Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

KUKBUK magazine and our graduate, Elwira Rutkowska! - KSA

KUKBUK magazine and our graduate, Elwira Rutkowska!

Cover of the KUKBUK magazine with We Are Dearly, a beautiful place created by our graduate, Elwira Rutkowska Costume Designer & Fashion Stylist!

We Are Dearly it’s a boutique and rental of unique contemporary, vintage, shoes and jewelry. This place was created by our graduate of Fashion School SAPU, Elwira Rutkowska.

https://www.instagram.com/wearedearly/

 

 


 

Elwira Rutkowska

Sizeer Nike campaign with Oliwia Jankowska and Elwira Rutkowska!

 

Elwira Rutkowska Stylizacje

 


About Fashion School and Live Online Learning:

 

LIVE ONLINE LEARNING – online education at the Cracow School of Art and Fashion Design

 


KUKBUK

KUKBUK to wielowymiarowa platforma obejmująca: nowoczesny magazyn kulturalno-kulinarny wydawany w wersji drukowanej i w postaci aplikacji na urządzenia mobilne. Każde ogniwo stanowi połączenie wysokiej jakości autorskich sesji fotograficznych z ciekawymi artykułami o tematyce związanej z szeroko rozumianą kulturą jedzenia, zjawiskami socjologicznymi, sztuką i dizajnem w świecie kulinariów.

Niezależnie od sześciu numerów regularnych magazynu, w ciągu roku ukazują się również cztery tematyczne wydania specjalne: KUKBUK Rodzina, KUKBUK Zima, KUKBUK Podróże i Dizajn oraz KUKBUK Dzieciaki. Wydawnictwo w swoim portfolio ma również pierwszą książkę – „Sezonówki”, czyli oryginalny przewodnik po porach roku i smakach natury. Jest także organizatorem konkursu KUKBUK Poleca dla lokalnych producentów, rzemieślników oraz właścicieli gospodarstw agroturystycznych.

KUKBUK.PL od marca 2019 r. funkcjonuje w nowej odsłonie. Portal jest tworzony przez dedykowaną mu redakcję oraz grono ekspertów, dziennikarzy i blogerów. Opiera się na idei sezonowości, co oddaje zarówno jego część tekstowa, jak i wizualna. Na stronie znajdują się angażujące i eksperckie treści o jedzeniu, kulturze, trendach, ekologii, zdrowym stylu życia.

https://kukbuk.pl/

Zadzwoń teraz