Warsztaty aktorskie | warsztaty teatralne

warsztaty-aktorskieKurs organizowany jest przez Szkołę Aktorska SPOT (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnej sale teatralnej – zobacz spacer wirtualny.

CERTYFIKOWANE WARSZTATY AKTORSKIE
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.
Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16 lat!

Aby poznać arkana zawodu, zapraszamy na warsztaty aktorskie, które poprowadzi aktorka Renata Furdyna. Podczas zajęć prowadzonych pod okiem zawodowej aktorki, uczestnik będzie miał możliwość poćwiczyć dykcję, emisję głosu czy nauczyć się interpretacji tekstu. Będzie to także idealna okazja, aby obyć się ze sceną oraz nabrać pewności siebie.

Prowadząca: mgr Renata Furdyna

TERMINY:

• 28.06 – 1.07.2021, godz. 17:30-21:00 (wpłata do 23.06.2021)
  • 23.08 – 26.08.2021, godz. 17:30-21:00 (wpłata do 18.08.2021)

CENA:

• 420 zł

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Dekerta 10, Kraków, profesjonalne studio aktorskie (sala nr. 3).

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

Prowadzący: mgr Renata Furdyna (m.in. aktorka TVN, serial 19+)

Renata MakowskaAktorka, teatrolog, animator kultury. Skończyła Wydział Teatru na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu, Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Ciechanowie na wydziale teatru, oraz kierunek aktorski w Krakowskiej Szkole.  Zagrała w wielu produkcjach telewizji TVN np „Julia”, „W11″ – stała rola prokuratora,” Detektywi”- różnorodność postaci i produkcjach filmowych, między innymi „Bokser”, „Rysa”, „Paczuszka” i inne. Pracowała z Tomaszem Blachnickim, Sławomirem Pstrągiem, Michałem Rosą, Marcinem Głowackim, Anną Plutecką, Reginą Zawadzką, Arturem Dziurmanem. Od 2009 związana na stałe z krakowską sceną Moliere, gdzie pracowała jako asystent reżysera przy spektaklu „Brat Naszego Boga”. W krótkim czasie dołączyła do obsady tego spektaklu i gra z powodzeniem do dnia dzisiejszego. Od 2009 roku pracuje z osobami niewidomymi i niedowidzącymi, w 2011 roku wykładała historię teatru przy projekcie Ministra Kultury „I ty możesz zostać aktorem „, zaś 2012 w projekcie Unijnym „65 +”, gdzie odkrywała arkana teatruW Szkole Aktorskiej SPOT wykłada wiedzę o teatrze.

Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

• W tytule wiadomości należy podać tytuł i wybraną datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

Call Now ButtonZadzwoń teraz