Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Wystawa ilustracji Kamila Czapigi / otwarcie Garażu - KSA

Zapraszamy na wernisaż prac katowickiego ilustratora Kamila Czapigi.  Będzie to pierwsza wystawa w małej garażowej galerii. Start 30 września, w najbliższy piątek, o 19.00. Kraków, Salwator, ul. Kasztelańska 24

http://ksavery.files.wordpress.com/2011/09/plakatnawystawewebb.jpg?w=212
Kamil Czapiga to młody, bo niespełna 21-letni ilustrator i początkujący projektant z Katowic. Od roku studiuje projektowanie graficzne na ASP w Katowicach. Uważa siebie za kulturowego ignoranta oraz nowicjusza, ale stara się nieustannie rozwijać swój warsztat. Zainspirowany muzyką, dziką naturą oraz kilkusetletnimi rycinami tworzy ilustracje, które mają zabrać widza do wykreowanego przez autora mistycznego świata, przepełnionego fantastycznymi zwierzętami i magicznymi, nierealnymi postaciami. Nakręca go słowiańska mitologia, staroindiańskie wierzenia, sny oraz szeroko pojęty symbolizm. Jest autorem jednej, jak na razie, wystawy indywidualnej, obejmującej dorobek powstały przed rozpoczęciem studiów. W Garażu zostaną zaprezentowane jego najnowsze prace.

http://kamilczapiga.blogspot.com/

Słuchać będziemy PZG:

http://www.facebook.com/pages/pzg/115413161818923

Zapraszamy na garażowego bloga:

http://garaz24.blogspot.com/

Na otwarciu Garażu będą towarzyszyć nam dobrebity.pl. Do nabycia na miejscu przede wszystkim winylowe wydawnictwa z Polski (dubstep, heavy-bass music, city-bass, grime, hiphop, breakore, experimental, electronic), włącznie z Erionite z okładką zaprojektowaną przez myrepublic.

http://www.dobrebity.pl/
http://myrepublic.pl/

mapka, która może być pomocna:
http://2.bp.blogspot.com/-2N_RGrzRo0M/Tn9-6o_HCzI/AAAAAAAAAJ4/VNjGXLjzM0g/s1600/MAPA_GARAZ.jpg

Call Now ButtonZadzwoń teraz