Live Online Learning w Krakowskich Szkołach Artystycznych - KSA

Live Online Learning w Krakowskich Szkołach Artystycznych

Krakowskie Szkoły Artystyczne wprowadzają innowacyjny system nauki przez Internet, wykorzystując najnowsze technologie oraz ponad 30-letnie doświadczenie dydaktyczne. Program Live Online Learning obejmuje pełen zakres tematyczny i zapewnia wiedzę potrzebną do podjęcia pracy w wybranym zawodzie.

LIVE ONLINE LEARNING

Zdobądź Dyplom Krakowskich Szkół Artystycznych studiując online.

Live Online Learning obejmuje następujące kierunki:

• projektowanie mody
  • fotografia
  • architektura wnętrz
  • aktorstwo
  • choreografia

Możliwość uczestniczenia w zajęciach online w czasie rzeczywistym na różnych kierunkach Krakowskich Szkół Artystycznych jest adresowana do Polaków pozostających poza granicami kraju, którzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych (nie ma limitu wieku).

Oferujemy możliwość zdobycia wiedzy, a także uzyskania dyplomów, które są cenione na rynku pracy. Wersja online obejmuje wyłącznie studia dzienne.

Wymagana jest dobra znajomość języka polskiego lub angielskiego w przypadku podjęcia nauki na angielskich wersjach programów Fashion College lub School of Craetive Photography.

Opłaty są takie same jak za studia stacjonarne dzienne.

Mocne strony Live Online Learningu:

• studenci online uczestniczą na żywo (transmisja live) w tych samych zajęciach co studenci offline poprzez nowoczesną platformę e-learningową
  • Live Online Learning zawiera następujące elementy: wykłady, ćwiczenia, konsultacje z wykładowcami oraz warsztaty (istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach warsztatowych w realu, w uzgodnionym wcześniej terminie)
  • istnieje możliwość późniejszego odsłuchania zajęć dla osób ze stref czasowych poza Europą
  • program zajęć zawiera kompletny zakres tematyczny i pokrywa się z zajęciami offline
  • student online ma taki sam status jak student offline i jest pełnoprawnym uczestnikiem społeczności szkolnej
  • zapewniamy dostęp do szerokiej bazy materiałów dydaktycznych oraz szkoleniowych
  • bezpośredni kontakt z wykładowcami przez Internet w czasie indywidualnych konsultacji prowadzonych zgodnie z zasadą mistrz – uczeń
  • studenci online mogą w uzgodnionym ze Szkołą momencie podjąć naukę offline – na stałe lub na wybrany czas
  • uczestnicy online learningu mogą uczestniczyć w dużych wydarzeniach organizowanych przez Szkołę, jak Cracow Fashion Week, Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem czy Indywidualne Wystawy Fotografii

Zapisz się już teraz! Liczba miejsc ograniczona.