Zaprojektowani x Szkoła Kreatywnej Fotografii - KSA

Zaprojektowani x Szkoła Kreatywnej Fotografii

Jednym ze współorganizatorów tegorocznej edycji Zaprojektowanych jest Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF! Sprawdźcie co przygotowaliśmy dla fanów fotografii!

📍 Wydarzenia odbywają się online (Zoom, Instagram) oraz offline (ul. Zamoyskiego 52, Kraków)
📍 Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu Sztuka do Rzeczy
📍 Organizatorzy: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Szkoła Visual Merchandisingu
www.ksa.edu.pl

Zgłoszenia na wykłady i warsztaty prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia.

Dołączcie do wydarzenia na FB: Zaprojektowani Krakowskie Spotkania z Dizajnem 2020

19.11.2020 (czwartek)

☑ 11:15 – 12.15
BAJKA, a RZECZYWISTOŚĆ. Fotografia mody terapią na gorsze dni (wykład)

Prowadzący: Bastek Czernek, artysta fotograf, autor projektu fotograficznego Black And White Beauty z udziałem gwiazd, absolwent Szkoły Kreatywnej Fotografii.

☑ 15:00 – 17:00
Dzieci w reportażu – warsztat rodzinny. Realizacja kilku zdjęć własnego dziecka będącego w interakcji z innym członkiem rodziny i stworzenie mini wystawy online (warsztaty)

Prowadząca: mgr Anna Zborowska, artysta fotografik, wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Przed udziałem w warsztatach zachęcamy do wysłuchania wykładu pozwalającego zapoznać się z tematem. Jest on dostępny online pod linkiem: https://wirtualnesciezkikultury.pl

☑ 18:00
Fotoprzestrzenie (wystawa)

Prezentacja najlepszych dyplomów absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Szkoła Visual Merchandisingu.
Wernisaż wystawy (live streaming Instagram /krakowskie_szkoly_artystyczne)

20.11.2020 (piątek)

Wszystkie wydarzenia odbywają się online za pośrednictwem platformy Zoom.us. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kursy@ksa.edu.pl podając imię, nazwisko, datę i godzinę oraz nazwę wydarzenia. Ilość osób na wykładach i warsztatach ograniczona.

☑ 10:00 – 11:30
„How to find creative inspiration in everyday life?” (lecture in English)

Teacher: Margaret Larmuth (Switzerland), lecturer at Cracow School of Art and Fashion Design. Artist and trendwatcher, for over 18 years she has been dealing with design, fashion and art. She also teaches at the Technical University in China.

☑ 11:45 – 13:15

Fragile Borders: Photography and Art (lecture in English)

Teacher: Lucia Benicka (Slovakia), lecturer at the School of Creative Photography a faculty at Cracow School of Art and Fashion Design. Mgr. Lucia Benická has been working from 2012 as the director of the Gallery of Spiš Artists (Museum of Art, www.gus.sk) in Slovakian city of Spišská Nová Ves, as well as the curator of photography and contemporary art.

☑ 13:30 – 15:00

Open online photo portfolio review (in English)

21.11.2020 (sobota)

☑ 15.45 – 16.45
Fotografia: Początki, czyli kiedy zaczyna się prawdziwa fotografia (wykład)

Prowadząca: mgr sztuki Monika Mroczkowska, projektantka wnętrz, wykładowca Szkoły Kreatywnej Fotografii. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach zbiorowych oraz indywidualnych.

Fot. Anna Zborowska

Sprawdźcie szczegółowy program 7. edycji Zaprojektowanych:

www.ksa.edu.pl/aktualnosci/zaprojektowani-krakowskie-spotkania-z-dizajnem-2020.html

www.ksa.edu.pl
www.zaprojektowani.ksa.edu.pl

Oficjalne hashtagi 7. edycji Zaprojektowanych: #artystycznylistopadzKSA #zaprojektowani2020