Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Junk Fashion Show 2016 - Backstage - KSA

Junk Fashion Show 2016 – Backstage

Junk Fashion Show 2016 – Backstage

Tak było na kilka godzina przed pokazem Junk Fashion Show 2016.

Scenografia, ostatnie przymiarki, make-up, fryzury, ostatnie próby choreograficzne, sprawdzanie ustawienia świateł i wiele innych niezbędnych działań, ale przede wszystkim ogromne emocje studentów, szczególnie tych, którzy pierwszy w życiu prezentowali zaprojektowane przez siebie ubiory na pokazie mody.

W pokazie prezentowane były sylwetki papierowe słuchaczy I roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU. Junk Fashion Show 2016 był dla nich pierwszym w życiu pokazem mody, w którym to oni prezentowali swoje stroje. II rok SAPU pierwszy pokaz miał już za sobą, ale i tutaj nie brakowało emocji.

W wydarzeniu tym mieli swój znaczący udział również studenci, absolwenci i wykładowcy z innych Szkół działających w ramach Krakowskich Szkół Artystycznych. Słuchacze Szkoły Wnętrz i Przestrzeni oraz Szkoły Visual Merchandisingu pracując pod opieką wykładowców odpowiedzialni byli m.in za scenografię pokazu. Autorem scenografia była Ewa Bożek – studentka Szkoły Visual Merchandisingu. Zdjęcia oraz filmy wykonywane/kręcone były przez studentów i absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z backstage Junk Fashion Show 2016.

Call Now ButtonZadzwoń teraz