Bezpłatne warsztaty modowe w Galerii Kazimierz! - KSA Bezpłatne warsztaty modowe w Galerii Kazimierz! - KSA
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Bezpłatne warsztaty modowe w Galerii Kazimierz! - KSA

Bezpłatne warsztaty modowe w Galerii Kazimierz!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach modowych organizowanych w ramach Cracow Fashion Week 2018. Zajęcia odbędą się w Galerii Kazimierz, 17.03.2018 w godzinach 13:30 – 18:00. Ilość miejsc ograniczona!

 

Poniżej dokładne opisy poszczególnych warsztatów:

1.Warsztaty projektowania biżuterii recyclingowej 13.30-15.00 

Recycling opanował świat mody do tego stopnia, że piękną biżuterię sezonową wykonać możemy dziś dosłownie z wszystkiego. Papier, plastik, folie, tkaniny, to tylko niektóre z popularnych tworzyw do jej wykonania. Przydadzą się też pojedyncze kolczyki czy zniszczone stare łańcuszki i wisiorki. Każdy uczestnik stworzy własny niepowtarzalny projekt! Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ubiory które chcą przerabiać najważniejsze,pojedyncze kolczyki,naszywki,koronki,łańcuszki,koraliki,igła z nitkami,elementy z plastiku

2. Warsztaty personalizowania T-shirtu 15.05-16.30

T-shirty to dziś nie tylko baza dla reszty stroju, ale małe dzieła sztuki. Podczas warsztatów poprzerabiamy przyniesione przez uczestników koszulki tak, aby każda stała się małym unikatem –metodą destrukcji, naszywania dodatków, haftu ręcznego itp. Poszalejemy też z ich formą – powycinamy dekolty, powiążemy supełki itd.

3. Warsztaty personalizowania jeansów 16.35-18.00 

Jeansy to zdecydowanie ponadczasowy element garderoby. Są uniwersalne i wygodne, ale i dają niezwykle dużo możliwości wyrażenia swojego stylu. Podczas warsztatów przerobimy przyniesione przez uczestników jeansy – za pomocą destrukcji, naszywek, haftu ręcznego zmienimy je w unikatowe egzemplarze. Idealnie na nadchodzącą wiosnę! Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ubrania, które chcą przerobić (T-shirt, Jeansy) oraz starej biżuterii, a także nitki, nożyczki i igłę. Resztę materiałów zapewni organizator. Zbiórka pod lokalem Zara.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: kursy@ksa.edu.pl

 

 

O godzinie 18:00 zapraszamy również do obejrzenia Gali finałowej wieńczącej Cracow Fashion Week 2018, podczas której zobaczą Państwo najlepsze kolekcje dyplomowe tegorocznych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.

 

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz