Emotions by Roxana Romańska - zdjęcia dyplomowe SKF - KSA

Emotions by Roxana Romańska – zdjęcia dyplomowe SKF

Przedstawiamy zdjęcia High Fashion wykonane przez absolwentkę Szkoły Kreatywnej Fotografii, Roxanę Romańską.

Na wystawie „Emotions” została zaprezentowana seria zdjęć High Fashion nawiązująca do tematyki emocji.

Jest to osobisty projekt, podejmujący próbę przedstawienia w kadrze tego co ulotne i nieuchwytne, czego opis za pomocą słów mógłby okazać się niekompletny.

To też opowieść o uczuciach towarzyszących podczas poszukiwania swojej życiowej drogi oraz o ich złożonych formach.

Imię i nazwisko: Roksana Romańska
Tytuł wystawy: Emotions
Miejsce: Forum Przestrzenie, ul. M. Konopnickiej 28
Wystawa zakończona.

Zapraszamy na stronę artystki: https://roxanaromanska.myportfolio.com/emotions-krakowskie-szkoly-artystyczne

// Roxana Romańska
Fotograf i retuszer.
Absolwentka Krakowskich Szkół Artystycznych / Szkoły Fotografii Kreatywnej.
Specjalizuje się w fotografii fashion, beauty, portretowej i komercyjnej.
Zapewnia kompleksową organizacje i realizacje sesji zdjęciowych.

Pracuje na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.
Fotografia to jej pasja i sposób patrzenia na świat.
Wierzy, że połączenie talentu oraz ciężkiej pracy pomaga osiągać wymarzone rezultaty.
Do każdego projektu i zlecenia podchodzi z zaangażowaniem, zawsze zastanawiając się nad najlepszą możliwością jego realizacji.
// ABOUT ME
Freelance Polish fashion & beauty photographer. Born in 1991.
Absolvent of Creative Photography at Cracow School of Art and Fashion Design in Poland.
Photography is for her a passion and a way of life.
She specializes in fashion, beauty and portrait photography and also in retouching.
Photographer using both digital and traditional techniques.
Feel free to contact me:
roxanaromanskaphoto@gmail.com

Indywidualne:

Cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja Indywidualnych odbyła się w 2009 roku.

Co roku w ramach Indywidualnych w różnych galeriach i kawiarniach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych, prezentujących prace dyplomowe absolwentów.

Zdjęcia prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, fotografię inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny. Co roku przyciągają one liczną publiczność.

Zdjęcia prezentowane na wystawach są starannie selekcjonowane przez promotorów, wykładowców Szkoły Kreatywnej Fotografii, artystów i czynnych fotografików m.in. przez dr Jerzego Gawła, dr Piotra Korzeniowskiego, dr Tomasza Agata Błońskiego, mgr sztuki Marzenę Kolarz, mgr Jerzego Pireckiego, co gwarantuje znakomity poziom artystyczny prezentowanych zdjęć

Organizatorem cyklu wystaw jest Szkoła Kreatywnej Fotografii oraz Polska Fundacja Sztuki i Mody.

Indywidualne Wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii