KOMPOZYCJE RUCHU SCENICZNEGO I TAŃCA - DLA AKTORÓW

Kompozycje ruchu scenicznego i tańca dla aktorów

Szkoła Aktorska SPOT jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej W Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem AKTOR ORAZ AKTOR SCEN MUZYCZNYCH
Kurs serii masterclass.

KOMPOZYCJE RUCHU SCENICZNEGO I TAŃCA – DLA AKTORÓW I CHOREOGRAFÓW
KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT.

Praca z wybitnym choreografem Tomaszem Gołębiowskim, który współpracował z największymi gwiazdami światowej klasy w zakresie choreografii i reżyserii filmowej. Zajęcia obejmują pracę nad formą, w której na scenie ukazuje nam się aktor. Praca da uczestnikom kursu niesamowitą wiedzę, która jest nie do zdobycia na żadnych innych kursach.

PROWADZĄCY: Tomasz Gołębiowski to wybitny choreograf, laureat Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Choreograficznym. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma polskimi i zagranicznymi choreografami, między innymi Feliksem Parnellem, Henrykiem Tomaszewskim, Conradem Drzewieckim, Kurtem Jooss czy Flemmingiem Flindtem. Tomasz Gołębiowski w zakresie reżyserii teatralnej i filmowej współpracował z Andrzejem Wajdą, Jerzym Jarockim i Jerzym Grotowskim, w zakresie muzyki z Kazimierzem Serockim, Krzysztofem Pendereckim i Zygmuntem Koniecznym, a w zakresie scenografii i kostiumów z Kazimierzem Wiśniakiem, Anną Sekułą czy Krzysztofem Pankiewiczem. W 2013 roku obchodzi 45-lecie pracy zawodowej.

TERMIN:

• Zajęcia odbywają się w tygodniu (pn/czw) w miesiącach letnich lub w ferie zimowe w godzinach: 16:15-20:00
  • Dokładne daty wkrótce. Zgłoś chęć wzięcia udziału na adres mailowy kursy@ksa.edu.pl – poinformujemy o terminach.

CENA: 520 zł
Dla studentów i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych oferujemy zniżkę wysokości 10% od ceny kursu.

MIEJSCE:

• budynek Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Dekerta 10, Kraków, profesjonalna sala taneczna nr 7.

ZAPISY na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl

• W tytule wiadomości należy podać nazwę kursu i wybraną datę, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
  • Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o wprowadzeniu na listę.
  • Więcej informacji pod numerem telefonu: 12 656 17 26.

TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.
WIĘCEJ O SZKOLE AKTORSKIEJ SPOT – kliknij tutaj