Szycie torby - warsztaty - Krakowskie Szkoły Artystyczne

Szycie torby – warsztaty

W poniedziałek 11 marca 2019 r.  w Krakowskich Szkołach Artystycznych odbyły się warsztaty – szycie torby – w ramach Cracow Fashion Week. Każdy z uczestników uszył torbę z kolorową podszewką i wewnętrzną kieszenią. Warsztaty poprowadziła Anna Niemczyk – projektantka mody, wykładowca SAPU.

Szycie torby – warsztaty, zdjęcia: Anna Wrobel

Anna Niemczyk – Wykładowca projektowania ubioru i tkaniny w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru. Absolwentka łódzkiej ASP, dyplom z wyróżnieniem obroniła w Katedrze Edukacji Wizualnej i Projektowania Ubioru. Projektantka ubioru w firmie „PABIA” oraz „Mode Bruckmann”, współpracowała przy tworzeniu ekskluzywnej linii płaszczy dla firmy Pierre Cardin. Projektuje również odzież o wysokich wymaganiach technologicznych z niekonwencjonalnych tkanin. Współpracuje z firmami eventowymi przy tworzeniu wizerunku różnych marek m.in. TYMBARK, REIFFEISEN BANK, Lotnisko im.Chopina w Warszawie, POLKOMTEL, NESTLE, MAZDA, MERCEDES, PROCTER&GAMBLE, KNORR, LA FESTA.