Wystawa dyplomowa Szkoły Kreatywnej Fotografii - NOSTALGIA - KSA

Wystawa dyplomowa Szkoły Kreatywnej Fotografii – NOSTALGIA

Wernisaż wystawy NOSTALGIA, Sary Sierant odbędzie się już 13 czerwca 2017 r. w Klubie RaBarBar. Serdecznie zapraszamy!

To sentymentalna opowieść o głęboko skrywanych uczuciach. Wbrew pozorom, o każdym z nas. W każdej z osób znajduję cząstkę siebie, poświęcam swoją uwagę na odkrycie ich historii, analizuję otoczenie i… staram się wyciągać wnioski. Okazuje się, że choć często wydaje nam się, że jesteśmy różni – wiele spraw i problemów dotyka nas bardzo podobnie. Właśnie to chcę uświadomić ludziom – wystarczy, że będziemy się uśmiechać, a nikt nie zauważy jak bardzo cierpimy, prawda

13.06.2017 – 20.06.2017
Otwarcie 13.06.2017, 1700

Klub RaBarBar, ul. Bożego ciała 9
KRAKÓW
Pn-ndz Czynne całą dobę

Indywidualne” to cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja miała miejsce w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach i kawiarniach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych, na których możemy zobaczyć prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową. Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez promotorów, wykładowców Szkoły Kreatywnej Fotografii, artystów i czynnych fotografików m.in. przez dr Jerzego Gawła, dr Piotra Korzeniowskiego, dr Tomasza Agata Błońskiego, mgr sztuki Marzenę Kolarz, mgr sztuki Monikę Mroczkowską, mgr sztuki Piotra Białasika, mgr Łukasza Bieńska, mgr sztuki Borysa Makarego, mgr Jerzego Pireckiego, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć.

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody