Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

What Time Is The Future? - dyplom Michała Kucharskiego - KSA

What Time Is The Future? – dyplom Michała Kucharskiego

What Time Is The Future?” jest efektem przemyśleń na temat przemian mentalności ludzkiej w ciągu ostatnich stu lat. Zobaczcie zdjęcia Michała Kucharskiego, absolwenta Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Michał Kucharski rozważa naszą przyszłość, która po części już nadeszła, ale jej jeszcze nie widzimy. Pytania natury egzystencjalnej łączy z fotografią mody i kreacją, zostawiając miejsce na więcej pytań niż odpowiedzi.

Imię i nazwisko: Michał Kucharski
Tytuł wystawy: What Time Is The Future?
Miejsce: New Era Art Gallery, Pałac pod Baranami, Rynek Główny 27

 

 


 

Indywidualne:

Cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja Indywidualnych odbyła się w 2009 roku. Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych. Możemy zobaczyć na nich prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez  wykładowców SKF, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

 

Indywidualne 2019 Wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

Zadzwoń teraz