KUKBUK magazine and our graduate, Elwira Rutkowska! - KSA

KUKBUK magazine and our graduate, Elwira Rutkowska!

Cover of the KUKBUK magazine with We Are Dearly, a beautiful place created by our graduate, Elwira Rutkowska Costume Designer & Fashion Stylist!

We Are Dearly it’s a boutique and rental of unique contemporary, vintage, shoes and jewelry. This place was created by our graduate of Fashion School SAPU, Elwira Rutkowska.

Elwira Rutkowska

Sizeer Nike campaign with Oliwia Jankowska and Elwira Rutkowska!

Elwira Rutkowska Stylizacje

About Fashion School and Live Online Learning:

LIVE ONLINE LEARNING – online education at the Cracow School of Art and Fashion Design

KUKBUK

KUKBUK to wielowymiarowa platforma obejmująca: nowoczesny magazyn kulturalno-kulinarny wydawany w wersji drukowanej i w postaci aplikacji na urządzenia mobilne. Każde ogniwo stanowi połączenie wysokiej jakości autorskich sesji fotograficznych z ciekawymi artykułami o tematyce związanej z szeroko rozumianą kulturą jedzenia, zjawiskami socjologicznymi, sztuką i dizajnem w świecie kulinariów.

Niezależnie od sześciu numerów regularnych magazynu, w ciągu roku ukazują się również cztery tematyczne wydania specjalne: KUKBUK Rodzina, KUKBUK Zima, KUKBUK Podróże i Dizajn oraz KUKBUK Dzieciaki. Wydawnictwo w swoim portfolio ma również pierwszą książkę – „Sezonówki”, czyli oryginalny przewodnik po porach roku i smakach natury. Jest także organizatorem konkursu KUKBUK Poleca dla lokalnych producentów, rzemieślników oraz właścicieli gospodarstw agroturystycznych.

KUKBUK.PL od marca 2019 r. funkcjonuje w nowej odsłonie. Portal jest tworzony przez dedykowaną mu redakcję oraz grono ekspertów, dziennikarzy i blogerów. Opiera się na idei sezonowości, co oddaje zarówno jego część tekstowa, jak i wizualna. Na stronie znajdują się angażujące i eksperckie treści o jedzeniu, kulturze, trendach, ekologii, zdrowym stylu życia.