Nasi Partnerzy - wystawy INDYWIDUALNE 2017 - KSA

Nasi Partnerzy – wystawy INDYWIDUALNE 2017

Wśród partnerów tegorocznej edycji cyklu wystaw INDYWIDUALNE 2017 znaleźli się: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Cracow School of Art and Fashion Design, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Krakow Photo Fringe, Głębia Spojrzenia, Let me Italian you, Discover Krakow, BOKWA, Nasze Miasto, Galéria umelcov Spiša, Lounge Magazyn, 2B STYLE oraz Magazyn TUBA.

Indywidualne” to cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja miała miejsce w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach i kawiarniach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych, na których możemy zobaczyć prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową. Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez promotorów, wykładowców Szkoły Kreatywnej Fotografii, artystów i czynnych fotografików m.in. przez dr Jerzego Gawła, dr Piotra Korzeniowskiego, dr Tomasza Agata Błońskiego, mgr sztuki Marzenę Kolarz, mgr sztuki Monikę Mroczkowską, mgr sztuki Piotra Białasika, mgr Łukasza Bieńska, mgr sztuki Borysa Makarego, mgr Jerzego Pireckiego, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć.

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

Wydarzenie na FB -> http://bit.ly/Indywidualne2017

partnerzy-indywidu