Absolwenci SVM Absolwenci SVM
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Absolwenci SVM

Zastanawialiście się jak może wyglądać wasza kariera po skończeniu Visual Merchandisingu w naszej szkole? Przedstawiamy sylwetki naszych absolwentów, którzy aktywnie działają w branży VM.

witryna carry adam ziembiewizWitryna Carry, proj. Adam Ziembiewicz

 

Jarosław Pietrzak
Pracował jako Visual Merchendiser w H&M i s.Oliver, obecnie zajmuje stanowisko International Visual Merchandisera (Germany, Russia, Estonia, Ukraine, Bielarus, Lithuania) w firmie Tally Weijl. Zajmuje się m.in. zarządzaniem zespołem Area Visual Merchandiserów, organizacją materiałów marketingowych dla krajów i prowadzeniem międzynarodowych szkoleń, otwieraniem nowych sklepów, badaniem konkurencji rynku i tworzeniem portretu psychologicznego klienta danego krajów.

Dawid Brzytwa
Pracował jako Visual Merchandiser w firmach H&M i Pull&Bear Polska, obecnie jest koordynatorem działu VM w firmie Big Star i kieruje zespołem Głównych Visual Merchandiserów w centrali. Prowadzi szkolenia z zakresu VM, jest audytorem sklepów w Polsce i na świecie, monitoruje prace dekoratorów i otwiera nowe sklepy Big Stara.

Dagmara Lepa
Visual Merchandiser w firmach Big Star i Berschka, obecnie Visual Merchandiser w Stradivarius Polska.

Tomasz Szymański
Przez wiele lat pracował dla firmy ADE Line SA (właściciel takich marek jak Almi Decor czy FLO) dbając o ciekawą ekspozycję towaru jako Visual Merchandiser. Obecnie wykorzystuje swoje umiejętności aranżując witryny oraz prowadząc szkolenia ze stylizacji dla ZARY.

Adam Ziembiewicz
Był managerem działu ekspozycji witrynowej w LPP S.A, kierował VMem witrynowym marek Reserved, Cropp, House, Re-kids oraz Mohito, tworząc witryny dla kilkuset salonów na terenie 10 krajów. W latach 2006-2008 zdobywał praktyczne doświadczenie jako główny Visual Merchandiser w centrali Big Star organizując visual merchandising w jednej z najbardziej rozpoznawanych marek jeansowych.

Justyna Radoszek
Jest Visual Merchandiserem w sklepie REPORTER S.A. Zajmuje się nadzorowaniem pracy personelu sklepu, stylizacją, dekorowaniem witryn sklepowych w sklepach REPORTER na terenie całego kraju.

Anna Gontarz
Doświadczenie jako Visual Merchandiser zdobywała w firmie Solar Company, potem była głównym VM-owcem w RYŁKO, obecnie jest głównym VM-owcem w firmie REPORTER, w której m.in. stworzy podręczniki VM, projektuje witryny i materiały POS, tworzy instrukcje ekspozycji do dekoracji, koordynuje otwarcia nowych salonów, szkoli dekoratorów i pracuje nad wizerunkiem salonów własnych i partnerskich.

Agata Wróblewska
Pracowała jako VM-owiec w Deep S.A, LPP S.A, New Men. Obecnie realizuje się zawodowo w Marks&Spencer.

 Joanna Bojanek
Właścicielka firmy Head Office Select, zajmuje się projektowaniem witryn dla sieci odzieżowych min. dla Deni Cler, Giorre, Vitkac oraz  personal shoppingiem.

Call Now ButtonZadzwoń teraz