Christmas Party w Krakowskich Szkołach Artystycznych! - KSA

Christmas Party w Krakowskich Szkołach Artystycznych!

Dziękujemy wam wszystkim za przybycie na nasze Christmas Party! Przedstawiamy fotorelację z wydarzenia.

12 grudnia 2019 r. w Krakowskich Szkołach Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52 odbyło się tradycyjne świąteczne spotkanie / Christmas Party. Dziękujemy przybyłym wykładowcom i naszym uczniom za wspólnie spędzony czas!

O Szkole:

Szkoła posiada 2 siedziby w centrum historycznym Krakowa ze świetnie wyposażonymi pracowniami: krawiecką, biżuterii, nakryć głowy, malarską, dwoma pracowniami komputerowymi, studiem fotograficznym o pow. 160 m2 i dwoma wielostanowiskowymi ciemniami. Od 2009 roku słuchacze uczą się w nowo otwartym budynku o pow. 1600 m2. Nowoczesny design i otwarte przestrzenie sprzyjają kreatywności.

ENGLISH VERSION: The school is located in a pleasant and historic part of the city, an area characterized by its 19th century buildings. Its location is both central (less than one mile from the Wawel Castle) and convenient – a two minute walk from public transport. School has two modern buildings. One of them was opened in 2009.

Pracownie w budynku przy ulicy Zamoyskiego 52. Pracownie Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Szkoły Visual Merchandisingu, Szkoły Konstrukcji Ubioru.

Budynek przy ulicy Zamoyskiego 52:

• dział nauczania i siedziba dyrekcji,
  • aula – sala wykładowa,
  • pracownie krawieckie, komputerowe, pracownia malarska, pracownia visual merchandisingu.
  • Zapisy do szkoły wyłącznie w siedzibie przy Zamoyskiego 52.

Budynek przy ulicy Dekerta 10: gdzie odbywają się zajęcia szkoły aktorskiej SPOT, Szkoły Choreografii i Szkoły Kreatywnej Fotografii.

• profesjonalna sala teatralna,
  • studio nagrań,
  • sala baletowa
  • 3 studia fotograficzne i ciemnie fotograficzne.