Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Nowa linia - zdjęcia dyplomowe Magdaleny Górskiej - KSA

Nowa linia – zdjęcia dyplomowe Magdaleny Górskiej
  • On Sierpień 1, 2019
  • http://www.ksa.edu.pl

O ludzkim dążeniu do doskonałości. Przedstawiamy prace dyplomowe Magdaleny Górskiej, tegorocznej absolwentki Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Ludzie dążą do doskonałości. Jednak dla części społeczeństwa doskonałość kojarzy się jedynie ze swoim wizerunkiem zewnętrznym. Pomija się wartości duchowe, zasady i normy moralne. Powstaje coraz więcej aplikacji upiększających wygląd, które pozwalają na poprawienie naszego obrazu na zdjęciach. Stosowanie ich przez ludzi mających niskie poczucie własnej wartości i skłonność do zaniżania samooceny – negatywnie wpływa na psychikę. Uzależnia i sprawia, że widząc swoje odbicie w lustrze, oczekują czegoś innego, piękniejszego niż w rzeczywistości. Z tego powodu na rynku pojawiają się nowe zabiegi medycyny estetycznej, które mają na celu polepszyć nasz wygląd. Doszliśmy do tego momentu, gdzie media społecznościowe wpływają na nas na tyle, że jesteśmy w stanie ryzykować zdrowiem i ingerować w nasz wizerunek za pomocą skalpela, żeby tylko wyglądać lepiej przez wyznaczone standardy w Internecie.

 

Imię i nazwisko: Magdalena Górska
Tytuł wystawy: Nowa linia
Miejsce: Solvay Park Art Gallery, ul. Zakopiańska 105
Wystawa: 26.06-9.07

 

 

 


Indywidualne:

Cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja Indywidualnych odbyła się w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych. Możemy zobaczyć na nich prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez  wykładowców SKF, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

 

Indywidualne 2019 Wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

Zadzwoń teraz