Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Miss Polonia Krakowa 2012 - KSA

Piękno kobiet zawsze było tematem do dyskusji, pretekstem do kłótni i motywem do twórczości. Ludzie spierali się i spierają do dziś na temat urody, choć powszechnie wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje. Zawsze jednak istniały określone kanony piękna kobiecego, które zmieniały się wraz z upływem czasu, daną epoką i modą.

Konkursy piękności mające na celu wyłonienie najpiękniejszej (bo o mężczyznach tu nie mówimy) zawsze elektryzowały opinię publiczną, sponsorów i tzw. celebrytów. Już  niebawem Kraków będzie miał swoje Święto Piękna. Po kilku latach nieobecności wraca pod Wawel konkurs Miss Polonia. Ten najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce i na świecie – to marka sama w sobie. Jest szansą i trampoliną dla potencjalnych kandydatek, by zaistnieć w świecie biznesu, mody i mediów. Podajmy choćby dwa nazwiska, które z tej trampoliny się wybiły – Ewa Wachowicz i Aneta Kręglicka.

Finał konkursu Miss Polonia Krakowa 2012 odbędzie się 26 maja br. o 18.00 w Hotelu Galaxy. Zaproszeni partnerzy, sponsorzy i media spotkają się na evencie, który ma szansę wpisać się  na stałe do kalendarza krakowskich wydarzeń. Nad całością spraw czuwa licencjonowany organizator tego konkursu – Centrum Tańca PRIMA DANCE, które od strony artystycznej szykuje prawdziwą gratkę – pokazy taneczne, konkursy i prezenty dla publiczności oraz fascynujące nagrody dla uczestniczek. Krakowskie Szkoły Artystyczne również patronują temu konkursowi, a dodatkowo SKF funduje sesję fotograficzną dla jednej z laureatek.

Szczegóły o konkursie i biletach na to wydarzenie znajdziecie na www.MissKrakowa.pl oraz na konkursowym fanpage: www.facebook.com/MissPoloniaKrakowa

Cracow School of Art and Fashion Design has become a partner of the Miss Poland 2012 contest. Collections from the Fashion School’s graduates will be shown during this event. In addition to this, the School of Creative Photography is treating one of the candidates to a photo session. 

Call Now ButtonZadzwoń teraz