Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kursy, warsztaty, szkolenia - aktorstwo/drama

WARSZTATY TEATRALNE
Certyfikowane Warsztaty Aktorskie dla początkujących z Renatą Furdyną, aktorką popularnego serialu w telewizji TVN – „19+”.

TERMIN:

  • wkrótce

Dostajesz scenariusz i co dalej? Jak zbudować postać w oparciu o najstarsze prawidła zawodu? Gdzie jest granica, której przekroczyć nie można? Czy ona w ogóle istnieje?
Więcej informacji: kliknij tutaj  

Kompozycje ruchu scenicznego i tańca dla aktorów 2

Certyfikowane Warsztaty Choreograficzne – Kompozycje ruchu scenicznego i tańca – dla aktorów i choreografów

TERMIN:

  • wkrótce

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PEŁNI WYPOSAŻONEJ SALI TANECZNEJ

Praca z wybitnym choreografem Tomaszem Gołębiowskim, który współpracował z największymi gwiazdami światowej klasy w zakresie choreografii i reżyserii filmowej. Zajęcia obejmują pracę nad formą, w której na scenie ukazuje nam się aktor. Praca da uczestnikom kursu niesamowitą wiedzę, która jest nie do zdobycia na żadnych innych kursach.
Więcej informacji – kliknij tutaj

REŻYSERIA
Certyfikowane Warsztaty Reżyserskie

TERMIN:

  • wkrótce

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Chcesz poznać najważniejsze zagadnienia, z którymi musi zmierzyć się reżyser? Podczas kursu dowiesz się wszystkiego o pracy reżysera- jak wygląda praca z aktorem, jak analizować tekst, a także zdobędziesz umiejętność kompozycji scenografii.
Więcej informacji: kliknij tutaj 

warsztaty podstawy pracy scenicznej
Certyfikowany Kurs Podstaw Pracy Scenicznej dla początkujących 

TERMIN: wkrótce

Jeśli marzy Ci się kariera aktorska lub chcesz zostać dziennikarzem, serdecznie zapraszamy na nasz kurs z podstaw pracy scenicznej. Zajęcia te pozwolą Ci nauczyć się dykcji oraz prawidłowej wymowy. Popracujesz nad emisją głosu, a także ruchem scenicznym. Prowadzący nauczą Cię interpretować tekst oraz prowadzić dialogi. Dowiesz się również, jak radzić sobie ze stresem podczas publicznych wystąpień.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej informacji: kliknij tutaj


KSA kursy 18
Certyfikowane Warsztaty Musicalowe

TERMIN:

  • wkrótce

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ w Sali baletowej z lustrami i sali aktorskiej.
Kurs jest przygotowany dla osób które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z MUSICALEM . Na zajęciach poznasz najważniejsze zagadnienia, a także techniki które pomogą Ci w wyrażaniu się poprzez taniec i piosenkę.
Więcej informacji: kliknij tutaj


Zapisy na kurs mailowo
: kursy@ksa.edu.plDecyduje kolejność wpłat. W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę. TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE. Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz