Fashion Master Class w ramach CFW (11.03.2018) - KSA

Fashion Master Class w ramach CFW (11.03.2018)

11 marca 2018 r. w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru odbyły się wykłady Fashion Master Class. Naszymi gośćmi byli Nawie Kuiper / Fashionclash, Cristina Rigano / Alta Roma oraz Marcin Świderek / Elle.

Program Fashion Master Class:

• Moda według Fashionclash – Nawie Kuiper/Fashionclash – wykład w języku angielskim + tłumaczenie
  • Cristina Rigano, Alta Roma – spotkanie w języku angielskim + tłumaczenie
  • Praca w redakcji magazynu mody od kulis – Marcin Świderek, Dyrektor działu Mody Elle

Nawie Kuiper, Fashionclash Maastricht, Holandia

Projektantka mody, inicjatorka międzynarodowego festiwalu mody FashionClash oraz absolwentka Maastricht Academy of Fine Arts and Design. Jej kolekcja została pokazana podczas pierwszej edycji Runway Malta.

Maria Cristina Rigano, Alta Roma, Monte Carlo Fashion Week, Włochy

Pracuje w biurze prasowym Monte-Carlo Fashion Week oraz Abed MahFouz Haute CouTure. Publikuje swe teksty w Rendez-Vous de la Mode. Ukończyła Université La Sorbonne Nouvelle, Ecole Nationale Supérieure du Pétrole et des Moteurs oraz Sapienza Università di Roma.

Marcin Świderek

Pisał o modzie w głównych magazynach modowych tj. „Glamour”, „Harper’s Bazaar”, „Viva! Moda” i „Fashion Magazine”. Teraz jest szefem działu mody ELLE i ELLE MEN.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie!

Fotorelację z wydarzenia przygotowali studenci Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF.

Zdjęcia: Naomi Muras

Zdjęcia: Danilevsky Mx