Klaudia Klimas i Mateusz Gurgul w Vigour Magazine! - KSA

Klaudia Klimas i Mateusz Gurgul w Vigour Magazine!

Projekty Klaudii Klimas oraz Mateusza Gurgula, naszych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru znalazły się w międzynarodowym magazynie Vigour Magazine.

Photo: Tomasz Karwowski
Model: Joanna Data
Mua&Stylist: Gosia Bartoń
Hair @felajna_fryzjerstwo_na_telefon

szkoła mody, projektant mody

Projekt Mateusza Gurgula trafił na okładkę magazynu Vigour Magazine.

Klaudia Klimas

„Jestem Klaudia i od 2019 roku stawiam swoje pierwsze kroki w świecie mody. Moja marka powstała na poczet Was- kobiet i mimo zmieniających się trendów wiedzie w niej jeden niezmienny prym – dziewczęcy urok! Zakochana jestem w sukienkach i na swój sposób specjalnie dla Was udoskonalam każdą z nich ! Stawiam na wyselekcjonowane tkaniny łączone z ręcznie wykonywanymi detalami.

Uwielbiam zabawę kolorem, fakturą oraz kontrastowym printem. Staram się tworzyć wiele fasonów aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie. Moje projekty są silnie związane ze mną i własnymi potrzebami, dlatego kupując sukienkę dostajesz dużą część mnie

Poza kolekcją, którą można nosić na co dzień tworzę też dla Was linie premium, którą oglądacie na pokazach, a później unikatowe modele mogą również trafić w Wasze ręce.”

Mateusz Gurgul

Projekty Mateusza Gurgula mogliśmy zobaczyć w wielu polskich oraz zagranicznych magazynach, m.in. w MALVIE MagazineOCZY-MAG.PLGMARO Magazine7Hues MagazineVigour MagazineGOJI MAGAZINEVOLANT MagazineFlanelle Magazine

Kolekcja dyplomowa „Nexpressible” Mateusza Gurgula została zainspirowana dziełami Zdzisława Beksińskiego oraz klimatem lasu o zmroku. To niekonwencjonalne połączenie materiałów, ręczne wykończenia oraz autorskie akcesoria.

Podczas Gali Cracow Fashion Awards 2020 Mateusz Gurgul otrzymał wyróżnienie od znanej projektantki mody i ilustratorki, Natashy Pavluchenko.

Kolekcja dyplomowa Mateusza Gurgula – „NEXPRESSIBLE”

szkoła artystyczna, szkoła mody, Kraków

szkoła artystyczna, szkoła mody