Studiuj w KSA - STACJONARNIE lub ONLINE! - KSA

Studiuj w KSA – STACJONARNIE lub ONLINE!

W KSA uczymy przede wszystkim stacjonarnie, ale od października 2021 poszerzamy naszą działalność i oferujemy również naukę w trybie online (dziennie, zaocznie). Wybór należy do Ciebie!

Już w tym roku będziecie mogli zdecydować jaki tryb nauki będzie dla was bardziej odpowiedni. Oferujemy naukę w trybie stacjonarnym oraz online, dziennie lub zaocznie.

Sprawdźcie nasze kierunki:

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru – stacjonarnie lub online, dziennie lub zaocznie

• Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem PROJEKTANT MODY, który wydawany jest także w wersji anglojęzycznej.
  • Szkoła mody SAPU stawia na indywidualne podejście do każdego słuchacza oraz intensywne przygotowanie do wykonywania zawodu.
  • Powszechnie ceniony dyplom SAPU jest przepustką do zatrudnienia w firmach odzieżowych całego kraju.
  • Absolwenci szkoły cenieni są nie tylko za kreatywność, ale również za znajomość niezbędnych obecnie w pracy projektanta programów komputerowych, konstrukcji i technologii – umiejętności uzyskanych dzięki dużej liczbie zajęć praktycznych.
  • Pokaz SAPU – Cracow Fashion Awards jest jednym z najbardziej prestiżowych pokazów dyplomowym w Polsce.

najlepsza szkoła projektowania mody

Szkoła Kreatywnej Fotografii – stacjonarnie lub online, dziennie lub zaocznie

• Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK, który wydawany jest również w wersji anglojęzycznej.
  • W SKF stawiamy na kadrę najlepszych inspirujących wykładowców, fotografików z wieloletnim dorobkiem artystycznym, autorski program i nowatorskie formy nauczania, oraz promocję studentów i absolwentów.
  • Zapewniamy pomoc przy przygotowaniu portfolio.
  • Absolwenci znajdują zatrudnienie w agencjach prasowych, magazynach i portalach modowych, agencjach reklamowych, wydawnictwach, oraz w instytucjach kultury. Liczni zakładają własne firmy i pracują jako freelanserzy.

najlepsza szkoła fotografii

Szkoła Wnętrz i Przestrzeni – stacjonarnie lub online, dziennie lub zaocznie

• Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem PROJEKTANT I DEKORATOR WNĘTRZ, który wydawany jest także w wersji anglojęzycznej.
  • SWP ze względu na wysoki poziom kształcenia to świetna alternatywa dla studiów projektowania wnętrz. W celu uzupełnienia wiadomości zapisują się do niej również absolwenci i studenci kierunków: architektura wnętrz oraz architektura.
  • SWP jest organizatorem ZAPROJEKTOWANYCH. Krakowskich spotkań z dizajnem.
  • To najlepsza szkoła projektowania wnętrz, jeżeli chcesz zbudować profesjonalne portfolio i szybko podjąć pracę w zawodzie.
  • Kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodzie umożliwia samodzielną działalność na rynku freelancerskim, a ceniony dyplom otwiera drzwi do zatrudnienia w biurach i firmach projektowych.

szkoła wnętrz i przestrzeni

Kierunki prowadzone w języku angielskim:

International School of Fashion Design in English – study in Cracow or online, full-time studies

• The graduates receive diploma – Fashion Designer.
  • Cracow School of Art and Fashion Design (SAPU) is the main organizer of Cracow Fashion Week.
    For students who can not travel to Poland we have prepared Online Fashion Diploma programe
    The school is approved by the Polish Ministry of Culture, and is listed in the Ministry’s Art School Directory.
  • The school is opened for international students and education is held in English.

the best fashion school

School of Creative Photography in English – study in Cracow or online, full-time studies
The graduates receive diploma – Fine Art Photographer.

• Every student presents his work during an individual exhibition in one of the galleries in Krakow .
  • The educational philosophy is not to cram in information, but to release creative potential. This is accomplished through the personal attention.
  • The school’s program is composed in the way that allows student to study all photography techniques.
  • The School of Creative Photography is approved by the Polish Ministry of Culture, and is listed in the Ministry’s Art School Directory.
  • Photography School owns a professional computer lab.

photography school