Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Absolwenci SVM

Zastanawialiście się jak może wyglądać wasza kariera po skończeniu Visual Merchandisingu w naszej szkole? Przedstawiamy sylwetki naszych absolwentów, którzy aktywnie działają w branży VM.

witryna carry adam ziembiewizWitryna Carry, proj. Adam Ziembiewicz

 

Jarosław Pietrzak
Pracował jako Visual Merchendiser w H&M i s.Oliver, obecnie zajmuje stanowisko International Visual Merchandisera (Germany, Russia, Estonia, Ukraine, Bielarus, Lithuania) w firmie Tally Weijl. Zajmuje się m.in. zarządzaniem zespołem Area Visual Merchandiserów, organizacją materiałów marketingowych dla krajów i prowadzeniem międzynarodowych szkoleń, otwieraniem nowych sklepów, badaniem konkurencji rynku i tworzeniem portretu psychologicznego klienta danego krajów.

Dawid Brzytwa
Pracował jako Visual Merchandiser w firmach H&M i Pull&Bear Polska, obecnie jest koordynatorem działu VM w firmie Big Star i kieruje zespołem Głównych Visual Merchandiserów w centrali. Prowadzi szkolenia z zakresu VM, jest audytorem sklepów w Polsce i na świecie, monitoruje prace dekoratorów i otwiera nowe sklepy Big Stara.

Dagmara Lepa
Visual Merchandiser w firmach Big Star i Berschka, obecnie Visual Merchandiser w Stradivarius Polska.

Tomasz Szymański
Przez wiele lat pracował dla firmy ADE Line SA (właściciel takich marek jak Almi Decor czy FLO) dbając o ciekawą ekspozycję towaru jako Visual Merchandiser. Obecnie wykorzystuje swoje umiejętności aranżując witryny oraz prowadząc szkolenia ze stylizacji dla ZARY.

Adam Ziembiewicz
Był managerem działu ekspozycji witrynowej w LPP S.A, kierował VMem witrynowym marek Reserved, Cropp, House, Re-kids oraz Mohito, tworząc witryny dla kilkuset salonów na terenie 10 krajów. W latach 2006-2008 zdobywał praktyczne doświadczenie jako główny Visual Merchandiser w centrali Big Star organizując visual merchandising w jednej z najbardziej rozpoznawanych marek jeansowych.

Justyna Radoszek
Jest Visual Merchandiserem w sklepie REPORTER S.A. Zajmuje się nadzorowaniem pracy personelu sklepu, stylizacją, dekorowaniem witryn sklepowych w sklepach REPORTER na terenie całego kraju.

Anna Gontarz
Doświadczenie jako Visual Merchandiser zdobywała w firmie Solar Company, potem była głównym VM-owcem w RYŁKO, obecnie jest głównym VM-owcem w firmie REPORTER, w której m.in. stworzy podręczniki VM, projektuje witryny i materiały POS, tworzy instrukcje ekspozycji do dekoracji, koordynuje otwarcia nowych salonów, szkoli dekoratorów i pracuje nad wizerunkiem salonów własnych i partnerskich.

Agata Wróblewska
Pracowała jako VM-owiec w Deep S.A, LPP S.A, New Men. Obecnie realizuje się zawodowo w Marks&Spencer.

 Joanna Bojanek
Właścicielka firmy Head Office Select, zajmuje się projektowaniem witryn dla sieci odzieżowych min. dla Deni Cler, Giorre, Vitkac oraz  personal shoppingiem.

Zadzwoń teraz