Zbliża się pokaz LABORATORIUM MODY 2017 - KSA

Zbliża się pokaz LABORATORIUM MODY 2017

Wiemy już kiedy odbędzie się pokaz mody naszych młodych projektantów ze Szkoły Artystycznego Projektowania UbioruLABORATORIUM MODY 2017.

Już 10 czerwca 2017 roku zapraszamy na pokaz modowej kreatywności słuchaczy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. To niezwykłe modowe wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Novotel Kraków City West w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej 11.

Obowiązuję zaproszenia, które będzie można zdobyć między innymi na profilu FB Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU oraz Krakowskich Szkół Artystycznych.

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru w każdym roku organizuje trzy duże pokazy mody, gdzie studenci I i II roku, a także dyplomanci prezentują swoje prace – pojedyncze projekty, jak i całe kolekcje. Jednym z nich jest LABORATORIUM MODY. Pokazy współorganizuje Agencja Modelek i Promocji Mody Reklamex. Pokazy cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów lokalnych, ogólnopolskich, a także zagranicznych.  Zawsze gościmy znakomitości ze świata mody.

Więcej zdjęć i relacje w zakładce: www.ksa.edu.pl/szkola-mody/pokazy-mody#prettyPhoto