Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Marcin Giebultowski gościem Junk Fashion Show 2016 - KSA

Marcin Giebultowski gościem Junk Fashion Show 2016

Marcin Giebultowski podczas Junk Fashion Show 2016

Ceniony artysta Marcin Giebultowski był gościem Junk Fashion Show 2016. Podczas tego wydarzenia zaprezentował autorską biżuterię – kolekcję ‚Almost White’  – wykonaną z recyklingowych materiałów. Biżuteria świetnie współgrała ze strojami których użyczyła specjalnie na ten pokaz ubiegłoroczna absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU – Anna Krzepkowska.

Marcin Giebultowski to projektant biżuterii z ponad 25-letnim doświadczeniem, słynie z wyraźnego i rozpoznawalnego stylu. Jego biżuteria jest bardzo dynamiczna i pełna emocji, kolorów oraz kontrastów faktur, kształtów i kolorów, bardzo często przeskalowana w rozmiarze. Na Stałe mieszka w Londynie. Kraków odwiedził z okazji Junk Fashion Show 2016.

Jego najnowsza kolekcja ‚Almost White’, to eksperyment. Jest zupełnie inna – praktycznie bezbarwna, bardzo surowa, techniczna
i geometryczna. Wielkie naszyjniki zbudowane są z setek powtarzalnych elementów, mają nietypowe kształty i powierzchnie. ‚Almost White’ powstało z około 20,000 kawałków plastiku pochodzącego z recyklingu oraz innych materiałów częściowo też pochodzacych
z odzysku.

Więcej informacji i zdjęć na jego stronach www.facebook.com/giebultowski.jewellery oraz www.etsy.com/uk/shop/MarcinGiebultowski.

Call Now ButtonZadzwoń teraz