.
Choreografia i opieka artystyczna: Tomasz Gołębiowski
Asystent: Agata Pielach, Anna Rzepa
zdjęcia ze spektaklu wkrótce

 

Łysa śpiewaczka 
Spektakl dyplomowy 2015
Obsada:
Natalia Pietrasz, Kamila Waga, Kamila Brodacka, Karol Donda, Kamil Mąka, Karol Krzystanek
Reżyseria: Jan Korwin-Kochanowski

Kartoteka 
Spektakl dyplomowy 2015

 

 

 

Kopia spot 2013 dyplom plakat net
Spektakl dyplomowy 2013
Dyplom aktorski zagrali:
Ewelina Bieś, Sylwia Bukowiec, Anna Duk, Anna Duńska, Daria Dużyńska, Monika Gołębiowska, Jacek Janosz, Urszula Kaczmarczyk, Milena Kansy, Jakub Kloch, Mateusz Kmiecik, Karolina Koza, Joanna Kwarta, Paulina Milczanowska, Wioleta Moskwa, Emilia Pawłowska, Izabela Sobierajska, Joanna Strach, Wojciech Sukiennik, Jarosław Szczygłowski, Sylwia Świątek, Patrycja Trzeciak, Weronika Wierzbicka, Kamila Wróbel, Radosław Zalewski, Aleksandra Żabik
Gościnnie:
Katarzyna Bałchan, Krzysztof Chawrona, Justyna Kurleto, Aleksander Leszczyński, Tomasz Ryczkowski, Józef Więcławek, Klaudia Włusek, Marzena Wszołek, Błażej Wyka
Opieka artystyczna:
Maciej Luśnia, Jan Korwin-Kochanowski, Agnieszka Grochowicz, Tomasz Gołębiowski
zobacz zdjęcia ze spektaklu

 

spot 2012
Spektakl dyplomowy 2012 DANIE DNIA
Dyplom aktorski zagrali: Michalina Bałys, karolina Bąkała, Sławomir Bendykowski, Adam Buratowski, Klementyna Cybulska, Rafał Domagała, Marika Dunaj, Roksana Dunka-Piekarska, Anna Florek, Barabra Golonka, Magdalena Janik, Jolanta Kamińska, Łukasz Komorowski, Piotr Kotowski, Dominika Kowalska, Jakub Kruczek, Izabela Kubicka, Aleksander Leszczyński, Krzysztof Łobodziński, Izabela Łuczak, Anna MIśta, Katarzyna Młynarczyk, Klaudia Moćko, Paweł Monsiel, Krzysztof Naklicki, Dawid Orendorz, Alina Piotrowska, Iwona Rejzner, Anna Skarus, Sybilla Stasiewicz, Adam Stefanowicz, Dagmara Szafraniec, Sabina Szarek, Ewelina Ściana, Alicja Świeć, Marta Topolska, Andrzej Trela, Józef Więcławek, Elżbieta Wiktoruk, Sylwia Wojdyla, Marzena Wszołek, Kinga Zaucha, Monika Zych, Dagmara Żak, Partycja Ździebko
Gościnnie: Krzysztof Chawrona, Mateusz Kmiecik, Krzysztof Przybylski, Dagmara Rybak, Radosław Zalewski
Opieka artystyczna: M. Berkowicz, M. Bylica, J.K. Kochanowski, M. Koluch, M. Luśnia K. Nowak
zobacz zdjęcia ze spektaklu
Dyplom z zakresu Tańca i Ruchu Scenicznego
został przygotowany przez Tomasza Gołębiowskiego: zobacz zdjęcia

spot 2011
Spektakl dyplomowy 2011 SPOTblok
Dyplom aktorski zagrali: Agnieszka Franiszyn, Angelika Galica, Monika Hudyka, Karolina Krok, Katarzyna Linke, Aneta Majchrzak, Małgorzata Makoś, Radosław Mamoń, Małgorzata Merwart, Izabela Pisarek, Agnieszka Śliwa, Monika Trela, Piotr Wątroba, Aleksandra Grochola, Joanna Zięba, Dominika Malczyńska, Michał Nowak,  Paulina Czechanowska, Sonia Dańków, Martyna Gaik, Natalia Hajdyś, Anna Karczewska, Sara Krawczyk, Łukasz Lekki, Klaudia Lewczuk, Dominika Osak, Łukasz Stańdo, Justyna Trzcionka, Paula Węgrzyn, Piotr Wierzchowski, Klaudia Włusek, Kinga Zając, Anna Załoga, Katarzyna Zawadzka, Joanna Ziółkowska, Kamila Mroczek, Małgorzata Tomczak, Małgorzata Szkotak, Justyna Kurleto, Maja Jabłońska, Barbara Giermek
Gościnnie: Krzysztof Łobodziński, Dawid Orendorz
Opieka artystyczna: Tomasz Gołębiowski, Jan Korwin-Kochanowski, Maciej Luśnia, Katarzyna Nowak
zobacz zdjęcia
zobacz video ze spektaklu

spot 2010
Spektakl dyplomowy 2010 MISZ MASZ
Dyplom aktorski zagrali: Ewelina Barkiet, Agnieszka Berny, Magdalena Biała, Klaudia Boczoń, Jakub Bukowski, Radosław Cabała, Urszula Czechanowska-Wolak, Katarzyna Czerwińska, Karol Dawidek, Edyta Fajlhauer, Aneta Gierat, Paulina Jakubiak, Maja Janicka, Agnieszka Kalarus, Mariusz Kałwak, Anna Kleszcz, Marta Kontny, Przemysław Kopiejka, Dominika Korczak, Jakub Król, Justyna Kryjak, Marta Kwiatkowska, Karolina Lisik, Bartłomiej Malucha, Piotr Męderak, Łukasz Oleś, Anna Ostafin, Jowita Pampuch, Anna Petranyuk, Magdalena Pieczyńska, MartaPłoszczyca, Agnieszka Prylińska, Szczepan Rączkowski, Maciej Rutkowski, Karolina Ryżek, Justyna Stasik, Katarzyna Stefańska, Ewelina Szymańska, Katarzyna  Szklarek, Karolina Szymbara, Tomasz Tajak, Tomasz Tukajski, Małgorzata  Wewióra, Justyna Wnęk, Joanna Wydrzyńska, Magdalena Żołud
Gościnnie: Krzysztof Chawrona, Kamila Mędrek-Żurek, Rafał Pawłowski, Piotr Wojdyło
Opieka artystyczna: Edward Linde-Lubaszenko, Jan Korwin Kochanowski, Katarzyna Nowak, Maciej Luśnia
zobacz zdjęcia

spot 2009
Spektakl dyplomowy 2009 ANTIDOTUM
Dyplom aktorski zagrali: Damian Arendacz, Krzysztof Chawrona, Anna Chyra, Dorota Darmochwał, Ernest Durka, Ewelina  Frasińska, Adriana Gabryś, Natalia Idus, Barbara Kozieja, Eva Lewko, Dorota Marut, Anika Maziarz, Kamila  Mazur, Małgorzata Muszyńska, Michał Orzyłowski, Katarzyna Pasławska, Aleksandra Powęzka, Igor Pruski,  Katarzyna Serczyk, Justyna Sławiec, Marta Souczek, Magdalena Szczepanek, Marta Walicka, Agnieszka Widanka, Piotr Wojdyło, Joanna Wróbel, Kamila Mędrek-Żurek, Kazimierz Nowak, Anna Maria Tylek, Rafał Pawłowski, Anna Zając
Opieka artystyczna: Jan Korwin-Kochanowski, Katarzyna Nowak, Maciej Luśnia

Spektakl dplomowy 2009  SEN PROFESORA SONNENBRUCHA
Dyplom aktorski zagrali:
Kamila Mędrek-Żurek, Kazimierz Nowak, Anna Maria Tylek, Rafał Pawłowski, Anna Zając
Gościnnie: Edward Jankowski
Opieka Artystyczna: Jan Korwin Kochanowski

spot 2008
Spektakl dyplomowy 2008 ŁÓŻKO
Dyplom aktorski zagrali:
Anita Bogacz, Paulina Całko, Mateusz Ciszewski, Tomasz Combrzyński, Mariusz Dąbrowski, Katarzyna Farbaniec, Martyna Fiebig, Elżbieta Gniadek, Katarzyna Krasowska, Katarzyna Łuczkiewicz, Justyna Sękowska, Urszula Tylek, Yacine Zmit
Opieka artystyczna: Jan Korwin-Kochanowski
zobacz zdjęcia
Spektakl syplomowy 2008 RANDEZ-VOUS CAFE
Dyplom aktorski zagrali:
Anita Bogacz, Paulina Całko, Mateusz Ciszewski, Tomasz Combrzyński, Mariusz Dąbrowski, Katarzyna Fabianiec, Martyna Fiebig, Elżbieta Gniadek, Katarzyna Łuczakiewicz, Kinga Myszka, Justyna Sękowska, Urszula Tylek
Gościennie: Dawid Adamek, Damian Arendacz, Sandra Babij, Krzysztof Chawrona, Anna Chyra, Dorota Darmochwał, Kinga Dorczak, Paula Dudziak, Sabina Dudziak-Białowąs, Ernest Durka, Katarzyna Dusińska, Ewelina Frasińska, Adriana Gabryś, natalia Idus, Magdalena Jankowska, Marek Kargul, Barbara Kozieja, Eva Lewko, Dorota Marut, Anika Mazierz, Kamila Mazur, Małgorzata Muszyńska, Michał Orzyłowski, Katarzyna Pasławska, Łukasz Pilecki, Aleksandra Powęzka, Igor Pruski, Katarzyna Serczyk, Justyna Sławiec, Marta Souczek, Magda Szczepanek, Marta Walicka, Sebastian Węgrzyn, Agnieszka Widanka, Piotr Wojdyło, Joanna Wróbel
Reżyseria, choreografia i opieka artystycza: Tomasz Gołębiowski
Asystent reżysera: Katarzyna Łuczkiewicz
zobacz zdjęcia

spot 2007
Spektakl dyplomowy 2007 LAST MINUTE
Dyplom aktorski zagrali: Katarzyna Antonik, Krystian Baran, Malwina Czapiga, Wanda Grabowska, Agata Jarosz, Paulina Kapłon, Katarzyna Kordula, Sandra Krawczyk, Edyta Kucek, Marzena Lanc, Jakub Leśniak, Milena Michalik, Katarzyna Mikurda, Dagna Pietrzyk, Piotr Roman, Wojciech Rusin, Honorata Seliga, Bartosz Sławek, Marcin Sojecki, Katarzyna Sowińska, Karolina Suder, Sylwia Szyszka, Natalia Warzecha, Małgorzata Wielgosz, Izabela Wilczyńska, Krystian Wojtarowicz, Rafał Zawierucha
Opieka artystyczna: Jan Korwin-Kochanowski
zobacz zdjęcia

spot 2006
Spektakl dyplomowy 2006 POD PRĘGIERZEM
Dyplom aktorski zagrali:
Tomasz Banasik, Kamil Gajdek, Natalia Gawron, Anna Goc, Justyna Gugała, Paweł Izdebski, Anna Jamróz, Weronika Jegorow, Robert Kołek, Edyta Krawczyk, Kamila Latusek, Magdalena Ławniaczek, Małgorzata Nocoń, Danuta Pietraszewska, Katarzyna Pierścionek, Ewelina Piłka, Adam Plewiński, Jolanta Prus, Monika Struś, Katarzyna Szymela, Maja Winnicka, Iwona Wojtaszek, Błażej Wawszczyk
Opieka artystyczna: Jan Korwin-Kochanowski
zobacz zdjęcia
Spektakl dyplomowy 2006 MANDRAGORA
Dyplom aktorski zagrali:
Justyna Gugała, Ewelina Piłka, Monika Struś, Małgorzata Nocoń, Maja Winnicka, Iwona Wojtaszek, Katarzyna Szymela, Błażej Wawszczyk, Kamila Latusek, Jolanta Prus, Anna Jamróz, Katarzyna Pierścionek, Adam Plewiński, Mateusz Duda, Natalia Gawron, Kamil Gajdek, Edyta Krawczyk, Magdalena Ławniczek, Tomasz Banasik, Piotr Kołek, Paweł Izdebski, Weronika Jegorow
Reżyseria i choreografia: Tomasz Gołębiowski
Asystent reżysera: Tomasz Banasik

 

spot 2005
Spektakl dyplomowy 2005 CASTING DO FREDRY
Dyplom aktorski zagrali:
Michał Amroży, Bartłomiej Banaś, Małgorzata Dziewicz, Ewelina Gatna, Jacek Jastrzębski, Sebastian Komorowski, Anna Konieczna, Izabela Łuczak, Julia Markiewicz, Urszula Niziołek, Andrzej Plata, Kamila Plucińska, Agata Porczyńska, Marta Pszczoła, Karolina Smolińska, Agnieszka Śnieżko, Krystyna Ułamek, Joanna Went
Opieka artystyczna: Jan Korwin-Kochanowski

spot 2004
Spektakl dyplomowy 2004 ESCAPE
Dyplom aktorski zagrali: 
Karol Basiak, Olga Babecka, Paulina Braun, Gabriela Ganczarska, Monika Gatkowska, Kamila Gołębiowska, Izabela Grzybowska, Dominika Kalinowska, Michał Kasprzak, Marta Kolano, Izabela Malcher, Marcin Marszałek, Justyna Orzechowska, Katarzyna Pamuła, Monika Panuś, Joanna Piasecka, Michał Puczek, Katarzyna Pysz, Karolina Serocka, Małgorzata Snopczyńska, Edyta Suchanek, Magdalena Strzemiecka, Ewelina Tabaka, Piotr Widomski, Monika Wiśniewska, Paweł Żychowski, Bogdan Żytko
Reżyseria i Scenariusz: Jan Korwin-Kochanowski

spot 2003
Spektakl dyplomowy 2003 ANTYGONA
Dyplom aktorski zagrali: 
Łukasz Capała, Karolina Domagarow, Przemysław Gołębiowski, Monika Kępanowska-Capała, Katarzyna Korba, Mateusz Opiela, Agnieszka Sieniek, Klaudiusz Szymiczek, Katarzyna Wojczyk, Katarzyna Zawadzka
Opieka artystyczna: Jan Korwin-Kochanowski
Choreografia: Tomasz Gołębiowski

spot 2002
Spektakl dyplomowy 2002 EQUUS
Dyplom aktorski zagrali:
Marlena Borkowska, Dawid Całus, Iwona Chamielec, Anna Dudek, Ewa Górzyńska, Julia Jałowiecka, Michał Janik, Kinga Kaczor, Iwona Kołakowska, Katarzyna Kowalczyk, Dorota Krimmel, Izabela Łusiak, Dominika Rodewald, Róża Roszkowska, Dorota Rudkowska, Anna Szeliga, Bartłomiej Szkaradek, Tomasz Syrek, Anna Wicher, Żaneta Zawadzka, Anna Zielińska
Realizacja: Stanisław Banaś
Choreografia: Tomasz Gołębiowski
Współpraca: Jan Korwin-Kochanowski

spot 2001
Spektakl dyplomowy 2001 DRUGIE PIEKŁO
Dyplom aktorski zagrali:
Magdalena Berger, Izabela Grabowska, Wojciech Jakubiec, Ewelina Kalbarczyk, Katarzyna Kosobucka, Karolina Krzysztofiak, Katarzyna Kurzeja, Monika Kwiatkowska, Anna Michalska, Bartłomiej Mruk, Małgorzata Nartowska, Małgorzata Ostrowska, Patrycja Radkowiak, Agnieszka Rataj, Joanna Słomczyńska, Tomasz Stochniał, Bartosz Tryboń, Monika Tryboń, Marta Turkowska, Anna Urbanek, Anna Wajner, Magdalena Wencel, Zuzanna Wierzbińska
Opieka artystyczna: Jan Korwin-Kochanowski

spot 2000
Spektakl dyplomowy 2000 NASZE PIEKIEŁKO
Dyplom aktorski zagrali: Aleksander Blitek, Magdalena Filipczak, Przemysław Gąsiorowicz, Jolanta Grzegórzko, Edyta Kulda, Renata Makowska, Magdalena Modzelewska, Monika Pawlik, Natasza Słysz-Czaja, Dominika Szewczyk, Daniel Dżasz Wieleba, Nina Wilkos, gościnnie: Anna Potoniec, Łukasz Wojtusik
Reżyseria: Jan Korwin-Kochanowski
Choreografia: Tomasz Gołębiowski
Spektakl dyplomowy 2000  OPERDURKE
Dyplom aktorski zagrali: D.Wieleba, K.Bargielska, A. Szewczyk, K. Kleban, I. Ślaska, M. Knapik, N. Słysz-Czaja, L.Ostólska, A. Pokrzywa, B. Smolińska, E. Kulda
Opieka artystyczna: Szymon Kuśmider

spot 1999
Spektakl dyplomowy 1999  12 GNIEWNYCH LUDZI
Dyplom aktorski zagrali:
Katarzyna Ignatiuk, Agnieszka Zbrojewska-Marecka, Magdalena Czerwiec, Aleksandra Górska, Tomasz Gielias, Dawid Marecki, Edyta Matusiak, Bogusława Jantos, Agnieszka Gąsiorowska, Marta Dzido, Iwona Ozóg, Michał Wielewicki, Anna Wodyńska, Agnieszka Chmielarz, Łukasz Wojtusik, Aleksandra Jakubiak, Joanna Duda, Ewa Chludzińska
Reżyseria: Szymon Kuśmider

Spektakl dyplomowy 1998  PIEŚŃ NAD PIEŚNIAMI
Dyplom aktorski zagrali:
Anna Potoniec, Tomasz Kłaptocz, Jacek Joniec, Aleksandra Maj, Sylwia Gondek, Krzysztof Prystupa, Justyna Branicka, Magdalena Emilianowicz, Piotr Kłudka, Beata Kolsut, Katarzyna Michałczyk, Magdalena PogorzelskaReżyseria: Jan Korwin-Kochanowski

Spektakl dyplomowy 1998 NO, I JAK TU NIE JECHAĆ
Dyplom aktorski zagrali:
J. Branicka, S. Gondek, P. Kłódka, A. Potoniec i inni
Opieka artystyczna: Rafał Jędrzejczyk i Janusz Butrym

Spektakl dyplomowy 1996 PRÓBA PROMETHIDIONA
Dyplom aktorski zagrali:
Sebastian Pawlak, Janusz Laskowski, Michał Siegoczyński, Dariusz Cywka, Anna Kozak, Marzena Wieczorkowska, Gabriela Fabian, Anna Niemczyk, Agnieszka Szymańska
Opieka Artystyczna: Jan Korwin Kochanowski

Spektakl dyplomowy 1996 HYDE PARK
Dyplom aktorski zagrali:
Sebastian Pawlak, Janusz Laskowski, Michał Siegoczyński, Dariusz Cywka, Anna Kozak, Marzena Wieczorkowska, Gabriela Fabian, Anna Niemczyk, Agnieszka Szymańska
Opieka artystyczna: Rafał Jędrzejczyk
Muzyka: Janusz Butrym
Piosenka: Grzegorz Turnau

Spektakl dyplomowy 1995 PERSONA
Dyplom aktorski zagrali
: Małgorzata Pikus, Agnieszka Chrzanowska, Katarzyna Dworak
Opieka artystyczna: Jan Korwin-Kochanowski

Spektakl dyplomowy 1994 BÓG
Dyplom aktorski zagrali:
Joanna Atamańczuk, Agata Parchyta, Magdalena Prądzyńska, Zofia Piec, Aneta Zaborska, Aleksandra Zielińska, Robert Stochmal, Dawid Źłobiński
Opieka artystyczna: Jan Korwin-Kochanowski (wg Woody Allena)
Opieka pedagogiczna: Rafał Jędrzejczycki
Scenografia: Kazimierz Madej
Muzyka: Janusz Butrym