Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kursy, warsztaty, szkolenia - aktorstwo/drama

WARSZTATY TEATRALNE
Certyfikowane Warsztaty Aktorskie dla początkujących z Renatą Furdyną, aktorką popularnego serialu w telewizji TVN – „19+”.


Termin do wyboru:
wkrótce

Prowadząca: mgr Renata Furdyna, reżyser i aktorka.

Dostajesz scenariusz i co dalej? Jak zbudować postać w oparciu o najstarsze prawidła zawodu? Gdzie jest granica, której przekroczyć nie można? Czy ona w ogóle istnieje?

Więcej informacji – kliknij tutaj  

REŻYSERIA
Certyfikowane Warsztaty Reżyserskie 

Termin:
wkrótce

Prowadzący: reżyser Michał Rzepka

Chcesz poznać najważniejsze zagadnienia, z którymi musi zmierzyć się reżyser? Podczas kursu dowiesz się wszystkiego o pracy reżysera- jak wygląda praca z aktorem, jak analizować tekst, a także zdobędziesz umiejętność kompozycji scenografii.
Więcej informacji – kliknij tutaj

warsztaty podstawy pracy scenicznej
Certyfikowany Kurs Podstaw Pracy Scenicznej dla początkujących 

Jeśli marzy Ci się kariera aktorska lub chcesz zostać dziennikarzem, serdecznie zapraszamy na nasz kurs z podstaw pracy scenicznej. Zajęcia te pozwolą Ci nauczyć się dykcji oraz prawidłowej wymowy. Popracujesz nad emisją głosu, a także ruchem scenicznym. Prowadzący nauczą Cię interpretować tekst oraz prowadzić dialogi. Dowiesz się również, jak radzić sobie ze stresem podczas publicznych wystąpień.

Termin: wkrótce
Więcej informacji – kliknij tutaj


warszataty z improwizacji aktorskiej
Certyfikowane Warsztaty z Improwizacji Aktorskiej dla początkujących 

Zapraszamy na edycję warsztatów opartych o improwizacje teatralną.

Termin: wkrótce
Więcej informacji – kliknij tutaj


Zapisy na kurs mailowo
: kursy@ksa.edu.plDecyduje kolejność wpłat. W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę. TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE. Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz