Warsztaty – personalizowanie t-shirtów i jeansów - KSA

Warsztaty – personalizowanie t-shirtów i jeansów

W środę 13 marca  2019 r. w Krakowskich Szkołach Artystycznych odbyły się warsztaty –  personalizowanie t-shirtów i jeansów w ramach Cracow Fashion Week. Podczas warsztatów uczestnicy przerabiali przyniesione przez siebie koszulki i jeansy różnymi metodami. Warsztaty poprowadziła Magdalena Kęskiewicz, projektantka mody, wykładowca SAPU.

Zdjęcia: Anna Wrobel

Cracow Fashion Week to okazja do stworzenia wizerunku firmy energicznej i nowoczesnej, wspierającej rozwój sztuki i świata mody. Poprzez szeroko rozumiane działania marketingowe oraz współpracę z licznymi mediami Cracow Fashion Week jest znany nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami.

Partnerzy Cracow Fashion Week 2019: Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Sztuka do rzeczy

Partnerzy generalni: AliExpress, Galeria Kazimierz, ICE Congress Center

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Agencja Modelek Reklamex, Szkoła Kreatywnej Fotografii

Partnerzy strategiczni: Niebieski Art Hotel&Spa, Hotel Indigo, Park Inn by Radisson, Radisson Blu

Magdalena Kęskiewicz  – prowadzi wykłady „Moda a popkultura”oraz „Promocja sprzedaży” w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru. Absolwentka SAPU, ukończyła również Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzi własną działalność Concept Studio Młoda Moda, która jest jednocześnie pracownią krawiecką, sklepem i galerią w jednym. Projektuje kolekcje, bierze udział w pokazach mody i konkursach m.in. OFF Fashion Kielce, Złota Nitka 2007, FUTURE. Pracuje również jako stylistka przy sesjach zdjęciowych, publikowanych min. w Eks-Magazynie i Mieście Kobiet. Jako stylista współpracuje z fotografami mody, firmami odzieżowymi, agencjami reklamowymi oraz producentami pokazów (Moda&Styl, Lounge Magazyn, Secret Lashes).