Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

PERSONA - dyplom Patrycji Kowalskiej-Bugno - KSA

PERSONA – dyplom Patrycji Kowalskiej-Bugno

„Persona” rozpatruje problem jednostki w zetknięciu ze światem zewnętrznym. Zobaczcie zdjęcia dyplomowe absolwentki Szkoły Kreatywnej Fotografii, Patrycji Kowalskiej-Bugno.

Zdjęcia Patrycji Kowalskiej-Bugno można było zobaczyć w czerwcu podczas wystawy w Klubie Entropia, przy ul. Warszauera 1.

„Persona” rozpatruje problem jednostki w zetknięciu ze światem zewnętrznym. Zadaje pytanie, w czym tkwi wartość ludzkiego istnienia jako podmiotu suwerennego. Innymi słowy „Persona” to maska, którą zakładamy po oto, aby
uzyskać akceptację społeczną. Cykl podejmuje próbę odpowiedzi na pytanie, jak duży wpływ na rozwój osobowości człowieka odgrywa społeczeństwo.

Imię i nazwisko: Patrycja Kowalska-Bugno
Tytuł wystawy: Persona

 

 

 

 


 

Indywidualne:

Cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja Indywidualnych odbyła się w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych. Możemy zobaczyć na nich prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez  wykładowców SKF, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

 

Indywidualne 2019 Wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

Call Now ButtonZadzwoń teraz