SNAPSHOTS - wystawa dyplomowa Tomasza Dyńca - KSA

SNAPSHOTS – wystawa dyplomowa Tomasza Dyńca

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy dyplomowej Tomasza Dyńca, studenta Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF, który odbędzie się 9 czerwca 2017 r. w Crico Café.

Piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, skoki narciarskie – tych dyscyplin sportowych nie zobaczymy na wystawie. Na wystawie również nie zobaczymy fotografii prezentowanej w telewizji, portalach informacyjnych i nie będą to typowe zdjęcia reportażowe.

SNAPSHOTS. Najkrótsze migawki, tysięczne sekund, pokazane na ośmiu fotografiach. Cykl fotografii sportowej pokazanej w innych kadrach niż typowy fotoreportaż sportowy. Zaczynając od delikatnych ujęć, kończąc na najbardziej ekstremalnych i znajdując się – dosłownie – w epicentrum akcji. Autor, poprzez artystyczne zdjęcia pokazuje sporty, które są mniej znane w Polsce, lecz w dużej mierze uprawiane.

Wernisaż wystawy
Crico Café – budynek Cricoteki
Ul. Nadwiślańska 2/4.
Godzina 19.00
Wystawa będzie dostępna od piątku 9.06 do środy 21.06.
Lokal czynny Wt. – Niedz.  od 11 do godziny 19.

plakat-snapshots-tomasz-dyniec