Warsztaty aktorskie | warsztaty teatralne

WARSZTATY TEATRALNE

Szkoła Aktorska SPOT jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej W Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem AKTOR ORAZ AKTOR SCEN MUZYCZNYCH

WARSZTATY TEATRALNE Z RENATĄ FURDYNĄaktorką w najbardziej popularnym serialu w telewizji TVN – „19+”, w którym gra postać Anetki Pawlak, matki Katarzyny.
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

Aby poznać arkana zawodu, zapraszamy na warsztaty aktorskie, które poprowadzi aktorka Renata Furdyna. Podczas zajęć prowadzonych pod okiem zawodowej aktorki, uczestnik będzie miał możliwość poćwiczyć dykcję, emisję głosu czy nauczyć się interpretacji tekstu. Będzie to także idealna okazja, aby obyć się ze sceną oraz nabrać pewności siebie.

TERMIN:

• Zajęcia odbywają się w tygodniu (pn/czw) w miesiącach letnich lub w ferie zimowe w godzinach: 16:15 – 20:00
  • Dokładne daty wkrótce. Zgłoś chęć wzięcia udziału na adres mailowy kursy@ksa.edu.pl  – poinformujemy  o terminach.

CENA: 520 zł
Dla studentów i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oferujemy zniżkę wysokości 10% od ceny kursu.

MIEJSCE:

•  budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Dekerta 10, Kraków, profesjonalne studio aktorskie (sala nr 3).

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY UKOŃCZYLI 16 LAT!

Kurs organizowany jest przez Szkołę Aktorska SPOT (Krakowskie Szkoły Artystyczne) w profesjonalnej sale teatralnej – zobacz spacer wirtualny.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

ZAPISY na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.

• W tytule wiadomości należy podać nazwę kursu i wybraną datę, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.

PROWADZĄCA: mgr Renata Furdyna (m.in. aktorka TVN, serial 19+)

skoła aktorska spot

Kobieta o wielu zawodach. Oprócz tytułu aktora, który uzyskała w Krakowie, skończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wydz. Pedagogiczno- Artystyczny, Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, na wydz.Prawa, Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Ciechanowie, wydz.Teatru. Uzyskała także państwowe uprawnienia Mediatora Sądowego przy Sądzie Okręgowym w Krakowie.Aktorka wielu projektów serialowych, teatralnych i filmowych.
Ostatnie 7 lat spędziła na planie bardzo popularnego serialu telewizji Tvn: ” 19+”. Stworzyła rolę, która rozpisana przez scenarzystów na dwa odcinki, została do ostatnich dni na planie i ekranie. Mogliśmy ją zobaczyć między innymi w :”Barwach Szczęścia”, „Bokserze”, „Julia”, „Pasjonaci”, „Zmarzlina”, „W11”- stała obsada, „Szkoła”, „Rysa”, „Detektywi”, „Sprawiedliwi”, „Gorycz”, „Wyłączamy telefony”, „Rendez Vous 2”, „Ostatnie Słowo”, „Skazana. Blok F”, „Cukier w Normie”, „Marzenie”, „Droga”,” Gorycz”, „Wyłączamy telefony”, „Skrajny Mechanizm”, „Zakład”, „Paczuszka”, „Wielka Miłość”, „Sprawiedliwi”, ”Etiuda” i inne.
Debiutowała rolą Antygony Sofoklesa w reż. Violetty Komar. Pracowała jako aktor i asystent reżysera w spektaklu: ” Brat Naszego Boga”, Karola Wojtyły w reż. A. Dziurmana. Przez kilka lat pracowała z osobami niewidomymi i niedowidzącymi. Wykładała Historię Teatru w projekcie unijnym dla osób 50+ w Krakowie oraz wielokrotnie brała udział w projekcie „Aktorzy czytają dzieciom”. Prowadziła kilkukrotnie także warsztaty z okazji Małopolskiej Nocy Naukowców w Krakowie.
Od 18 lat pracuje w Szkole Aktorskiej SPOT, gdzie wykłada z wielką pasją Historię Teatru, oraz praktyczny przedmiot- Budowanie Postaci. Swoim studentom organizuje certyfikowane warsztaty teatralne w kraju i za granicą. Prowadzi także zewnętrzne warsztaty dla pasjonatów teatralnych.
Ma na swoim koncie reżyserię wielu spektakli między innymi:” Oblicza” 1994 r., „Kobiety Świata” r.2019, „Skazani” r. 2020, „My Dzieci z Domu D” r.2020, „Czyściec” r.2021, „Prawda Czy Wyzwanie” r.2021, „Gra Pozorów” r.2021, „Hotel”r.2021, „Samobójcy” r.2022, „Ostatnie 7 minut” r.2022. „148kk” r.2023, „Kto Z… Dziadziusia” r.2023, „Zabawa w Boga” r.2023, „A Miałeś Być Moim Aniołem” r.2023, ” Uwikłani” r.2023