Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

SOLAR&KMAG INSPIRUJĄ vol.1 - KSA

O nowym projekcie sponsora Cracow Fashion Awards:

W lutym br. ruszył roczny niestandardowy projekt artystyczny będący wynikiem współpracy marki SOLAR oraz magazynu KMAG. Projekt kierowany jest do młodych, utalentowanych i odważnych osób zajmujących się modą profesjonalnie jak i półprofesjonalnie tj. bloggerów modowych, fotografów, stylistów, projektantów… Wspólnie z młodymi wizjonerami SOLAR i KMAG pragną stworzyć amplitudę modowych emocji. Różne wizje, różne odczuwanie piękna, różne emocje, JEDEN cel : moda zaprojektowana i sfotografowana z pasją! Efekty projektu w postaci oryginalnych, twórczych i zaskakujących sesji z wykorzystaniem najnowszych kolekcji marki SOLAR prezentowane są w dwóch wymiarach: realnym – na łamach magazynu KMAG oraz wirtualnym – na stronach internetowych SOLAR (www.solar-company.com.pl) oraz KMG (www.kmag.pl).

Podstawowym założeniem projektu jest brak sztywnych reguł, niecodzienne spojrzenie na modę oraz fotografię, łamanie schematów.

Zachęcamy młode osoby do kreatywnego buntu w rezultacie którego powstanie nowa interpretacja marki SOLAR. Pokażcie nam, jak postrzegacie markę SOLAR! Oddajemy do Waszej dyspozycji nową kolekcję i czekamy na Wasze oryginalne, twórcze projekty, stylizacje i zdjęcia. Szczegóły dotyczące projektu znajdziecie na stronie internetowej SOLAR (www.solar-company.com.pl). Zachęcamy do obejrzenia dotychczasowych sesji zrealizowanych w ramach projektu SOLAR&KMAG INSPIRUJĄ. Może i Wy podejmiecie próbę wyrażenia siebie poprzez kolekcję marki SOLAR!

Łukasz Wierzbowski, autor pierwszej sesji w ramach projektu „Solar & K MAG Inspirują!” :

Łukasz Wierzbowski, ma 28 lat (ur. 24 marca 1983), mieszka we Wrocławiu. Po aparat fotograficzny sięgnął kilka lat temu będąc na trzecim roku studiów psychologicznych. W swoich pracach skupia się na relacji/ dialogu pomiędzy modelką, a przestrzenią w której się znajduje. Dotychczas Jego prace ukazały się w kilkunastu magazynach i zinach, na okładkach książek i płyt oraz brały udział w kilku wystawach. W zeszłym roku nakładem berlińskiego wydawnictwa Pogo Books ukazał się Jego pierwszy album, natomiast wiosną zeszłego roku prace fotografa oglądać było można w warszawskiej galerii Nizio. 

Call Now ButtonZadzwoń teraz