Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Pokazy gościnne podczas Cracow Fashion Awards! - KSA

Pokazy gościnne podczas Cracow Fashion Awards!

Podczas pokazu dyplomowego SAPU – Cracow Fashion Awards 2021 odbędą się również pokazy gościnne nowych kolekcji absolwentek SAPU: Oliwii Jankowskiej, Klaudii Klimas, Anny Nowak-Curyło oraz Angeliki Ożdżyńskiej.

Prócz kolekcji dyplomowych tegorocznych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru będziemy mieli okazję zobaczyć projekty Oliwii Jankowskiej, Klaudii Klimas, Anny Nowak-Curyło oraz Angeliki Ożdżyńskiej.

 

Oliwia Jankowska:

Od 9 lat zajmuje się kierunkami artystycznymi, w tym od 3 lat zajmuje się zawodowo projektowaniem, odszywaniem odzieży i stylizacją. Z zawodu jest projektantem i snycerzem. W młodości zaczynała od prowadzenia wielu kursów z rysunku i malarstwa, organizując własne wernisaże, robiąc większe projekty dla dużych firm.
W trosce o jakość produktu, cały proces produkcji jest realizowany w Polsce, wspierając przy tym mniejsze szwalnie oraz Polski rynek pracy. Część dodatków tworzymy w nurcie recyklingu, z materiałów pochodzących z końcówek kolekcji. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały odznaczone certyfikatami bezpieczeństwa. Poza sprzedażową kolekcją, można również znaleźć linie premium na indywidualne zamówienie.

Oliwia Jankowska nowa kolekcja oraz sesja zdjęciowa

 

Klaudia Klimas:

Cześć!

Jestem Klaudia i od 2019 roku stawiam swoje pierwsze kroki w świecie mody. Moja marka powstała na poczet Was- kobiet i mimo zmieniających się trendów wiedzie w niej jeden niezmienny prym – dziewczęcy urok! Zakochana jestem w sukienkach i na swój sposób specjalnie dla Was udoskonalam każdą z nich ! Stawiam na wyselekcjonowane tkaniny łączone z ręcznie wykonywanymi detalami.

Uwielbiam zabawę kolorem, fakturą oraz kontrastowym printem. Staram się tworzyć wiele fasonów aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie. Moje projekty są silnie związane ze mną i własnymi potrzebami, dlatego kupując sukienkę dostajesz dużą część mnie

Poza kolekcją, którą można nosić na co dzień tworzę też dla Was linie premium, którą oglądacie na pokazach, a później unikatowe modele mogą również trafić w Wasze ręce.

Klaudia Klimas i Mateusz Gurgul w Vigour Magazine!

 

Anna Nowak-Curyło:

Projektantka i założycielka marki C U R Y Ł O P R O J E C T. Projektowaniem zajmuje się od 2015 r. Miejsce C U R Y L O P R O J E C T to dobrze wyposażona pracownia a od 2021 przy Atelier znajduje się również sklep stacjonarny. Kreacje C U R Y Ł O P R O J E C T oparte są na bardzo dobrze przygotowanych konstrukcjach ze zwróceniem szczególnej uwagi na detale. Atelier oferuje kolekcje damskie, męskie, dziecięce a także uniseks.

Anna Nowak-Curyło z SAPU podróżuje po świecie

 

Angelika Ożdżyńska:

Projekty Angeliki mogliśmy zobaczyć m.in. w programie Top Model Polska, podczas Radom Fashion Show 2019, White Nights Fashion Week w Sankt Petersburgu, Etno Moda, Off Fashion, Cracow Fashion Week oraz w edytorialach opublikowanych w polskich i zagranicznych magazynach (np. Scorpio Jin Magazine, Lounge Magazine).

Angelika Ożdżyńska, SAPU, kolekcja dyplomowa

 

Zapraszamy na LIVE STREAMING z wydarzenia! 

Start o godzinie 18:30, 27 marca 2021 r. na profilu YouTube Krakowskich Szkół Artystycznych: https://www.youtube.com/channel/UCzva3upSM1De32sow7t1zLQ

 

Pokaz Dyplomowy SAPU – Live Streaming | 27.03.21

 

Krakowskie Szkoły Artystyczne

szkoła mody

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz